x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Cognisys audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Cognisys 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167420638.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162382763.jpg
      Cognisys Cognisys 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end Met de Cognisys 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end kun je de camera aansluiten op StackShot, StackShot 3X, RangeIR, StopShot of StopShot Studio. (1)
      Cognisys 2.5mm Shutter Cable for Canon, Hasselblad, Pentax, 3.5mm cable end
      • 00700064193150
      2
      32.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Procab DEFAULT
        • procab
      • ACT DEFAULT
        • act
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Procab (procab)
      • ACT (act)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Atomos (atomos)
      • Avinity (avinity)
      • Advanced Cable Technology (advanced_cable_technology)
      • Bandridge (bandridge)
      • Belkin (belkin)
      • Boya (boya)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Cellpack (cellpack)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • D'Addario (d_addario)
      • DAP (dap)
      • Defender (defender)
      • DeLOCK (delock)
      • Devine (devine)
      • EBS (ebs)
      • Eminent (eminent)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Eurolite (eurolite)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Gembird (gembird)
      • Godox (godox)
      • Goobay (goobay)
      • Hama (hama)
      • Heller (heller)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hosa Technology (hosa_technology)
      • HQ (hq)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • In - Akustik (in_akustik)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Inverto (inverto)
      • Jabra (jabra)
      • Joopic (joopic)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kathrein (kathrein)
      • Klotz (klotz)
      • Knipex (knipex)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Lindy (lindy)
      • Logilink (logilink)
      • Marmitek (marmitek)
      • Microconnect (microconnect)
      • Miops (miops)
      • Monster (monster)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • None (none)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One For All (one_for_all)
      • Orange (orange)
      • Ortofon (ortofon)
      • PD Connex (pd_connex)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Plantronics (plantronics)
      • Profigold (profigold)
      • REV (rev)
      • Rev Ritter (rev_ritter)
      • Roland (roland)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • Samsung (samsung)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Showtec (showtec)
      • Shure (shure)
      • Singular Sound (singular_sound)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Sweex (sweex)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Valueline (valueline)
      • Veripart (veripart)
      • Wago (wago)
      • Yellow cable (yellow_cable)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 1.0 m (lengte_snoer_1.0)
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be