x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er pannen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    SEB pannen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in pannen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • SEB Snelkoker YY2896FA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133676359.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158167510.jpg
      SEB SEB Snelkoker YY2896FA Snelkoker YY2896FA Snelkoker YY2896FA SEB Clipso Minut Perfect YY2896FA - 9L (2)
      SEB Snelkoker YY2896FA
      • 03700342426618
      • 3700342426618
      2
      169.00 EUR
    • SEB Snelkoker YY2895FA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158167312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158167311.jpg
      SEB SEB Snelkoker YY2895FA Snelkoker YY2895FA Snelkoker YY2895FA SEB Clipso Minut Snelkoker YY2895FA - 9L (1)
      SEB Snelkoker YY2895FA
      • 03700342426601
      • 3700342426601
      3
      135.95 EUR
    • SEB Dichting Clipso 8-10L : onderdeel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133133279.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/188142357.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158726652.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124931799.jpg
      SEB SEB Dichting Clipso 8-10L : onderdeel Dichting Clipso 8-10L : onderdeel Dichting Clipso 8-10L : onderdeel Tefal Seb Dichting Clipso 8-10l (1)
      SEB Dichting Clipso 8-10L : onderdeel
      • 03216568944176
      • 03045387922375
      • 03700995004560
      • 03662894322742
      • 03662894322735
      • 00696746064071
      • 03700995002788
      • 03662894322667
      • SEBCJGM
      3
      17.32 EUR
    • SEB Snelkoker YY2900FA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133175014.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158145316.jpg
      SEB SEB Snelkoker YY2900FA Snelkoker YY2900FA Snelkoker YY2900FA SEB Clipso Minut Easy Snelkoker YY2900FA - 4.5L (1)
      SEB Snelkoker YY2900FA
      • 03700342426656
      • 3700342426656
      2
      deal
      119.00 EUR
    • SEB Snelkoker YY2892FA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142036280.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158147703.jpg
      SEB SEB Snelkoker YY2892FA Snelkoker YY2892FA Snelkoker YY2892FA Geschikt voor alle vuren, inclusief inductieMateriaal: roestvrij staalInhoud: 7,5 lMet antiaanbaklaag (1)
      SEB Snelkoker YY2892FA
      • 03700342426571
      • 3700342426571
      2
      deal
      139.00 EUR
    • SEB P05311
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178526006.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103004723.jpg
      SEB SEB P05311 P05311 P05311 SEB Snelkookpan - l' Authentique - 8-liter (1)
      SEB P05311
      • 03045384307007
      • 03662734031292
      • P05311
      2
      107.41 EUR
    • SEB Snelkoker YY2898FA
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133676398.jpg
      SEB SEB Snelkoker YY2898FA Snelkoker YY2898FA Snelkoker YY2898FA 2 bereidingsstanden: stomen en stovenInhoud: 5 lMakkelijk te openen met 1 handZeer lichtMakkelijk schoon te maken (1)
      SEB Snelkoker YY2898FA
      • 03700342426632
      • 3700342426632
      1
      120.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Koekenpan DEFAULT
        • koekenpan
      • Wokpan DEFAULT
        • wokpan
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
    • Prijs (price):
      • < € 40 (budget)
      • € 40 - € 65 (price_2)
      • € 65 - € 110 (price_3)
      • ≥ € 110 (price_4)
    • Soort pan (soort_pan):
      • Braadpan (braadpan)
      • Crêpepan (cre_pepan)
      • Grillpan (grillpan)
      • Hapjespan (sauteerpan_hapjespan)
      • Koekenpan (koekenpan)
      • Wokpan (wokpan)
      • Pannenset (pannenset)
      • Soeppan (soeppan)
      • Steelpan (steelpan)
      • Stoompan (stoompan)
    • Diameter (doorsnede):
      • < 20 cm (doorsnede_1)
      • 20 cm - 24 cm (doorsnede_2)
      • 24 cm - 28 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 28 cm (doorsnede_4)
    • Geschikt voor keukenapparatuur (geschikt_voor_keukenapparatuur):
      • Barbecue (barbecue)
      • Brander (brander)
      • Gas (gas)
      • Gietijzer fornuis (gietijzer_fornuis)
      • Inductie (inductie)
      • Keramisch (keramisch)
      • Magnetron (magnetron)
      • Open vuur (open_vuur)
      • Oven (oven)
    • Merk (brand):
      • Bk (bk)
      • Tefal (tefal)
      • Jeroen Meus (jeroen_meus)
      • Sola (sola)
      • Fissler (fissler)
      • AEG (aeg)
      • Aerts (aerts)
      • Aeternum (aeternum)
      • Alessi (alessi)
      • Alpina (alpina)
      • ALVA (alva)
      • AMT (amt)
      • Anolon (anolon)
      • Arcos (arcos)
      • Aro (aro)
      • Avanti (avanti)
      • Ballarini (ballarini)
      • Bama (bama)
      • Barazzoni (barazzoni)
      • Barbecook (barbecook)
      • Bartscher (bartscher)
      • Baumalu (baumalu)
      • Bbq collection (bbq_collection)
      • Beka (beka)
      • Beper (beper)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • Berndes (berndes)
      • Bestron (bestron)
      • Bialetti (bialetti)
      • Big Green Egg (big_green_egg)
      • BigBuy (bigbuy)
      • BK Cookware (bk_cookware)
      • BLAUMANN (blaumann)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgeat (bourgeat)
      • BRA (bra)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Brix (brix)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bunzlau Castle (bunzlau_castle)
      • Cadac (cadac)
      • Camerons (camerons)
      • Campingaz (campingaz)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Casselin (casselin)
      • Cast iron (cast_iron)
      • Castey (castey)
      • CHASSEUR (chasseur)
      • CHG (chg)
      • Chicago Metallic (chicago_metallic)
      • Circulon (circulon)
      • Cobb (cobb)
      • Colourworks (colourworks)
      • ComBekk (combekk)
      • Coppens (coppens)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • CREALYS (crealys)
      • Cristel (cristel)
      • Cs Koch-systeme (cs_koch_systeme)
      • Cuisinova (cuisinova)
      • Cuisinox (cuisinox)
      • De Buyer (de_buyer)
      • Demeyere (demeyere)
      • Domo (domo)
      • Dr. Oetker (dr_oetker)
      • Dualit (dualit)
      • Dunlop (dunlop)
      • Easyline (easyline)
      • Edenberg (edenberg)
      • Electrolux (electrolux)
      • Elo (elo)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esbit (esbit)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotrail (eurotrail)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Fire Maple (fire_maple)
      • Fiskars (fiskars)
      • Flonal (flonal)
      • Fontignac (fontignac)
      • Garcima (garcima)
      • Gastrolux (gastrolux)
      • GEFU (gefu)
      • Generique (generique)
      • Gerimport (gerimport)
      • Gero (gero)
      • Glückskäfer (glu_ckska_fer)
      • Green Pan (green_pan)
      • GreenChef (greenchef)
      • Greenpan (greenpan)
      • GSI (gsi)
      • GSW (gsw)
      • Haba (haba)
      • Habonne (habonne)
      • Harry's Horse (harry_s_horse)
      • Haushalt (haushalt)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • Herenthal (herenthal)
      • Herman Den Blijker (herman_den_blijker)
      • Herzberg (herzberg)
      • Herzog (herzog)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HSP Hanseshopping (hsp_hanseshopping)
      • Ibili (ibili)
      • Iittala (iittala)
      • Ilsa (ilsa)
      • Imf (imf)
      • Imperial Collection (imperial_collection)
      • Imperial kitchen (imperial_kitchen)
      • Inno cuisinno (inno_cuisinno)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inoxibar (inoxibar)
      • Kaiser (kaiser)
      • Kela (kela)
      • Ken Hom (ken_hom)
      • King (king)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • Kitchen Basics (kitchen_basics)
      • Kitchen Craft (kitchen_craft)
      • Kitchen & Home (kitchen_home)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • KitchenBasics (kitchenbasics)
      • Kitchencraft (kitchencraft)
      • Kook (kook)
      • Kookpunt (kookpunt)
      • Koopman (koopman)
      • Krups (krups)
      • Kuhn Rikon (kuhn_rikon)
      • La Estrella (la_estrella)
      • Lacor (lacor)
      • Lagostina (lagostina)
      • Lava (lava)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leifheit (leifheit)
      • Lodge (lodge)
      • Magefesa (magefesa)
      • Magimix (magimix)
      • Makro (makro)
      • Master Pro (master_pro)
      • MasterChef (masterchef)
      • Masterclass (masterclass)
      • Matfer (matfer)
      • Mauviel (mauviel)
      • Mepra (mepra)
      • Metaltex (metaltex)
      • Michelangelo (michelangelo)
      • Mischler Cook (mischler_cook)
      • Miyabi (miyabi)
      • Nampook (nampook)
      • Nordic Ware (nordic_ware)
      • Olympia (olympia)
      • Paderno (paderno)
      • Patisse (patisse)
      • PENSOFAL (pensofal)
      • Peterhof (peterhof)
      • Petromax (petromax)
      • Peugeot (peugeot)
      • Piral (piral)
      • Platinum (platinum)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Princess (princess)
      • Privilege (privilege)
      • Pujadas (pujadas)
      • Pyrex (pyrex)
      • Quttin (quttin)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Renberg (renberg)
      • Riess (riess)
      • Risoli (risoli)
      • Robens (robens)
      • Ronneby Bruk (ronneby_bruk)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Römertopf (ro_mertopf)
      • Rösle (ro_sle)
      • Salewa (salewa)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sambonet (sambonet)
      • San Ignacio (san_ignacio)
      • Saro (saro)
      • Scanpan (scanpan)
      • SEB (seb)
      • Serax (serax)
      • Siemens (siemens)
      • Silampos (silampos)
      • Silit (silit)
      • Sitram (sitram)
      • Skeppshult (skeppshult)
      • Smeg (smeg)
      • Smile (smile)
      • Sonex (sonex)
      • Spring (spring)
      • Staub (staub)
      • Steba (steba)
      • Stellar (stellar)
      • Stoneline (stoneline)
      • Surel (surel)
      • Swan (swan)
      • Swiss (swiss)
      • Swiss Diamond (swiss_diamond)
      • Tapas (tapas)
      • Tarrington House (tarrington_house)
      • Tatonka (tatonka)
      • Techwood (techwood)
      • TecTake (tectake)
      • Tescoma (tescoma)
      • Thuisz (thuisz)
      • Tokyo Design Studio (tokyo_design_studio)
      • Turk (turk)
      • Urban Home (urban_home)
      • Valhal Outdoor (valhal_outdoor)
      • Valira (valira)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Voccelli (voccelli)
      • Vogue (vogue)
      • Weis (weis)
      • Westfalia (westfalia)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Windmill (windmill)
      • WMF (wmf)
      • Woll (woll)
      • World of Flavours (world_of_flavours)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Zwilling (zwilling)
      • Zyliss (zyliss)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Inclusief deksel (deksel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Soort anti-aanbaklaag (soort_anti_aanbaklaag):
      • Aluminium (aluminium)
      • CeraSOL (cerasol)
      • Circulon (circulon)
      • Durit Protect Plus (durit_protect_plus)
      • Emaille (emaille)
      • Green Tek PTFE (green_tek_ptfe)
      • Ilag (ilag)
      • Keramisch (keramisch)
      • PermaDur (permadur)
      • Protectal Plus (protectal_plus)
      • PTFE (ptfe)
      • Slip-Let (slip_let)
      • Teflon (teflon)
      • Titanium (titanium)
    • Anti-aanbaklaag (anti_aanbaklaag):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Koper (koper)
      • Staal (staal)
      • Carbon (carbon)
      • Carbon steel (carbon_steel)
      • Chroom (chroom)
      • Emaille (emaille)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Marmer (marmer)
      • Nylon (nylon)
      • Porselein (porselein)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Steen (steen)
      • Steengoed (steengoed)
      • Titanium (titanium)
      • Zilver (zilver)
    • Capaciteit (capaciteit_liter):
      • < 2 liter (small)
      • 2 liter - 3 liter (medium)
      • 3 liter - 5 liter (large)
      • > 5 liter (extra large)
    • Aantal pannen (aantal_pannen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Vorm (vorm):
      • Rond (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
    • Cooltouch handgreep (koel_e_handvat_en_):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Deksel materiaal (deksel_materiaal):
      • Glas (glas)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Emaille (emaille)
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Roestvrijstaal/Aluminium (roestvrijstaal_aluminium)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
    • Kleur (kleur):
      • Crème (creme)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • teamvergelijk@vergelijk.be