x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportshirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Gore sportshirt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportshirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Gore Windstopper Baselayer Top Men, light grey/white S 2019 Korte mouw ondershirts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143986034.jpg
      Gore Gore Windstopper Baselayer Top Men, light grey/white S 2019 Korte mouw ondershirts Windstopper Baselayer Top Men, light grey/white S 2019 Korte mouw ondershirts Windstopper Baselayer Top Men, light grey/white S 2019 Korte mouw ondershirts Op kille en ronduit koude dagen is het heel handig om een Gore Windstopper baselayer onder je kleding te dragen, omdat dit je warmer houdt zonder al teveel lagen kleding te dragen, wat erg bulky kan maken. Het M GWS BL Shirt van Gore houdt transpiratievocht weg van de huid zodat je goed op temperatuur blijft onderweg naar boven, en niet teveel afkoelt op de weg terug naar beneden. Extra-lange achterkant * Dun en zacht materiaal * Reflecterend logo op voorzijde * Flatlock naden * * Model: Heren (1)
      Gore Windstopper Baselayer Top Men, light grey/white S 2019 Korte mouw ondershirts
      • 04017912002530
      1
      59.95 EUR
    • Gore Element Razor Jersey Heren, black/cadmium yellow S 2017 Jerseys
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91061542.jpg
      Gore Gore Element Razor Jersey Heren, black/cadmium yellow S 2017 Jerseys Element Razor Jersey Heren, black/cadmium yellow S 2017 Jerseys Element Razor Jersey Heren, black/cadmium yellow S 2017 Jerseys Type: korte mouwen; Gebruiksdoel: All Mountain / Enduro; Ritssluiting: doorlopend; Zakken: 3 zakken op de rug, geïntegreerd veiligheidszakje aan de rechterzijde; Bijzonderheden: Anti-slip zoom; Bijzonderheden: PVC-vrij; Materiaal: 100 % polyester; Hoe valt het?: Grootte valt normaal uit; Pasvorm: nauwsluitend; Aanvullende gegevens: reflecterende biezen achterop, reflecterende logo op de voor- en zijkant, staande kraag dicht op het lichaam, doorlopende ritssluiting met blokkeerfunctie, windker... (1)
      Gore Element Razor Jersey Heren, black/cadmium yellow S 2017 Jerseys
      • 04017912440363
      1
      deal
      64.98 EUR
    • Gore Windstopper Baselayer Top Men, black L 2019 Korte mouw ondershirts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144003265.jpg
      Gore Gore Windstopper Baselayer Top Men, black L 2019 Korte mouw ondershirts Windstopper Baselayer Top Men, black L 2019 Korte mouw ondershirts Windstopper Baselayer Top Men, black L 2019 Korte mouw ondershirts Op kille en ronduit koude dagen is het heel handig om een Gore Windstopper baselayer onder je kleding te dragen, omdat dit je warmer houdt zonder al teveel lagen kleding te dragen, wat erg bulky kan maken. Het M GWS BL Shirt van Gore houdt transpiratievocht weg van de huid zodat je goed op temperatuur blijft onderweg naar boven, en niet teveel afkoelt op de weg terug naar beneden. Extra-lange achterkant * Dun en zacht materiaal * Reflecterend logo op voorzijde * Flatlock naden * * Model: Heren (1)
      Gore Windstopper Baselayer Top Men, black L 2019 Korte mouw ondershirts
      • 04017912002608
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Top DEFAULT
        • topje
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €45 (low)
      • €45 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Soort (type):
      • Polo's (polo_s)
      • Shirt (shirt)
      • Topje (topje)
      • Trui (trui)
    • Mouwlengte (mouwlengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Agu (agu)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Avento (avento)
      • Babolat (babolat)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Brunotti (brunotti)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carlton (carlton)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Copa (copa)
      • Craft (craft)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Donnay (donnay)
      • Double D (double_d)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fila (fila)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gaastra (gaastra)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • GUESS (guess)
      • HAD (had)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • LOVE Stories (love_stories)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Molo (molo)
      • MOROTAI (morotai)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Red Chili (red_chili)
      • REDMOND (redmond)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Rehband (rehband)
      • RITUALS COSMETICS (rituals_cosmetics)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • SKLZ (sklz)
      • Smartwool (smartwool)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • XQ Max (xq_max)
      • Xqmax darts (xqmax_darts)
      • Yonex (yonex)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquosie (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Sport (sport):
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Honkbal (honkbal)
      • Outdoor (outdoor)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
    • Eigenschappen (extra_s):
      • Ademend (ademend)
      • Borstzakken (borstzakken)
      • Met capuchon (met_capuchon)
      • Naadloos (naadloos)
      • Reflecterend (reflecterend)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Steekzakken (steekzakken)
      • Thermo (thermo)
      • UV-werend (uv_werend)
      • Vochtregulerend (vochtregulerend)
      • Voorgevormd (voorgevormd)
      • Wedstrijdkleding (wedstrijdkleding)
      • Windafstotend (windafstotend)
      • Zakken met ritssluiting (zakken_met_ritssluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Merino (merino)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be