x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cougar Reverso Speeltafel

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cougar Reverso Speeltafel
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cougar Reverso Speeltafel
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cougar Reverso Speeltafel
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147899420.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223914662.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223001107.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223001119.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/90166045.jpg
Cougar Cougar Reverso Speeltafel Reverso Speeltafel Reverso Speeltafel Op eenvoudige wijze en in mum van tijd wissel je tussen pool en airhockey! (1)
  • 08717973930587
2
good_buy
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Jongens, Unisex, Meisjes
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
    • Leeftijdsindicatie: 4+
  • Design
    • Kleur: Bruin, Roze, Multi, Zwart, Wit, Rood
    • Materiaal: Kunststof, Hout
  • 949.00 949.99 EUR 2
    2
    • Fun.be Fun.be
      Op eenvoudige wijze en in mum van tijd wissel je tussen pool en airhockey!949.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Cougar Reverso Pool & Airhockeytafel 6ft - Verstelbare poten - 2-in-1 Airhockey en Pooltafel - Inclusief één set poolballen, triangel, 2 ...949.99, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Heemskerk Sport Heemskerk Fastplay Airhockeytafel incl. pushers en pucks - 181 x 91 x 80 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171632793.jpg
      Heemskerk Sport Heemskerk Sport Heemskerk Fastplay Airhockeytafel incl. pushers en pucks - 181 x 91 x 80 cm Heemskerk Fastplay Airhockeytafel incl. pushers en pucks - 181 x 91 x 80 cm Heemskerk Fastplay Airhockeytafel incl. pushers en pucks - 181 x 91 x 80 cm Fabrikant: Heemskerk Sport (1)
      Heemskerk Sport Heemskerk Fastplay Airhockeytafel incl. pushers en pucks - 181 x 91 x 80 cm
      • 08716623281123
      2
    • Heemskerk Airhockeytafel Heemskerk Miniplay 3ft
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171615505.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215647396.jpg
      Heemskerk Heemskerk Airhockeytafel Heemskerk Miniplay 3ft Airhockeytafel Heemskerk Miniplay 3ft Airhockeytafel Heemskerk Miniplay 3ft Heemskerk Miniplay Airhockeytafel voor kinderen - Tafelmodel - 101 x 51 x 20 cm (1)
      Heemskerk Airhockeytafel Heemskerk Miniplay 3ft
      • 08716623280959
      2
    • Cougar Super Scoop
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131819166.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186052552.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500083.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182500082.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223720813.jpg
      Cougar Cougar Super Scoop Super Scoop Super Scoop Ga de uitdaging aan en veeg je tegenstander zo vaak mogelijk van tafel! (2)
      Cougar Super Scoop
      • 08717973930600
      2
    • Basic Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171602005.jpg
      Basic Basic Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm (1)
      Basic Kantelbare Airhockeytafel + 2 Pucks en 2 Strikers 152x76x78 cm
      • 08712051076997
      2
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 949.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 949.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 949.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 899.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 899.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 899.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 869.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 869.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 849.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 949.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 949.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be