x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten... { "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" }
x Categorieën

Microsoft audio/video kabel

()
{{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
  • Wentronic DEFAULT
    • wentronic
  • Goedkoop DEFAULT
    • budget
0 - 1
    Microsoft WH-208 Stereo Headset White Euro 1:2 (1)
    Microsoft WH-208 Stereo Headset White Euro 1:2
    Artencraft.be Artencraft.be
    9.318883986508084 (843)
    • //static1.vergelijk.be/s/4.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    14.98, 2d (offer_sdt_2_days)
    Artencraft.be Artencraft.be
    9.318883986508084 (843)
    • //static1.vergelijk.be/s/4.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
    14.98, 2d (offer_sdt_2_days)
    1
    most_sold
  • Heb je merkvoorkeur? (brand):
    • Wentronic (wentronic)
    • 2Direct (2direct)
    • Accu-cable (accu_cable)
    • Acer (acer)
    • ACT (act)
    • Adj (adj)
    • Advanced Cable Technology (advanced_cable_technology)
    • AIV (aiv)
    • AKG (akg)
    • Alpine (alpine)
    • Alva (alva)
    • APC (apc)
    • Apple (apple)
    • ASSMANN Electronic (assmann_electronic)
    • Aten (aten)
    • Athena Evolution (athena_evolution)
    • Atomos (atomos)
    • AudioQuest (audioquest)
    • Auna (auna)
    • Avinity (avinity)
    • Axing (axing)
    • Azuri (azuri)
    • Bandridge (bandridge)
    • Beats by Dr. Dre (beats_by_dr_dre)
    • Belkin (belkin)
    • Bose (bose)
    • Brennenstuhl (brennenstuhl)
    • C2G (c2g)
    • Caliber (caliber)
    • Canon (canon)
    • Celexon (celexon)
    • Cellular Line (cellular_line)
    • Chord (chord)
    • ClickTronic (clicktronic)
    • Creative Labs (creative_labs)
    • cymatic audio (cymatic_audio)
    • DAP (dap)
    • Dell (dell)
    • DeLOCK (delock)
    • Devine (devine)
    • Digitus (digitus)
    • e+p (e_p)
    • EDC (edc)
    • Eminent (eminent)
    • Equip (equip)
    • Eurolite (eurolite)
    • Frontstage (frontstage)
    • Fujitsu (fujitsu)
    • Goobay (goobay)
    • Griffin (griffin)
    • Hama (hama)
    • Hirschmann (hirschmann)
    • Hosa Technology (hosa_technology)
    • HP (hp)
    • HQ (hq)
    • Ibanez (ibanez)
    • IC Intracom (ic_intracom)
    • Icidu (icidu)
    • Inakustik (inakustik)
    • Infocus (infocus)
    • InLine (inline)
    • Intronics (intronics)
    • Kaiser Fototechnik (kaiser_fototechnik)
    • Kanex (kanex)
    • Klotz (klotz)
    • Konig (konig)
    • Lava Cable (lava_cable)
    • Lenovo (lenovo)
    • Line 6 (line_6)
    • Logilink (logilink)
    • Malone (malone)
    • Manhattan (manhattan)
    • Marmitek (marmitek)
    • Mercodan (mercodan)
    • Microsoft (microsoft)
    • Micw (micw)
    • Monster (monster)
    • Monstercable (monstercable)
    • Mooer (mooer)
    • Muvit (muvit)
    • Native Instruments (native_instruments)
    • Neutrik (neutrik)
    • Newstar (newstar)
    • Noname (noname)
    • NuForce (nuforce)
    • Oehlbach (oehlbach)
    • Olympus (olympus)
    • Philips (philips)
    • Phonocar (phonocar)
    • Pioneer (pioneer)
    • Planet Waves (planet_waves)
    • Procab (procab)
    • PureLink (purelink)
    • QED (qed)
    • Qmust (qmust)
    • Qtx (qtx)
    • Roland (roland)
    • Roline (roline)
    • Scosche (scosche)
    • Sennheiser (sennheiser)
    • Shape (shape)
    • Sinustec (sinustec)
    • Sony (sony)
    • SPEED-LINK (speed_link)
    • Stage Ninja (stage_ninja)
    • Stagg (stagg)
    • StarTech.com (startech_com)
    • Tasker (tasker)
    • Techlink (techlink)
    • Thomson (thomson)
    • Trust (trust)
    • V7 (v7)
    • Value (value)
    • Valueline (valueline)
    • Vedimedia (vedimedia)
    • Velleman (velleman)
    • Veripart (veripart)
    • Vision (vision)
    • Walimex (walimex)
  • Wat is je budget? (price):
    • < €20 (budget)
    • €20 - €30 (low)
    • €30 - €45 (medium)
    • > €45 (high)
  • Lengte snoer (lengte_snoer):
    • < 1.5 meter (lengte_snoer_1.5)
    • 1.5 meter - 3 meter (lengte_snoer_1.5_3)
    • 3 meter - 5 meter (lengte_snoer_3_5)
    • ≥ 5 meter (lengte_snoer_5)
  • Productfamilie (family):
    • iPod (ipod)
    • PicoPix (picopix)
  • Productgroepen (siblingcategory):
  • teamvergelijk@vergelijk.be