x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Steinel Bewegingsmelder IS 1 zwart

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Steinel Bewegingsmelder IS 1 zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Steinel Bewegingsmelder IS 1 zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Steinel Bewegingsmelder IS 1 zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237002998.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149929448.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237002997.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/163618695.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147723828.jpg?ts=1
Steinel Steinel Bewegingsmelder IS 1 zwart Bewegingsmelder IS 1 zwart Bewegingsmelder IS 1 zwart Gerichte registratie en voordelige prijs.Infrarood-bewegingsmelder IS 1 Voor buiten en binnen Ideaal voor de gerichte bewaking van kleine oppervlakken 120° registratiehoek Reikwijdte tot 10 m, Tijd- en inschakelniveau instelbaar Sensor horizontaal 30° en verticaal 180° draaibaar voor de exacte aanpassing aan het registratiebereik. Technische gegevens Reikwijdte: 10 m Registratiehoek: 120 ° Schemerinstelling: 2 - 2000 lx Tijdsinstelling: 8 - 35 sec/min Kleur: Zwart (7)
  • 04007841600419
3
good_buy
  • Inhoud van de verpakking
    • Meegeleverde Accessoires: Bewegingsmelder
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
  • Technische details
    • Max. bereik (buiten): 0 m
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 80 mm
  • Beveiliging
    • Detectie hoek: 120 °
  • 34.15 45.99 EUR 3
    3
    • Mastertools Mastertools
      Gerichte registratie en voordelige prijs.Infrarood-bewegingsmelder IS 1 Voor buiten en binnen Ideaal voor de gerichte bewaking van kleine...34.15, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Lampdirect.be Lampdirect.be
      37.04, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Onze Steinel bewegingsmelder IS 1, met infraroodsensor, is perfect voor entrees, opritten en binnenruimtes. Deze Steinel infrarood bewegi...45.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • BES LED Bewegingssensor - Viron Muci - Opbouw Rond - Mat Zwart - Kunststof - 180°
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168236352.jpg?ts=1
      BES LED BES LED Bewegingssensor - Viron Muci - Opbouw Rond - Mat Zwart - Kunststof - 180° Bewegingssensor - Viron Muci - Opbouw Rond - Mat Zwart - Kunststof - 180° Bewegingssensor - Viron Muci - Opbouw Rond - Mat Zwart - Kunststof - 180° Ronde vorm Max 10 meter bereik 180 graden Maximaal 600 watt Aan tijd tussen 10sec en 15min Lichtgevoeligheid tussen 3-2000 Lux (1)
      BES LED Bewegingssensor - Viron Muci - Opbouw Rond - Mat Zwart - Kunststof - 180°
      • 06013928871861
      1
      deal
    • KH Security Tasalarm Zwart met LED 100103B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169499870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145017902.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237100054.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237100052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212292815.jpg?ts=1
      KH Security KH Security Tasalarm Zwart met LED 100103B Tasalarm Zwart met LED 100103B Tasalarm Zwart met LED 100103B Sleutelalarm met LED voor zelfverdediging - Zwart (1)
      KH Security Tasalarm Zwart met LED 100103B
      • 04042106000146
      1
    • HQ El-pir40 Compacte Infrarood Bewegingsmelder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107870281.jpg?ts=1
      HQ HQ El-pir40 Compacte Infrarood Bewegingsmelder El-pir40 Compacte Infrarood Bewegingsmelder El-pir40 Compacte Infrarood Bewegingsmelder HQ Bewegingsmelder EL-PIR40 (1)
      HQ El-pir40 Compacte Infrarood Bewegingsmelder
      • 05412810052622
      1
    • De Raat Convex binnenspiegel rond 500 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146581226.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92252166.jpg?ts=1
      De Raat De Raat Convex binnenspiegel rond 500 mm Convex binnenspiegel rond 500 mm Convex binnenspiegel rond 500 mm De Convex binnenspiegels zijn geschikt voor extra diefstalpreventie in o.a. winkels en warenhuizen. Met de standaard meegeleverde montagearm is het mogelijk de spiegels eenvoudig op de juiste invalshoek te plaatsen.\\\\n\\\\n· Voor diefstalpreventie in winkels, warenhuizen en publieke ruimtes\\\\n· De meegeleverde flexibele montage arm maakt het mogelijk de spiegels eenvoudig op de juiste invalshoek af te stellen\\\\n· Inclusief montagebeugel (1)
      De Raat Convex binnenspiegel rond 500 mm
      • 08712897011787
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 21.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 21.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 21.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 21.44
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 20.95
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 22.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 22.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 22.48
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 19.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 19.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 15.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 30.45
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 30.45
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 30.45
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 30.45
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 30.45
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 30.45
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 27.70
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 27.10
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 29.38
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Wed Dec 07 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Dec 15 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Dec 16 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Tue Dec 20 01:00:00 CET 2022 33.45
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Dec 25 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Dec 30 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 34.15
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Mon Jan 09 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Tue Jan 10 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 29.87
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Sat Jan 21 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Mon Jan 23 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Tue Jan 24 01:00:00 CET 2023 29.87
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 34.15
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 34.15
    • teamvergelijk@vergelijk.be