x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Auna una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Auna una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Auna una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Auna una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157572508.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623378.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617282.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218623377.jpg
Auna Auna una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX una Areal Elegance 5.1-kanaal-surround-systeem 190W RMS BT USB SD AUX INTENSIEVE GELUIDSERVARING: zoals in de bioscoop! Met het auna Areal Elegance 5.1-kanaals surroundsysteem ervaar je films, videogames en muziek als een intense allround geluidservaring dankzij hoogwaardig geluid! INTENSIEVE GELUIDSERVARING: zoals in de bioscoop! Met het auna Areal Elegance 5.1-kanaals surroundsysteem ervaar je films, videogames en muziek als een intense allround geluidservaring dankzij hoogwaardig geluid! PRESTATIES: Het centrum van het thuistheatersysteem is de actieve subwo... (1)
  • 04060656227219
2
  • Design
    • Kleur: Creme
  • 184.99 189.99 EUR 2
    2
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Midden in de sound:klankvol 5.1-kanaal-luidsprekersysteem met subwoofer, vier sokkelluidsprekers en centrale luidspreker, Draadloos & gem...184.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      INTENSIEVE GELUIDSERVARING: zoals in de bioscoop! Met het auna Areal Elegance 5.1-kanaals surroundsysteem ervaar je films, videogames en ...189.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ices IBT-6 Tags
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98419106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223760846.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103952895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137799170.jpg
      Ices Ices IBT-6 Tags IBT-6 Tags IBT-6 Tags Ices IBT-6 - Bluetooth speaker toren - Tags (1)
      Ices IBT-6 Tags
      • 08711902037835
      • IBT-6TAGS
      • 8711902037835
      2
    • Lenco MC-020
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98319941.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98319942.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223872093.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151063413.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171242482.jpg
      Lenco Lenco MC-020 MC-020 MC-020 Compact systeem: compact stereo muzieksysteem met 10 watt muziekvermogen (RMS). Minisysteem met veelzijdige aansluitingen: Bluetooth, USB, AUX en hoofdtelefoonaansluiting. FM-radio: Digitale PLL FM-tuner met automatische zenderzoekopdracht. Horlogeradio: Hifi-installatie kan ook worden gebruikt als wekker, klok- en alarmfunctie, 2 wektijden. Omvang van de levering: Muziekinstallatie, netadapter, mobiele telefoon / tablet drager, handleiding (1)
      Lenco MC-020
      • 08711902038733
      • MC-020P
      • 8711902038733
      • 5116899
      • MC-020 PRINCESS
      2
    • Kenwood Micro M-820DABW
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149797274.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167623516.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158428028.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167623838.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158428027.jpg
      Kenwood Kenwood Micro M-820DABW Micro M-820DABW Micro M-820DABW Kies je voor de Kenwood Micro geluidsinstallatie? Dan kun je in het vervolg genieten van goed en kwalitatief geluid wanneer je aan het genieten bent van een spannende film. Lees de handleiding eerst even goed door voor je van start gaat. (1)
      Kenwood Micro M-820DABW
      • 00019048229564
      • 0019048229564
      • M820DABW
      • 6454727
      4
    • Kenwood Micro M-720DAB
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214983615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214983613.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214983614.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158340638.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158345393.jpg
      Kenwood Kenwood Micro M-720DAB Micro M-720DAB Micro M-720DAB Met de Kenwood M-720DAB stereoset luister je naar cd's, de radio of stream je draadloos muziek via bluetooth. Dankzij de DAB+ tuner geniet je van een ruisvrij radiosignaal. Ook ontvang je meer landelijke en regionale zenders. Via bluetooth stream je draadloos muziek van je smartphone of tablet. Zo wissel je cd's af met een afspeellijst van Spotify of YouTube. Je zet mp3's op een usb stick en koppelt hem aan de stereotoren. Zo speel je eenvoudig jouw digitale muziekcollectie. Het apparaat leve... (4)
      Kenwood Micro M-720DAB
      • 00019048229557
      • 6454713
      • 0019048229557
      • M720DAB
      6
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 159.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 159.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 164.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 184.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be