x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportshirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Giorgio Armani sportshirt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportshirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Giorgio Armani Singlet, wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95433138.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Singlet, wit Singlet, wit Singlet, wit Klassiek hemd van Emporio Armani van de Stretch Cotton serie. Kleur: zwart. Materiaal: 95% katoen, 5% elastaan. onderhoudsinstructie: met soortgelijke kleuren bij 30graden wassen. (1)
      Giorgio Armani Singlet, wit
      • 08055352402141
      2
      30.70 EUR
    • Giorgio Armani Singlet, wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92088518.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Singlet, wit Singlet, wit Singlet, wit Wit singlet van Armani. MeerArmani ondergoed>> (1)
      Giorgio Armani Singlet, wit
      • 08055352402127
      2
      30.99 EUR
    • Giorgio Armani Singlet, wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95434079.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Singlet, wit Singlet, wit Singlet, wit Wit singlet van Armani. MeerArmani ondergoed>> (1)
      Giorgio Armani Singlet, wit
      • 08055352402134
      2
      32.19 EUR
    • Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143689505.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint (1)
      Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint
      • 08059972316499
      1
      deal
      42.50 EUR
    • Giorgio Armani Ventus7 trainings T-shirt met logoprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142622617.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Ventus7 trainings T-shirt met logoprint Ventus7 trainings T-shirt met logoprint Ventus7 trainings T-shirt met logoprint Ventus7 trainings T-shirt met logoprint (1)
      Giorgio Armani Ventus7 trainings T-shirt met logoprint
      • 08054709985290
      1
      deal
      35.00 EUR
    • Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140488123.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint Polo van jersey met logoprint (1)
      Giorgio Armani Polo van jersey met logoprint
      • 08054709992632
      1
      deal
      42.50 EUR
    • Giorgio Armani Trainings T-shirt met logoprint
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140285143.jpg
      Giorgio Armani Giorgio Armani Trainings T-shirt met logoprint Trainings T-shirt met logoprint Trainings T-shirt met logoprint Trainings T-shirt met logoprint (1)
      Giorgio Armani Trainings T-shirt met logoprint
      • 08054709359978
      1
      deal
      35.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Top DEFAULT
        • topje
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €45 (low)
      • €45 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Soort (type):
      • Polo's (polo_s)
      • Shirt (shirt)
      • Topje (topje)
      • Trui (trui)
    • Mouwlengte (mouwlengte):
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camaro (camaro)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Falke (falke)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fila (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Meru (meru)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • MOROTAI (morotai)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REDMOND (redmond)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xq Max (xq_max)
      • Xqmax darts (xqmax_darts)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquosie (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Sport (sport):
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Outdoor (outdoor)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
    • Eigenschappen (extra_s):
      • Ademend (ademend)
      • Borstzakken (borstzakken)
      • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar)
      • Met capuchon (met_capuchon)
      • Naadloos (naadloos)
      • Steekzakken (steekzakken)
      • Thermo (thermo)
      • UV-werend (uv_werend)
      • Wedstrijdkleding (wedstrijdkleding)
      • Zakken met ritssluiting (zakken_met_ritssluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be