x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    D'Addario audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • D'Addario AMSM25 American Stage XLR microfoonkabel 7.5m zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/63053342.jpg
      D'Addario D'Addario AMSM25 American Stage XLR microfoonkabel 7.5m zwart AMSM25 American Stage XLR microfoonkabel 7.5m zwart AMSM25 American Stage XLR microfoonkabel 7.5m zwart Planet Waves American Stage microfoonkabel 25 Feet (1)
      D'Addario AMSM25 American Stage XLR microfoonkabel 7.5m zwart
      • 00019954971250
      2
      69.00 EUR
      D'Addario D'Addario CMIC-25 Classic Series microfoon kabel 7.5 m CMIC-25 Classic Series microfoon kabel 7.5 m CMIC-25 Classic Series microfoon kabel 7.5 m Gebalanceerde microfoonkabel 25ft Lengte XLR Mannelijk naar XLR Vrouwelijk Rechte Jack Gegarandeerd voor het leven (1)
      D'Addario CMIC-25 Classic Series microfoon kabel 7.5 m
      • 00019954943622
      2
      20.23 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Procab DEFAULT
        • procab
      • ACT DEFAULT
        • act
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Procab (procab)
      • ACT (act)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Atomos (atomos)
      • Avinity (avinity)
      • Bandridge (bandridge)
      • Belkin (belkin)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • Boya (boya)
      • Brenenstuhl (brenenstuhl)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Cellpack (cellpack)
      • Cellularline (cellularline)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • D'Addario (d_addario)
      • DAP (dap)
      • Defender (defender)
      • DeLOCK (delock)
      • Devine (devine)
      • Digital Multimedia Nordic (digital_multimedia_nordic)
      • EBS (ebs)
      • Eminent (eminent)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Eurolite (eurolite)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Gembird (gembird)
      • Godox (godox)
      • Hama (hama)
      • Heller (heller)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • Hosa Technology (hosa_technology)
      • HQ (hq)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • In - Akustik (in_akustik)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Jabra (jabra)
      • Joopic (joopic)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Kathrein (kathrein)
      • Klotz (klotz)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Lindy (lindy)
      • Logilink (logilink)
      • Marmitek (marmitek)
      • Microconnect (microconnect)
      • Monster (monster)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • None (none)
      • Nws (nws)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One For All (one_for_all)
      • Orange (orange)
      • Ortofon (ortofon)
      • PD Connex (pd_connex)
      • Pixel (pixel)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Plantronics (plantronics)
      • Profigold (profigold)
      • REV (rev)
      • Roland (roland)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • Samsung (samsung)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Showtec (showtec)
      • Shure (shure)
      • Singular Sound (singular_sound)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Sweex (sweex)
      • Tack (tack)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Valueline (valueline)
      • Veripart (veripart)
      • Wago (wago)
      • Yellow cable (yellow_cable)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 1.0 m (lengte_snoer_1.0)
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be