x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Doc johnson vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Doc Johnson American Bombshell Bunker Buster Metallic 25
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/62522300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171522291.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171522296.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171522294.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169075953.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson American Bombshell Bunker Buster Metallic 25 American Bombshell Bunker Buster Metallic 25 American Bombshell Bunker Buster Metallic 25 Indrukwekkende, zware penis van ftalaatvrij PVC en de unieke antibacteriële Sil-a-gel formule. (1)
      Doc Johnson American Bombshell Bunker Buster Metallic 25
      • 00782421018238
      6
      deal
      62.95 EUR
    • Doc Johnson Men'S Pleasure Wand Prostaat Vibrator - Zwart 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171523767.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171524971.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171524973.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171524975.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171524972.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Men'S Pleasure Wand Prostaat Vibrator - Zwart 1st Men'S Pleasure Wand Prostaat Vibrator - Zwart 1st Men'S Pleasure Wand Prostaat Vibrator - Zwart 1st Prostaat vibrator 4 vibratie standen Waterproof Waterproof (1)
      Doc Johnson Men'S Pleasure Wand Prostaat Vibrator - Zwart 1st
      • 00782421633318
      6
      deal
      57.95 EUR
    • Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Lavendel 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171515674.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518100.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518096.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163827522.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161589634.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Lavendel 1st Velvet Touch Vibrator - Lavendel 1st Velvet Touch Vibrator - Lavendel 1st Deze klassieker mag niet ontbreken in jouw nachtkastje! De klassieke vibrator van Doc Johnson is werkelijk geschikt voor elke gebruiker. Van beginnend tot gevorderd, deze multifunctionele vibrator zal iedereen verwennen. De Velvet Touch Vibrator heeft een klassiek recht design en zal daardoor moeiteloos naar de fijnste plekjes glijden. Daarnaast is de schacht voorzien van een zijdezachte coating die heerlijk aanvoelt op de huid. Je bedient de vibraties van de Velvet Touch met de draaiknop aan... (1)
      Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Lavendel 1st
      • 00782421560201
      5
      17.95 EUR
    • Doc Johnson White Nights - Pocket Rocket 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171519502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171521550.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171521556.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171521549.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171521552.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson White Nights - Pocket Rocket 1st White Nights - Pocket Rocket 1st White Nights - Pocket Rocket 1st Omvang 2,83 Meerdere snelheden. ABS-kunststof. Ftalaatvrij. (1)
      Doc Johnson White Nights - Pocket Rocket 1st
      • 00782421671211
      5
      deal
      24.90 EUR
    • Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Zachtroze 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171515354.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171516353.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171516356.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171516354.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162719610.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Zachtroze 1st Velvet Touch Vibrator - Zachtroze 1st Velvet Touch Vibrator - Zachtroze 1st Deze klassieker mag niet ontbreken in jouw nachtkastje! De klassieke vibrator van Doc Johnson is werkelijk geschikt voor elke gebruiker. Van beginnend tot gevorderd, deze multifunctionele vibrator zal iedereen verwennen. De Velvet Touch Vibrator heeft een klassiek recht design en zal daardoor moeiteloos naar de fijnste plekjes glijden. Daarnaast is de schacht voorzien van een zijdezachte coating die heerlijk aanvoelt op de huid. Je bedient de vibraties van de Velvet Touch met de draaiknop aan... (1)
      Doc Johnson Velvet Touch Vibrator - Zachtroze 1st
      • 00782421560102
      5
      deal
      22.95 EUR
    • Doc Johnson Pocket Rocket - The Original 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149247860.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Pocket Rocket - The Original 1st Pocket Rocket - The Original 1st Pocket Rocket - The Original 1st Never change a winning team! De klassieke Pocket Rocket zoals je hem kent nu uitgerust met een nog krachtigere motor! De Original Pocket Rocket is een compacte vibrator met stimulerende nopjes. Deze vibrator is uitermate geschikt voor externe stimulatie van de meest gevoelige plekjes. Verwen jezelf of je partner en ga voor een heerlijk hoogtepunt. (1)
      Doc Johnson Pocket Rocket - The Original 1st
      • 00782421131609
      3
      26.10 EUR
    • Doc Johnson Black Magic - 7 Inch Ribbed Vibe 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171516301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518330.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518346.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518338.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171518353.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Black Magic - 7 Inch Ribbed Vibe 1st Black Magic - 7 Inch Ribbed Vibe 1st Black Magic - 7 Inch Ribbed Vibe 1st Liefhebbers van anale stimulatie mogen deze anaal vibrator uit de Doc Johnson collectie zeker niet missen. De schacht van de vibrator is geribbeld voor een geweldige stimulatie tijdens het inbrengen en verwijderen. Samen met de krachtige vibraties zorgt dit voor optimaal genot. De vibrator is traploos regelbaar met de draaiknop aan de onderkant, zodat je de vibraties naar jouw eigen voorkeur in kunt stellen. Het kapje kun je eenvoudig van de vibrator schroeven om zo de batterijen te vervangen... (1)
      Doc Johnson Black Magic - 7 Inch Ribbed Vibe 1st
      • 00782421006518
      3
      deal
      27.90 EUR
    • Doc Johnson Vibrator Natural Double Penetrator 1st
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171509158.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171509300.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157188944.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Vibrator Natural Double Penetrator 1st Vibrator Natural Double Penetrator 1st Vibrator Natural Double Penetrator 1st De Vibr. Natural Double Penetrator is een onmisbaar seksspeeltje voor in het nachtkastje en zorgt voor dubbel genot. Deze vibrator bestaat uit twee dildo's die tegelijk gebruikt worden voor vaginale en anale stimulatie. De vaginale kunstpenis geeft je een natuurgetrouwe nabootsing van een penetratie door een echte penis. Het anale stuk is een dunnere variant van de kunstpenis, zodat ook de anale penetratie een opwindende en bevredigende ervaring is. Lengte 15 cm Diameter: 3. 5 cm (1)
      Doc Johnson Vibrator Natural Double Penetrator 1st
      • 00782421242305
      3
      26.23 EUR
    • Doc Johnson Realistic Cocks - UR3 - Vibrating 8 Inch - Skin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150887893.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165434322.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Realistic Cocks - UR3 - Vibrating 8 Inch - Skin Realistic Cocks - UR3 - Vibrating 8 Inch - Skin Realistic Cocks - UR3 - Vibrating 8 Inch - Skin The Realistic Cock - ULTRASKYN - Vibrating 8 Inch (1)
      Doc Johnson Realistic Cocks - UR3 - Vibrating 8 Inch - Skin
      • 00782421005689
      2
      47.26 EUR
    • Doc Johnson Doc JohnsonUltra Realistic - Vibrator - 6 inch - Ø 40 mm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152202353.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174016539.jpg
      Doc Johnson Doc Johnson Doc JohnsonUltra Realistic - Vibrator - 6 inch - Ø 40 mm Doc JohnsonUltra Realistic - Vibrator - 6 inch - Ø 40 mm Doc JohnsonUltra Realistic - Vibrator - 6 inch - Ø 40 mm Doc Johnson The Realistic Cock - ULTRASKYN - Vibrating 6 Inch (1)
      Doc Johnson Doc JohnsonUltra Realistic - Vibrator - 6 inch - Ø 40 mm
      • 00782421005672
      2
      47.26 EUR
    • Doc johnson Lucid Dream #14 G-Spot Vibrator - Vibrator
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149247501.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157604718.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157604717.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/113239635.jpg
      Doc johnson Doc johnson Lucid Dream #14 G-Spot Vibrator - Vibrator Lucid Dream #14 G-Spot Vibrator - Vibrator Lucid Dream #14 G-Spot Vibrator - Vibrator Lijn erotische producten. (1)
      Doc johnson Lucid Dream #14 G-Spot Vibrator - Vibrator
      • 00782421631918
      2
      27.96 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Durex (durex)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • Au Naturel (au_naturel)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonner (bonner)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr. Laura Berman (dr_laura_berman)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Exposed (exposed)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovelight By TOYJOY (lovelight_by_toyjoy)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Noje (noje)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-products (o_products)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Posh (posh)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Uprize (uprize)
      • Vac-U-Lock (vac_u_lock)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €33 (low)
      • €33 - €39 (medium)
      • > €39 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be