x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Veripart audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Veripart 3,5 mm Verlengkabel 1,5 meter zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158355478.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151713604.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158250241.jpg
      Veripart Veripart 3,5 mm Verlengkabel 1,5 meter zwart 3,5 mm Verlengkabel 1,5 meter zwart 3,5 mm Verlengkabel 1,5 meter zwart Valueline stereo jack audio verlengkabel 3,5 mm (1)
      Veripart 3,5 mm Verlengkabel 1,5 meter zwart
      • 05412810191642
      • 08719274100522
      • CBL1125
      2
      12.35 EUR
    • Veripart Optische Kabel 5 meter zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231187.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157691652.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151712692.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158231188.jpg
      Veripart Veripart Optische Kabel 5 meter zwart Optische Kabel 5 meter zwart Optische Kabel 5 meter zwart Valueline Toslink digitale audiokabel Toslink mannelijk - Toslink mannelijk 5,00 m zwart - van Valueline in de categorie Audiokabel. (1)
      Veripart Optische Kabel 5 meter zwart
      • 08719274100485
      • 05412810192205
      • CBL1121
      2
      10.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Procab DEFAULT
        • procab
      • ACT DEFAULT
        • act
      • AudioQuest DEFAULT
        • audioquest
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Procab (procab)
      • ACT (act)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Atomos (atomos)
      • Avinity (avinity)
      • Advanced Cable Technology (advanced_cable_technology)
      • Bandridge (bandridge)
      • Belkin (belkin)
      • Boya (boya)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Cablexpert (cablexpert)
      • Cellpack (cellpack)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • D'Addario (d_addario)
      • DAP (dap)
      • Defender (defender)
      • DeLOCK (delock)
      • Devine (devine)
      • EBS (ebs)
      • Eminent (eminent)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Eurolite (eurolite)
      • Ewent (ewent)
      • Fender (fender)
      • Gembird (gembird)
      • Godox (godox)
      • Goobay (goobay)
      • Hama (hama)
      • Heller (heller)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • HK Audio (hk_audio)
      • Hosa Technology (hosa_technology)
      • HQ (hq)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • In - Akustik (in_akustik)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Inverto (inverto)
      • Jabra (jabra)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • Klotz (klotz)
      • Knipex (knipex)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Lindy (lindy)
      • Logilink (logilink)
      • Marmitek (marmitek)
      • Microconnect (microconnect)
      • Miops (miops)
      • Monster (monster)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • None (none)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Omnitronic (omnitronic)
      • One For All (one_for_all)
      • Orange (orange)
      • Ortofon (ortofon)
      • PD Connex (pd_connex)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Plantronics (plantronics)
      • Profigold (profigold)
      • REV (rev)
      • Rev Ritter (rev_ritter)
      • Roland (roland)
      • Roline (roline)
      • Røde (r_de)
      • Samsung (samsung)
      • Scanpart (scanpart)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Showtec (showtec)
      • Shure (shure)
      • Singular Sound (singular_sound)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Sweex (sweex)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Valueline (valueline)
      • Veripart (veripart)
      • Wago (wago)
      • Yellow cable (yellow_cable)
      • Zoom (zoom)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €30 (low)
      • €30 - €45 (medium)
      • > €45 (high)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Lengte snoer (lengte_snoer):
      • 1.0 m (lengte_snoer_1.0)
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be