x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Wijnvoordeel 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Wijnvoordeel 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Wijnvoordeel 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Wijnvoordeel 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199710149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199710150.jpg?ts=1
Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk 6 flessen | Sauvignon le Blanc Pays d'Oc IGP | Wit | Frankrijk Si je te dis que je t'aime. Oftewel: als ik je zeg dat ik van je hou. Die tekst staat niet voor niets op het etiket van deze spatzuivere Sauvignon Blanc. Want dit is echt een wijn om verliefd op te worden. Fris en puur met nét dat beetje extra voor die speciale momenten. Met tonen van knapperige groene appel, verfrissende citrus en passievrucht. De perfecte partner op het terras of als het wat frisser is s avonds op de bank met een hartig hapje. Droog en verfijnd, laat dat maar aan de wijnmakers uit de Languedoc over. Wij houden ervan! (3)
  • 03760143732936
1
  • Technische details
    • Drank types: Mousserende wijn
  • Algemene kenmerken
    • Wijn land: Frankrijk
    • Druivenras: Sauvignon Blanc
    • Wijn regio: Pays d'Oc
    • Serveer tip: Kaas
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2020
  • 95.89 95.89 EUR 1
    1
    • Wijnvoordeel.be Wijnvoordeel.be
      Si je te dis que je t'aime. Oftewel: als ik je zeg dat ik van je hou. Die tekst staat niet voor niets op het etiket van deze spatzuivere ...95.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Château les Religieuses Le Feuillat Vieilles Vignes Saint-Émilion Grand Cru AOP in wijnkist | Rood | Frankrijk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219689475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219769941.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Château les Religieuses Le Feuillat Vieilles Vignes Saint-Émilion Grand Cru AOP in wijnkist | Rood | Frankrijk 6 flessen | Château les Religieuses Le Feuillat Vieilles Vignes Saint-Émilion Grand Cru AOP in wijnkist | Rood | Frankrijk 6 flessen | Château les Religieuses Le Feuillat Vieilles Vignes Saint-Émilion Grand Cru AOP in wijnkist | Rood | Frankrijk Een rasechte Bordeaux, zo fraai dat-ie in een prachtige houten château-kist wordt geleverd. Wijnmaker in hart en nieren Roland Dumas wekte deze Saint-Émilion Grand Cru tot leven in de kelders van zijn wijnhuis. Als buurman van Château Fombrauge, Saint-Émilion Grand Cru classé, houdt hij de familiegebruiken en de tradities uit Bordeaux in stand. Zo is deze Grand Cru gemaakt van merlot en cabernet sauvignon, die deels hebben gerijpt op eiken. En dat alles proeft u in deze authentieke en stevig eiken-gedomineerde prachtwijn met een waanzinnige afdronk. (2)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Château les Religieuses Le Feuillat Vieilles Vignes Saint-Émilion Grand Cru AOP in wijnkist | Rood | Frankrijk
      • 03770000638462
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Château Fourcas Dupré Bordeaux Blanc | Wit | Frankrijk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211567330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211536017.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Château Fourcas Dupré Bordeaux Blanc | Wit | Frankrijk 6 flessen | Château Fourcas Dupré Bordeaux Blanc | Wit | Frankrijk 6 flessen | Château Fourcas Dupré Bordeaux Blanc | Wit | Frankrijk Een klassieke Bordeaux, niet in het rood maar in prachtig wit. Uit Listrac-Médoc om precies te zijn, een zeldzaamheid. In deze fonkelende schoonheid uit het gebied dat wordt gedomineerd door rode wijnen, vullen de druiven sauvignon blanc en sémillon elkaar op weergaloze wijze aan. En laten ze zien dat Bordeaux ook groots is in het wit. Deze Grand Vin Blanc trakteert op fris citrusfruit én rijke tonen van onder meer tropisch fruit en honing. Boterzacht, elegant en krachtig. Een Grand Vin waar wij een diepe knieval voor maken. Mooi! (1)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Château Fourcas Dupré Bordeaux Blanc | Wit | Frankrijk
      • 08719418033389
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Domaine Roger Pabiot Pouilly Fumé AOC 0,375L | Wit | Frankrijk
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228392775.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228332920.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Domaine Roger Pabiot Pouilly Fumé AOC 0,375L | Wit | Frankrijk 6 flessen | Domaine Roger Pabiot Pouilly Fumé AOC 0,375L | Wit | Frankrijk 6 flessen | Domaine Roger Pabiot Pouilly Fumé AOC 0,375L | Wit | Frankrijk Deze prachtige Pouilly-Fumé komt uit de tuin van Frankrijk: de Loire. Deze witte topwijn is gemaakt in het familiebedrijf van de familie Pabiot. De wijnstokken voor deze Pouilly-Fumé staan op een bodem van mergel en kalksteen. Dit geeft deze klassewijn de zo typerende minerale en tikje rokerige geur van vuursteen. Een must-have voor de echte liefhebber van sauvignon blanc, speciaal voor u gebotteld in een vriendelijk geprijsde Demi: een fles van 0,375 liter. (2)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Domaine Roger Pabiot Pouilly Fumé AOC 0,375L | Wit | Frankrijk
      • 03760313926172
      1
    • Wijnvoordeel 6 flessen | Castillo Santa Paulina Reserva Chardonnay Curicó Valley | Wit | Chili
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243761011.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243819261.jpg?ts=1
      Wijnvoordeel Wijnvoordeel 6 flessen | Castillo Santa Paulina Reserva Chardonnay Curicó Valley | Wit | Chili 6 flessen | Castillo Santa Paulina Reserva Chardonnay Curicó Valley | Wit | Chili 6 flessen | Castillo Santa Paulina Reserva Chardonnay Curicó Valley | Wit | Chili Wijnen uit Chili zijn ongekend populair en als u deze uitzondelijk frisse Chardonnay met de mooie toon van noten, eik en een romig botertje proeft, weet u gelijk waarom. Met deze prachtige gerijpte witte wijn laat Castillo Santa Paulina de Nieuwe Wereld op z'n best ervaren. Het wijnhuis verbouwt de druif in de relatief koele Curicó Valley, waar deze Chardonnay zijn fantastische aroma's en overweldigende smaken opdoet. Elegant en verfijnd, zonder aan kracht in te boeten. (1)
      Wijnvoordeel 6 flessen | Castillo Santa Paulina Reserva Chardonnay Curicó Valley | Wit | Chili
      • 07804616094490
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 15.44
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 15.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 15.44
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 86.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 86.89
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 95.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 95.89
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 95.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be