x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportshirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pearl izumi sportshirt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportshirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Pearl izumi Izumi Select Pursuit Thermal Sportshirt performance - Maat S - Vrouwen - zwart/roze/grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122828552.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91039016.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122828556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122828555.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122828553.jpg
      Pearl izumi Pearl izumi Izumi Select Pursuit Thermal Sportshirt performance - Maat S - Vrouwen - zwart/roze/grijs Izumi Select Pursuit Thermal Sportshirt performance - Maat S - Vrouwen - zwart/roze/grijs Izumi Select Pursuit Thermal Sportshirt performance - Maat S - Vrouwen - zwart/roze/grijs Een vrouwelijke fietsjack voor in het winterseizoen Voor de fanatieke vrouwelijke fietsers die ook graag in het winterseizoen fietsen, heeft Pearl Izumi een nieuwe fietsjack ontwikkeld. Deze fietsjack - de Pearl Izumi W Select Pursuit Thermal fietsjack - is een perfecte jack bij een temperatuur tussen de 4 - 15 C° . Het afvoeren van vocht, uitstekende ventilatie en de praktische details zorgen voor een fietsjack die zeker niet mag ontbreken in jouw kledingkast. Houdt het lichaam warm en droog... (1)
      Pearl izumi Izumi Select Pursuit Thermal Sportshirt performance - Maat S - Vrouwen - zwart/roze/grijs
      • 00888687772225
      1
      most_sold
      64.90 EUR
    • Pearl izumi Pro Barrier Lite Jas Heren, black L 2019 Windjacks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/118968669.jpg
      Pearl izumi Pearl izumi Pro Barrier Lite Jas Heren, black L 2019 Windjacks Pro Barrier Lite Jas Heren, black L 2019 Windjacks Pro Barrier Lite Jas Heren, black L 2019 Windjacks Type: Windjack; Seizoen: voor het hele jaar; Functie: winddicht, waterafstotend; Gebruiksdoel: Road / MTB race; Functiemateriaal: P.R.O. Barrier Lite Fabric; Functiemateriaal 2: Softshell Lite inserts for better fit and elasticity; Veiligheidskenmerken: Highly visible BioViz colours and reflective details; Details rits: Doorlopende 2-wegs ventilatie ritssluiting met ritsgarage; Zakken: 1 back pocket (also serves as storage pocket for the jacket); Gewicht: 129 g; Materiaal: 100 % polyester; Ho... (1)
      Pearl izumi Pro Barrier Lite Jas Heren, black L 2019 Windjacks
      • 00191234048682
      1
      119.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Top DEFAULT
        • topje
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €45 (low)
      • €45 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Soort (type):
      • Polo's (polo_s)
      • Shirt (shirt)
      • Topje (topje)
      • Trui (trui)
    • Mouwlengte (mouwlengte):
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • ACTIVE By Zizzi (active_by_zizzi)
      • Agu (agu)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babolat (babolat)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Bikester (bikester)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bliss (bliss)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Camaro (camaro)
      • Carhartt (carhartt)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Dickies (dickies)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Etxeondo (etxeondo)
      • Falke (falke)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fila (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • First (first)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • HAD (had)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hey Honey (hey_honey)
      • High Colorado (high_colorado)
      • Houdini (houdini)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Kappa (kappa)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karpos (karpos)
      • Killtec (killtec)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Lundhags (lundhags)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Meru (meru)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • MOROTAI (morotai)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • Norrøna (norr_na)
      • North sails (north_sails)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Patagonia (patagonia)
      • Peak Performance (peak_performance)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • REDMOND (redmond)
      • Reebok (reebok)
      • Rehband (rehband)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Roxy (roxy)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Sergio Tacchini (sergio_tacchini)
      • Sherpa (sherpa)
      • Shimano (shimano)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • Tenson (tenson)
      • The North Face (the_north_face)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Umbro (umbro)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xq Max (xq_max)
      • Xqmax darts (xqmax_darts)
      • Yonex (yonex)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zone3 (zone3)
      • Zoot (zoot)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • M/L (m_l)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquosie (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Sport (sport):
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Golf (golf)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Outdoor (outdoor)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
    • Eigenschappen (extra_s):
      • Ademend (ademend)
      • Borstzakken (borstzakken)
      • In hoogte verstelbaar (in_hoogte_verstelbaar)
      • Met capuchon (met_capuchon)
      • Naadloos (naadloos)
      • Steekzakken (steekzakken)
      • Thermo (thermo)
      • UV-werend (uv_werend)
      • Wedstrijdkleding (wedstrijdkleding)
      • Zakken met ritssluiting (zakken_met_ritssluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Composiet (composiet)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be