x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Avinity audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Avinity Optische audio kabel ODT 3.0m 127113
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152054478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163232217.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158476138.jpg
      Avinity Avinity Optische audio kabel ODT 3.0m 127113 Optische audio kabel ODT 3.0m 127113 Optische audio kabel ODT 3.0m 127113 127113 Glasvezelkabel voor audio (1)
      Avinity Optische audio kabel ODT 3.0m 127113
      • 04047443254726
      • 00127113
      4
      19.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Procab DEFAULT
        • procab
      • ACT DEFAULT
        • act
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Procab (procab)
      • ACT (act)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Atomos (atomos)
      • Avinity (avinity)
      • Bandridge (bandridge)
      • Belkin (belkin)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • Boya (boya)
      • Brenenstuhl (brenenstuhl)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Cellpack (cellpack)
      • Cellularline (cellularline)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • D'Addario (d_addario)
      • DAP (dap)
      • Defender (defender)
      • DeLOCK (delock)
      • Devine (devine)
      • Digital Multimedia Nordic (digital_multimedia_nordic)
      • EBS (ebs)
      • Eminent (eminent)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Eurolite (eurolite)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Gembird (gembird)
      • Godox (godox)
      • Hama (hama)
      • Heller (heller)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • Hosa Technology (hosa_technology)
      • HQ (hq)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • In - Akustik (in_akustik)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Jabra (jabra)
      • Joopic (joopic)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kathrein (kathrein)
      • Klotz (klotz)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Lindy (lindy)
      • Logilink (logilink)
      • Marmitek (marmitek)
      • Microconnect (microconnect)
      • Monster (monster)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • None (none)
      • Nws (nws)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One For All (one_for_all)
      • Orange (orange)
      • Ortofon (ortofon)
      • PD Connex (pd_connex)
      • Pixel (pixel)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Plantronics (plantronics)
      • Profigold (profigold)
      • REV (rev)
      • Roland (roland)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • Samsung (samsung)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Showtec (showtec)
      • Shure (shure)
      • Singular Sound (singular_sound)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Sweex (sweex)
      • Tack (tack)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Valueline (valueline)
      • Veripart (veripart)
      • Wago (wago)
      • Yellow cable (yellow_cable)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 1.0 m (lengte_snoer_1.0)
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be