x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er sportshirts verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    SKLZ sportshirt

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in sportshirt categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • SKLZ Training Vest - Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141508901.jpg
      SKLZ SKLZ Training Vest - Rood Training Vest - Rood Training Vest - Rood Met de Training Vest van SKLZ maak je gemakkelijk onderscheidt tussen meerdere teams. Het vest is gemaakt van lichtgewicht en ademend materiaal zodat het geen extra warmte geeft tijdens het sporten. Het vest van SKLZ is verkrijgbaar in 1 maat voor volwassenen. Er is beschikbare ruimte aanwezig voor eventuele eigen teamlogo's. Het trainingsvest van SKLZ is ook verkrijgbaar in de kleur geel. (1)
      SKLZ Training Vest - Rood
      • 00849102027924
      3
      most_sold
      13.94 EUR
    • SKLZ Training Vest - Geel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141508909.jpg
      SKLZ SKLZ Training Vest - Geel Training Vest - Geel Training Vest - Geel Met de Training Vest van SKLZ maak je gemakkelijk onderscheidt tussen meerdere teams. Het vest is gemaakt van lichtgewicht en ademend materiaal zodat het geen extra warmte geeft tijdens het sporten. Het vest van SKLZ is verkrijgbaar in 1 maat voor volwassenen. Het trainingsvest van SKLZ is ook verkrijgbaar in de kleur rood. (1)
      SKLZ Training Vest - Geel
      • 00849102027917
      3
      13.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Top DEFAULT
        • topje
      • Hardlopen DEFAULT
        • hardlopen
      • Heren DEFAULT
        • heren
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Kids DEFAULT
        • kinderen
      • Fitness DEFAULT
        • fitness
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Wat is je budget? (price):
      • < €35 (budget)
      • €35 - €45 (low)
      • €45 - €60 (medium)
      • > €60 (high)
    • Soort (type):
      • Polo's (polo_s)
      • Shirt (shirt)
      • Topje (topje)
      • Trui (trui)
    • Mouwlengte (mouwlengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Korte mouw (korte_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
      • Mouwloos (mouwloos)
    • Merk (brand):
      • Nike (nike)
      • adidas (adidas)
      • Asics (asics)
      • 2xu (2xu)
      • Aclima (aclima)
      • Agu (agu)
      • Alpinestars (alpinestars)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Assos (assos)
      • Avento (avento)
      • Axant (axant)
      • Babolat (babolat)
      • Basic (basic)
      • Bergans (bergans)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Body & Fit (body_fit)
      • Bontrager (bontrager)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carlton (carlton)
      • Casa Moda (casa_moda)
      • Castelli (castelli)
      • Cep (cep)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Compressport (compressport)
      • Copa (copa)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cruyff (cruyff)
      • Cube (cube)
      • Cycloc (cycloc)
      • Devold (devold)
      • Diadora (diadora)
      • Diesel (diesel)
      • Directalpine (directalpine)
      • Donnay (donnay)
      • Dynafit (dynafit)
      • E9 (e9)
      • Edelrid (edelrid)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Erima (erima)
      • Falcon (falcon)
      • Falke (falke)
      • Fila (fila)
      • Fixie Inc. (fixie_inc_)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fred perry (fred_perry)
      • FZ Forza (fz_forza)
      • Garage (garage)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Giro (giro)
      • Gladiator (gladiator)
      • Gonso (gonso)
      • Gore (gore)
      • Gorilla Sports (gorilla_sports)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Haglofs (haglofs)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Head (head)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • Hummel (hummel)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • K-swiss (k_swiss)
      • Karpos (karpos)
      • Kidneykaren (kidneykaren)
      • Knvb (knvb)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Levi's (levi_s)
      • Limited sports (limited_sports)
      • Lotto (lotto)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mammut (mammut)
      • Marmot (marmot)
      • Mavic (mavic)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Meru (meru)
      • Michaelis (michaelis)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Napapijri (napapijri)
      • New balance (new_balance)
      • New Era (new_era)
      • NIHIL (nihil)
      • Norrøna (norr_na)
      • O'Neill (o_neill)
      • Ocun (ocun)
      • Odlo (odlo)
      • Oneill (oneill)
      • Only Play (only_play)
      • Panther (panther)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl izumi (pearl_izumi)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protective (protective)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pyua (pyua)
      • Race Face (race_face)
      • Red Chili (red_chili)
      • REDMOND (redmond)
      • Reebok (reebok)
      • Reece (reece)
      • Rehband (rehband)
      • Rj bodywear (rj_bodywear)
      • Rogelli (rogelli)
      • Salewa (salewa)
      • Salming (salming)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Skins (skins)
      • SKLZ (sklz)
      • Spalding (spalding)
      • Sportful (sportful)
      • Stanno (stanno)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Tecnifibre (tecnifibre)
      • Ten Cate (ten_cate)
      • The North Face (the_north_face)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Venti (venti)
      • Victorio & Lucchino (victorio_lucchino)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Wilson (wilson)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Xq Max (xq_max)
      • Xqmax darts (xqmax_darts)
      • Yonex (yonex)
      • Zone3 (zone3)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 2XL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
      • 6XL (6xl)
      • 9 (9)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • Onesize (onesize)
      • S/M (s_m)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Roze (roze)
      • Turquosie (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Sport (sport):
      • Basketbal (basketbal)
      • Boksen (boksen)
      • Fietsen (fietsen)
      • Fitness (fitness)
      • Hardlopen (hardlopen)
      • Outdoor (outdoor)
      • Sport algemeen (sport_algemeen)
      • Tennis (tennis)
      • Voetbal (voetbal)
      • Volleybal (volleybal)
      • Zaalsporten (zaalsporten)
    • Eigenschappen (extra_s):
      • Ademend (ademend)
      • Borstzakken (borstzakken)
      • Met capuchon (met_capuchon)
      • Naadloos (naadloos)
      • Reflecterend (reflecterend)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Steekzakken (steekzakken)
      • Thermo (thermo)
      • UV-werend (uv_werend)
      • Wedstrijdkleding (wedstrijdkleding)
      • Windafstotend (windafstotend)
      • Zakken met ritssluiting (zakken_met_ritssluiting)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Col kraag (col_kraag)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Klassieke kraag (klassieke_kraag)
      • Polokraag (polokraag)
      • Racerback (racerback)
      • Ronde hals (ronde_hals)
      • Smokingkraag (smokingkraag)
      • Staande kraag (staande_kraag)
      • V-hals (v_hals)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Getailleerd (getailleerd)
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Wijde pasvorm (wijde_pasvorm)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be