x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Neleman Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Neleman Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Neleman Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Neleman Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/148317277.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156393442.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156393441.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/176756257.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/241610158.jpg?ts=1
Neleman Neleman Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L Monastrell Cabernet Sauvignon - 0,75 L Hardrocker met vrolijke, rode, zoete inborst. Rockt bramen, kersen en mollig-bollige tannines. Dit oogstjaar weer met een muntafdrukje op de afdronk. - Harold Hamersma Een zeer toegankelijke wijn met veel sappig, rood fruit, aromas van jam en bosbessen en een lichte kruidigheid. Door de ronde en zachte smaak is Neleman Monastrell-Cabernet Sauvignon makkelijk in te zetten bij veel verschillende gerechten. In de smaak zijn ook wat kruiden, peper en zoethout terug te vinden. Heerlijk bij pasta, lichte vleesgerechten en verschillende kaassoorten. Nu op dronk, geen bewaarwijn. Maximaal 2 tot 3 jaar na de oogst te gebruiken. Een zeer toegankelijke wijn met veel sappig, rood fruit, aromas van jam en bosbessen en een lichte kruidigheid. Door de ronde en zachte smaak is Neleman Monastrell-Cabernet Sauvignon makkelijk in te zetten bij veel verschillende gerechten. In de smaak zijn ook wat kruiden, peper en zoethout terug te vinden. Heerlijk bij pasta, lichte vleesgerechten en ve (1)
  • 08716618692125
1
deal
  • Technische details
    • Drank types: Wijn
  • Algemene kenmerken
    • Wijn land: Spanje
    • Druivenras: Cabernet Sauvignon
    • Wijn regio: Valencia
    • Inhoud in ml: 750 ml
    • Geslacht: Unisex
  • 9.30 10.50 EUR 1
    1
    • HEMA HEMA
      Hardrocker met vrolijke, rode, zoete inborst. Rockt bramen, kersen en mollig-bollige tannines. Dit oogstjaar weer met een muntafdrukje op...
      9.30, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano DOCG | Rood | Italië
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/206233621.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/241895184.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano DOCG | Rood | Italië 6 flessen | Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano DOCG | Rood | Italië 6 flessen | Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano DOCG | Rood | Italië Robijnrood, zwoel fruit, warme houttonen en een vleugje chocolade als kers op de taart. Loopt het water u al in de mond? Dan is deze Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano echt een wijn voor u. Een heerlijk geconcentreerde wijn van Sangiovese en de liefhebber van Italiaans rood weet wat dat betekent: authentiek drinkplezier dankzij de bijzondere druif Sangiovese, de vader van alle grote Toscaanse wijnen. We zijn er trots op deze wijn van het gerenommeerde Cantina Bonacchi aan u voor te mogen stellen, want deze Vallaresso heeft alles in zich dat u van top-Toscaan mag verwachten. (1)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Vallaresso Vino Nobile di Montepulciano DOCG | Rood | Italië
      • 08004784011360
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | La famille Meiland Édition limitée Merlot-Cabernet Sauvignon Pays d'Oc IGP | Rood | Frankrijk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203982497.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205443531.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | La famille Meiland Édition limitée Merlot-Cabernet Sauvignon Pays d'Oc IGP | Rood | Frankrijk 6 flessen | La famille Meiland Édition limitée Merlot-Cabernet Sauvignon Pays d'Oc IGP | Rood | Frankrijk 6 flessen | La famille Meiland Édition limitée Merlot-Cabernet Sauvignon Pays d'Oc IGP | Rood | Frankrijk Voller, rijker en romiger. Wie al verzot is op de ronde La famille Meiland Merlot moet ábsoluut deze Merlot-Cabernet Sauvignon proberen. Het is dé nieuwe rode wijn van de Meilandjes die meer biedt. Méér fruit, meer intensiteit en meer om van te genieten. Deze Édition limitée is namelijk houtgerijpt en dat betekent veel gestoofd donker fruit en een vleug mokka en vanille. Vol, zijdezacht en rijk, het leverde deze gelimiteerde wijn een gouden medaille van Gilbert & Gaillard op. Perfect om zo van te genieten en ideaal als dinerwijn. Santé! (17)
      Wijnvoordeel 6 flessen | La famille Meiland Édition limitée Merlot-Cabernet Sauvignon Pays d'Oc IGP | Rood | Frankrijk
      • 03760143732844
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Wijnpakket Wijnvoordeel Huisfavorieten Rosé | Rose kopen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242320190.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/242550939.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Wijnpakket Wijnvoordeel Huisfavorieten Rosé | Rose kopen 6 flessen | Wijnpakket Wijnvoordeel Huisfavorieten Rosé | Rose kopen 6 flessen | Wijnpakket Wijnvoordeel Huisfavorieten Rosé | Rose kopen Als het aan ons ligt, dan is het altijd tijd voor rosé. Van droog en fris tot intens en fruitig. Deze rosés verrassen u elke keer weer. Dit zijn namelijk niet voor niks de favorieten van onze klanten. Geniet met ons mee van de vele smaken die rosé te bieden heeft, uit verschillende landen van de Oude Wereld. Van een toprosé uit de Provencetot een prachtige rosé uit Spanje. Elke rosé is gemaakt van andere druiven waardoor ze elk een eigen karakter hebben. Proost op al dit moois! (1)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Wijnpakket Wijnvoordeel Huisfavorieten Rosé | Rose kopen
      • 08719418043463
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Weingut Heinrichshof Sonnenuhr Rotlay Riesling Trocken Mosel QW | Wit | Duitsland
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247047604.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/247047605.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Weingut Heinrichshof Sonnenuhr Rotlay Riesling Trocken Mosel QW | Wit | Duitsland 6 flessen | Weingut Heinrichshof Sonnenuhr Rotlay Riesling Trocken Mosel QW | Wit | Duitsland 6 flessen | Weingut Heinrichshof Sonnenuhr Rotlay Riesling Trocken Mosel QW | Wit | Duitsland In de Moezelvallei ligt het traditionele Weingut Heinrichshof van de broers Peter en Ulrich Griebeler. Hier, op oeroude leisteen, gedijen de unieke Rieslingdruiven het best. De wijngaard Sonnenuhr (zonnewijzer) in Zeltinger geldt al bijna twee eeuwen als de beste van de streek, met het perceel Rothlay is het absolute neusje van de zalm. De Riesling van dit perceel wordt negen maanden opgevoed in een Fuder, het enorme en traditionele Riesling-vat, en levert een complexe en krachtige witte wijn op met fris fruit en een kruidige, aromatische neus. De 2021 wordt geroemd door Duitse wijnexperts en staat nu op optimaal in zijn kracht. Dit juweel uit de Moezel mag u niet missen! (3)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Weingut Heinrichshof Sonnenuhr Rotlay Riesling Trocken Mosel QW | Wit | Duitsland
      • 04260453170286
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 10.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 10.50
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 9.60
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 9.60
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 9.60
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 10.50
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 9.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 9.30
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 9.30
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 9.30
    • teamvergelijk@vergelijk.be