x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er vibrators verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Fifty Shades of Grey vibrator

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in vibrator categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Fifty Shades of Grey No Peeking - Soft Blindfold Twin Pack
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149247301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171523465.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171524581.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147450756.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162783561.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey No Peeking - Soft Blindfold Twin Pack No Peeking - Soft Blindfold Twin Pack No Peeking - Soft Blindfold Twin Pack Ervaar de erotiek van volledig verloren zijn in sensatie met dit paar satijnen blinddoeken. Met één voor jou en één voor je geliefde, kun je een zintuiglijke ervaring delen of om de beurt elkaar met nieuwe trucs en speeltjes verwennen. "He reaches down, lifts my chin, and plants a soft wet kiss on my lips before slipping the blindfold over my eyes. I can see nothing, all I can hear is my rapid breathing and the sound of the water lapping against the sides of the yacht as she bobs gently on th... (1)
      Fifty Shades of Grey No Peeking - Soft Blindfold Twin Pack
      • 05060108819657
      7
      14.66 EUR
    • Fifty Shades of Grey Masquerade Maskers 2 Stuks
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171515017.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171517448.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149247421.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157156856.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147449149.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey Masquerade Maskers 2 Stuks Masquerade Maskers 2 Stuks Masquerade Maskers 2 Stuks Een prachtig vormgegeven duo van maskerade maskers ontworpen om jouw kenmerken te accentueren, terwijl het je identiteit verduistert. Ideaal voor het dragen als een accessoire tijdens rollenspel, zijn deze verfraaide maskers zowel erotisch en stijlvol. Of je nu op de karakters van Ana en Christian voortbouwt of gewoon je personages laat ontwikkelen als het spel vordert, zal de onleesbaarmaking van je normale identiteit een geheel nieuw niveau van seksuele opwinding in de slaapkamer creeren. (1)
      Fifty Shades of Grey Masquerade Maskers 2 Stuks
      • 05060057879337
      6
      19.03 EUR
    • Fifty Shades of Grey Darker Just Sensation Beaded Clitoral Clamp
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172848301.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149249029.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172848345.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey Darker Just Sensation Beaded Clitoral Clamp Darker Just Sensation Beaded Clitoral Clamp Darker Just Sensation Beaded Clitoral Clamp Lijn erotische producten (1)
      Fifty Shades of Grey Darker Just Sensation Beaded Clitoral Clamp
      • 05060462633944
      5
      12.14 EUR
    • Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175142502.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175119781.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175117671.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175119782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/175119783.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe (1)
      Fifty Shades of Grey - Relentless Vibrations Remote Control Couples Vibe
      • 05060462638673
      4
      56.78 EUR
    • Fifty Shades of Grey Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172923915.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177593653.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172923920.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Goud Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Goud Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Goud Het is nu alweer 10 jaar geleden dat de halve wereld op zijn kop stond door het spraakmakende boek "Fifty Shades Of Grey". Deze erotische thriller bracht een nieuwe dimensie binnen de slaapkamer van meerdere stellen en de vele facetten van (licht) bdsm kwamen in een ware flow en werden veelvuldig uitgeprobeerd. Naast boeken en films kwam er vervolgens ook een heel scala op dit verhaal geïnspireerde toys op de markt waaronder de onovertroffen G-Spot Vibrator "Greedy Girl"! Om dit jubileum te v... (1)
      Fifty Shades of Grey Greedy Girl G-Spot Rabbit Vibrator Goud
      • 05060779233493
      3
      89.90 EUR
    • Fifty Shades of Grey - Body Massage Spin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177593660.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177472512.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey - Body Massage Spin - Body Massage Spin - Body Massage Spin Verwen je partner met deze Play Nice body massage spin van Fifty Shades Of Grey. Met vier gladde, bolvormige punten en een ergonomische handgreep heb je totale controle over elke beweging. Deze massage spin zal je zintuigen prikkelen, ontspannen en wakker maken. Perfect voor romantische avonden! Gebruik deze massage spin in combinatie met massage olie of een massagekaars. (1)
      Fifty Shades of Grey - Body Massage Spin
      • 05060779233455
      2
      17.90 EUR
    • Fifty Shades of Grey Vibrerende Tepelklemmen Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159169364.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171667144.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171667145.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171667150.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171667146.jpg
      Fifty Shades of Grey Fifty Shades of Grey Vibrerende Tepelklemmen Zwart Vibrerende Tepelklemmen Zwart Vibrerende Tepelklemmen Zwart Zachte sensatie wordt een lichaamstrillende prikkeling met Sweet Torture, een set van bullet-aangedreven vibrerende tepelklemmen. Fluweelzacht siliconen is voorzien van een slide-to-fit toggle dat blijft zitten zonder te knijpen, zodat je niets anders voelt dan een prachtige stimulatie. "A weekend of firsts." Fifty Shades of Grey Als de vibraties beginnen, worden je tepels stijf, waarna je vervolgens een explosie van verlangen van top tot teen krijgt. Door dit gevoel vast te houden, kun je de... (1)
      Fifty Shades of Grey Vibrerende Tepelklemmen Zwart
      • 05060428804869
      2
      deal
      24.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Lelo DEFAULT
        • lelo
      • Durex DEFAULT
        • durex
      • Lush DEFAULT
        • lush
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Lelo (lelo)
      • Durex (durex)
      • Lush (lush)
      • Womanizer (womanizer)
      • Satisfyer (satisfyer)
      • 210th (210th)
      • ABS (abs)
      • Adam & Eve (adam_eve)
      • Adrien Lastic (adrien_lastic)
      • Anal Fantasy (anal_fantasy)
      • Aneros (aneros)
      • Aquatic (aquatic)
      • Aria (aria)
      • Attraction (attraction)
      • Au Naturel (au_naturel)
      • B Swish (b_swish)
      • B Yours (b_yours)
      • B-Vibe (b_vibe)
      • Baile (baile)
      • Bathmate (bathmate)
      • BeauMents (beauments)
      • Belladot (belladot)
      • Bendie Power Stud (bendie_power_stud)
      • Big Teaze Toys (big_teaze_toys)
      • BigStuff (bigstuff)
      • Bijoux indiscrets (bijoux_indiscrets)
      • Black Velvets (black_velvets)
      • Bloom (bloom)
      • Blush (blush)
      • BMS (bms)
      • Bodywand (bodywand)
      • Bonner (bonner)
      • Calex (calex)
      • Calexotics (calexotics)
      • California exotic novelties (california_exotic_novelties)
      • California Exotics (california_exotics)
      • Celebrator (celebrator)
      • Classix (classix)
      • Clone-a-Willy (clone_a_willy)
      • Cloneboy (cloneboy)
      • Close 2 You (close_2_you)
      • Close2You (close2you)
      • Closet Collection (closet_collection)
      • Cobeco pharma (cobeco_pharma)
      • Crave (crave)
      • Crazy Bull (crazy_bull)
      • Dame Products (dame_products)
      • Discretion (discretion)
      • Doc johnson (doc_johnson)
      • Dorcel (dorcel)
      • Doxy (doxy)
      • Dr. Laura Berman (dr_laura_berman)
      • Dream Toys (dream_toys)
      • Dreamtoys (dreamtoys)
      • Dörr (do_rr)
      • EasyToys (easytoys)
      • Easytoys Anal Collection (easytoys_anal_collection)
      • Easytoys Fetish Collection (easytoys_fetish_collection)
      • Easytoys Men Only (easytoys_men_only)
      • EasyToys - Mini Vibe Collection (easytoys_mini_vibe_collection)
      • EasyToys Online Only (easytoys_online_only)
      • Easytoys - Vibe Collection (easytoys_vibe_collection)
      • EasyToys - Wand Collection (easytoys_wand_collection)
      • EDC gecensureerd (edc_gecensureerd)
      • ElectroShock (electroshock)
      • Elegance (elegance)
      • Elite (elite)
      • Elvie (elvie)
      • Embrace (embrace)
      • Emojibator (emojibator)
      • Empire Labs (empire_labs)
      • Entice (entice)
      • Eros (eros)
      • Esprit (esprit)
      • Europe Magic Wand (europe_magic_wand)
      • Evolved (evolved)
      • Exposed (exposed)
      • Fantasy For Her (fantasy_for_her)
      • Feelz Toys (feelz_toys)
      • Feelztoys (feelztoys)
      • Fetish Fantasy (fetish_fantasy)
      • Fifty Shades of Grey (fifty_shades_of_grey)
      • Firefly (firefly)
      • Frisky (frisky)
      • Fun Factory (fun_factory)
      • Fun Toys (fun_toys)
      • G-Vibe (g_vibe)
      • Gaia (gaia)
      • Gc (gc)
      • Good Vibes Only (good_vibes_only)
      • GreyGasms (greygasms)
      • Guilty Pleasure (guilty_pleasure)
      • Gvibe (gvibe)
      • HANCA (hanca)
      • Happy Rabbit (happy_rabbit)
      • Heat (heat)
      • Hot Octopuss (hot_octopuss)
      • Huismerk (huismerk)
      • Hustler (hustler)
      • Icicles (icicles)
      • Inmi (inmi)
      • Inspire (inspire)
      • Inya (inya)
      • Iroha (iroha)
      • Javida (javida)
      • Je Joue (je_joue)
      • Jelly Joy (jelly_joy)
      • JIL (jil)
      • JimmyJane (jimmyjane)
      • Jopen (jopen)
      • JÜLIE (ju_lie)
      • Kama Sutra (kama_sutra)
      • Kawaii (kawaii)
      • Kiiroo (kiiroo)
      • King Cock (king_cock)
      • Kokos (kokos)
      • Krypton Stix (krypton_stix)
      • Laid (laid)
      • Layla (layla)
      • Le Wand (le_wand)
      • Leten (leten)
      • Lil'Vibe (lil_vibe)
      • Love to love (love_to_love)
      • Loveboxxx (loveboxxx)
      • LoveHoney (lovehoney)
      • Lovelife by OhMiBod (lovelife_by_ohmibod)
      • Lovelight By TOYJOY (lovelight_by_toyjoy)
      • Loveline (loveline)
      • Lovense (lovense)
      • Lovers Premium (lovers_premium)
      • Loverspremium (loverspremium)
      • Lovetoy (lovetoy)
      • Luna (luna)
      • Lust (lust)
      • Luxe (luxe)
      • Magic Motion (magic_motion)
      • Main Squeeze (main_squeeze)
      • Malesation (malesation)
      • Mandy Mystery (mandy_mystery)
      • Marc Dorcel (marc_dorcel)
      • Master Series (master_series)
      • MiaMaxx (miamaxx)
      • Mini Marvels (mini_marvels)
      • Mixed (mixed)
      • Mjuze (mjuze)
      • Motley crue (motley_crue)
      • MyMagicWand (mymagicwand)
      • MysteryVibe (mysteryvibe)
      • Mystim (mystim)
      • Naghi (naghi)
      • Nalone (nalone)
      • Nature (nature)
      • Nature Skin (nature_skin)
      • Nexus (nexus)
      • NJOY (njoy)
      • NMC (nmc)
      • Nobü (nobu_)
      • Noje (noje)
      • Nomi Tang (nomi_tang)
      • nsnovelties (nsnovelties)
      • Nu (nu)
      • Nu Sensuelle (nu_sensuelle)
      • O-products (o_products)
      • O-Wand (o_wand)
      • Odeco (odeco)
      • Ohmibod (ohmibod)
      • OMG! (omg_)
      • Onbekend (onbekend)
      • Ooh by Je Joue (ooh_by_je_joue)
      • OptiMALE (optimale)
      • Ouch! (ouch_)
      • Outlet (outlet)
      • Ovo (ovo)
      • Palm Power (palm_power)
      • PalmPower (palmpower)
      • Partner Toys (partner_toys)
      • Picobong (picobong)
      • Pillow Talk (pillow_talk)
      • Pipedream (pipedream)
      • Pixey Massager (pixey_massager)
      • Pjur (pjur)
      • PleasureLab (pleasurelab)
      • PMV20 (pmv20)
      • Pornhub (pornhub)
      • Pornstar Signature Series (pornstar_signature_series)
      • Posh (posh)
      • Power (power)
      • Powerbullet (powerbullet)
      • Prestige (prestige)
      • Pretty Love (pretty_love)
      • Prostatic Play (prostatic_play)
      • Purrfect Silicone (purrfect_silicone)
      • Real Fantasy (real_fantasy)
      • Real Feel Deluxe (real_feel_deluxe)
      • Realov (realov)
      • Realrock (realrock)
      • Rebel (rebel)
      • Red Revolution (red_revolution)
      • Renegade (renegade)
      • Rianne s (rianne_s)
      • Rimba (rimba)
      • Rock Candy (rock_candy)
      • Rocks (rocks)
      • Rocks off (rocks_off)
      • ROMP (romp)
      • Rose (rose)
      • Rosy Gold (rosy_gold)
      • Screaming O (screaming_o)
      • Secrets Vibrating Panties (secrets_vibrating_panties)
      • SenseMax (sensemax)
      • Senzi (senzi)
      • Seven Creations (seven_creations)
      • Sexy Things (sexy_things)
      • Shibari (shibari)
      • Shots (shots)
      • Shots Media (shots_media)
      • Shots toys (shots_toys)
      • Shunga (shunga)
      • Sinfive (sinfive)
      • Size Matters (size_matters)
      • Spark (spark)
      • Sportsheets (sportsheets)
      • Sqweel (sqweel)
      • Strap U (strap_u)
      • Strict (strict)
      • SURPRISE! Gift Boxes (surprise_gift_boxes)
      • Svakom (svakom)
      • Swan (swan)
      • Sway Vibes (sway_vibes)
      • Sweet Smile (sweet_smile)
      • Tantus (tantus)
      • Teazers (teazers)
      • Tenga (tenga)
      • The Rabbit Company (the_rabbit_company)
      • The Screaming O (the_screaming_o)
      • Tickler (tickler)
      • Tom of Finland (tom_of_finland)
      • Tonga (tonga)
      • Topco (topco)
      • ToyJoy (toyjoy)
      • Toyz4Lovers (toyz4lovers)
      • Trinity Vibes (trinity_vibes)
      • Under Control (under_control)
      • Uprize (uprize)
      • Vac-U-Lock (vac_u_lock)
      • Vibe (vibe)
      • Vibe Couture (vibe_couture)
      • Vibe Therapy (vibe_therapy)
      • Vibease (vibease)
      • Vibes (vibes)
      • VIVE (vive)
      • Vogue (vogue)
      • Wanachi (wanachi)
      • Wand Essentials (wand_essentials)
      • We-vibe (we_vibe)
      • Willie (willie)
      • Wonderlust (wonderlust)
      • XR Brands (xr_brands)
      • Yesforlov (yesforlov)
      • Yiva (yiva)
      • You2Toys (you2toys)
      • Zalo (zalo)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
      • Zeus Electrosex (zeus_electrosex)
      • Zini (zini)
      • Zolo (zolo)
      • Zumio (zumio)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €33 (low)
      • €33 - €39 (medium)
      • > €39 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be