x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Auna V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Auna V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Auna V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Auna V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209374311.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618160.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218620543.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218620542.jpg?ts=1
Auna Auna V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner V-20 DAB verticale stereo-installatie bluetooth NFC cd mp3 USB DAB+ & FM tuner Veelzijdig radioplezier: digitale DAB+ RDS tuner en analoge FM ontvanger, Snoerloos & comfortabel: bluetooth interface voor muziekweergave van smartphone of tablet, Eenvoudig verbonden: NFC-verbinding voor intuïtieve koppeling via een veegbeweging op de NFC-sensor, Hier gebeurt het allemaal: cd speler met mp3-ondersteuning, gemotoriseerde aandrijving en spiegelend oppervlak, AUX-ingang: voor het aansluiten van externe audioapparaten zoals een mp3- of CD-speler en laptop, Flexibel gebruik: kan staand gebruikt worden of plaatsbesparend aan de muur worden gemonteerd, Voor het gemak: inclusief afstandsbediening voor een moeiteloos gebruik op afstand (1)
  • 04260486159272
1
deal
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • 89.99 109.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Veelzijdig radioplezier: digitale DAB+ RDS tuner en analoge FM ontvanger, Snoerloos & comfortabel: bluetooth interface voor muziekweergav...
      89.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Auna Wallie microsysteem CD speler bluetooth USB poort afstandsbediening zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167743960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233999206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218621938.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218621937.jpg?ts=1
      Auna Auna Wallie microsysteem CD speler bluetooth USB poort afstandsbediening zwart Wallie microsysteem CD speler bluetooth USB poort afstandsbediening zwart Wallie microsysteem CD speler bluetooth USB poort afstandsbediening zwart Flexibel te plaatsen: geschikt voor wandmontage of plaatsing op standvoet, Comfortabel in gebruik: inclusief afstandsbediening, Kabelloos: bluetooth interface voor muziekweergave van smartphone, tablet of computer, Voor favoriete hits: MP3 compatibele frontloading CD speler, Alles in zicht: LC display met alle belangrijke informatie, Krachtig: compacte stereoluidsprekers met 2 x 10 Watt RMS, Veelzijdig: USB poort voor de probleemloze weergave van MP3's, Allround aan te sluiten: met AUX IN, koptelefoon- en luidsprekeraansluiting (1)
      Auna Wallie microsysteem CD speler bluetooth USB poort afstandsbediening zwart
      • 04060656110757
      1
    • Denon Micro System D-M41DAB Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236409125.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203663979.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143212119.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143212121.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143212120.jpg?ts=1
      Denon Denon Micro System D-M41DAB Zwart Micro System D-M41DAB Zwart Micro System D-M41DAB Zwart Denon microset D-M41DABBKBKEKGE (11)
      Denon Micro System D-M41DAB Zwart
      • 04951035061176
      • D-M41DABBKBKEKGE
      • 5130069
      2
    • Panasonic Micro System DAB+ SCDM502EW
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205847523.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161089248.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223519443.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161089247.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233803737.jpg?ts=1
      Panasonic Panasonic Micro System DAB+ SCDM502EW Micro System DAB+ SCDM502EW Micro System DAB+ SCDM502EW Microketen - CD-speler - DAB+ - Bluetooth - USB - 40W - Equalizer -Houten behuizing - 2x 8cm Luidspreker (6)
      Panasonic Micro System DAB+ SCDM502EW
      • 05025232910335
      • 5025232910335
      4
    • Auna Connect System S stereo-installatie + luidspreker max. 20W internet/DAB+ zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215397586.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218622375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/233999590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218622376.jpg?ts=1
      Auna Auna Connect System S stereo-installatie + luidspreker max. 20W internet/DAB+ zilver Connect System S stereo-installatie + luidspreker max. 20W internet/DAB+ zilver Connect System S stereo-installatie + luidspreker max. 20W internet/DAB+ zilver Go stereo: dynamische HiFi micro-installatie met twee luidsprekers, Prima verbonden: WiFi interface en internet/DAB+/FM radio met meer dan 10.000 zenders, App-soluut control: bediening via UNDOK-app en Spotify Connect mediaspeler, Krachtig: stereo-sound met twee luidsprekers met 5 Watt RMS vermogen, Infinite music: CD speler, USB charger port en Aux-In voor grenzeloze muziekweergave, Flexibele CD speler: speelt audio- en MP3-CD's evenals CD-R en CD-RW, Alles in zicht: dankzij 2,4" HCC kleurendisplay met overzichtelijke functies, Snoerloos en comfortabel: bluetoothfunctie voor audiostreaming van smartphone, tablet of laptop, Allround aansluitbaar: 1 x 3,5 mm AUX-In en 1 x 3,5 mm koptelefoonuitgang (1)
      Auna Connect System S stereo-installatie + luidspreker max. 20W internet/DAB+ zilver
      • 04060656157646
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 89.99
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 99.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 99.99
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 94.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 89.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 89.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 89.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be