x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportshirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Donnay sportshirt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportshirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Donnay Heren poloshirt Kleur: wit, Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117632135.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145617291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118125631.jpg
      Donnay Donnay Heren poloshirt Kleur: wit, Maat: XL Heren poloshirt Kleur: wit, Maat: XL Heren poloshirt Kleur: wit, Maat: XL Poloshirt met ruime pasvorm Het Donnay Heren poloshirt is een fijne sportpolo gemaakt van zacht katoen en polyester. Dit heren poloshirt van Donnay draagt erg comfortabe en heeft een ruime pasvorm. Dit zorgt voor voldoende bewegingsvrijheid tijdens het sporten. Let op, de maat van dit poloshirt valt groot uit. Schaf daarom een maat kleiner aan, zodat je de juiste maat in huis haalt. (1)
      Donnay Heren poloshirt Kleur: wit, Maat: XL
      • 08717528105095
      1
      most_sold
      17.90 EUR
    • Donnay T-shirt (donkergrijs)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117073612.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118126410.jpg
      Donnay Donnay T-shirt (donkergrijs) T-shirt (donkergrijs) T-shirt (donkergrijs) Een sportshirt met comfort Het Donnay T-shirt voor heren is gemaakt van 60% Katoen / 40% Polyester en draagt daardoor erg comfortabel. Het Donnay t-shirt is gekend om zijn ruime pasvorm. Mocht je nog niet bekend zijn met het Donnay t-shirt, dan raden we aan om 1 maat kleiner te nemen dan je normaal gewend bent. (1)
      Donnay T-shirt (donkergrijs)
      • 08717528105866
      1
      13.99 EUR
    • Donnay Heren poloshirt Kleur: zwart, Maat: XL
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117632130.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118136904.jpg
      Donnay Donnay Heren poloshirt Kleur: zwart, Maat: XL Heren poloshirt Kleur: zwart, Maat: XL Heren poloshirt Kleur: zwart, Maat: XL Poloshirt met ruime pasvorm Het Donnay Heren poloshirt is een fijne sportpolo gemaakt van zacht katoen en polyester. Dit heren poloshirt van Donnay draagt erg comfortabe en heeft een ruime pasvorm. Dit zorgt voor voldoende bewegingsvrijheid tijdens het sporten. Let op, de maat van dit poloshirt valt groot uit. Schaf daarom een maat kleiner aan, zodat je de juiste maat in huis haalt. (1)
      Donnay Heren poloshirt Kleur: zwart, Maat: XL
      • 08717528105231
      1
      17.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Top DEFAULT
        • topje
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €45 (low)
      • €45 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Soort (type):
      • Polo's (polo_s)
      • Shirt (shirt)
      • Topje (topje)
      • Trui (trui)
    • Mouwlengte (mouwlengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Bioracer (bioracer)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Cycloc (cycloc)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HAD (had)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Meru (meru)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Napapijri (napapijri)
      • New balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neal (o_neal)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Qloom (qloom)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Race Face (race_face)
      • Red Chili (red_chili)
      • REDMOND (redmond)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Triple2 (triple2)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xq Max (xq_max)
      • Xqmax darts (xqmax_darts)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquosie (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Sport (sport):
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Outdoor (outdoor)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Surfen (surfen)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
    • Eigenschappen (extra_s):
      • Ademend (ademend)
      • Borstzakken (borstzakken)
      • Met capuchon (met_capuchon)
      • Naadloos (naadloos)
      • Steekzakken (steekzakken)
      • UV-werend (uv_werend)
      • Wedstrijdkleding (wedstrijdkleding)
      • Zakken met ritssluiting (zakken_met_ritssluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be