x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Games Workshop Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Games Workshop Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Games Workshop Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Games Workshop Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143080374.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143080391.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143080408.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143080377.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143080395.jpg
Games Workshop Games Workshop Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad Warhammer 40,000 - Cadian Heavy Weapon Squad Heavy Weapon Squads maken ofwel deel uit van normale Imperial Guard ploegen ofwel kunnen ze worden gegroepeerd om steunploegen te creëren die dekking bieden aan de oprukkende troepen.Deze meerdelige plastic set maakt het mogelijk om 3 Cadian Heavy Weapons Teams te bouwen. Elk team van twee kan worden uitgerust met een van de volgende wapens: laskanon, zware bolter, raketwerper, autokanon of mortier. Het is mogelijk om alle teams dezelfde zware wapens te geven om een ondersteuningsteam te bouwen. (1)
  • 05011921934713
  • 05011921113781
  • 47-19
3
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Aanbevolen leeftijd (min): 12 jaar
  • Spel
    • Type spel: Strategisch spel
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
  • 30.00 37.49 EUR 3
    3
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Warhammer 40.000 Astra Militarum Cadian Heavy Weapon Squad30.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Cadian Heavy Wapen Squad, Fabrikant: Games Workshop36.21, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Spelhuis.be Spelhuis.be
      Heavy Weapon Squads maken ofwel deel uit van normale Imperial Guard ploegen ofwel kunnen ze worden gegroepeerd om steunploegen te creëren...37.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Funko POP! Bobble Head POP! Animation 614 Vegeta - Dragon Ball Z
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148195667.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203620733.jpg
      Funko POP! Funko POP! Bobble Head POP! Animation 614 Vegeta - Dragon Ball Z Bobble Head POP! Animation 614 Vegeta - Dragon Ball Z Bobble Head POP! Animation 614 Vegeta - Dragon Ball Z (1)
      Funko POP! Bobble Head POP! Animation 614 Vegeta - Dragon Ball Z
      • 00889698396974
      • 39697
      1
    • Funko POP! 632 Marvel: Avengers Endgame - Taskmaster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166730280.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157657697.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164763805.jpg
      Funko POP! Funko POP! 632 Marvel: Avengers Endgame - Taskmaster 632 Marvel: Avengers Endgame - Taskmaster 632 Marvel: Avengers Endgame - Taskmaster (1)
      Funko POP! 632 Marvel: Avengers Endgame - Taskmaster
      • 00889698478151
      • 47815
      1
    • Funko POP! 305 BIRDS OF PREY-HUNTRESS
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157643185.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157643186.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225724553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158156521.jpg
      Funko POP! Funko POP! 305 BIRDS OF PREY-HUNTRESS 305 BIRDS OF PREY-HUNTRESS 305 BIRDS OF PREY-HUNTRESS (1)
      Funko POP! 305 BIRDS OF PREY-HUNTRESS
      • 00889698443739
      • 44373
      1
    • Baghera Loopauto Baghera Rider Snow White
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157654459.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171587375.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189599852.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189599851.jpg
      Baghera Baghera Loopauto Baghera Rider Snow White Loopauto Baghera Rider Snow White Loopauto Baghera Rider Snow White Deze Ride-on Rider loopauto is afkomstig van het bekende merk Baghera, dat bekend staat om haar klassieke en kwalitatief hoogwaardige producten. Deze loopau... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Baghera Loopauto Baghera Rider Snow White
      • 03474230008339
      • 833
      • 219944
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.86
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.86
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 31.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 31.00
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 35.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 33.46
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.46
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.46
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.46
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.46
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 36.27
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 36.27
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 36.27
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 36.27
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 36.27
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 34.62
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.63
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 36.21
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 36.21
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 36.21
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 36.21
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 36.21
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be