x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

OneConcept V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews OneConcept V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties OneConcept V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
OneConcept V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/197560084.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218619804.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218617384.jpg
OneConcept OneConcept V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver V-15-BT stereo-installatie BT CD USB MP3 FM wandmontage wit/zilver Verticale CD-aandrijving met MP3-ondersteuning en gemotoriseerd paneel in aluminium-look, Bluetooth-interface voor muziekweergave van smartphone's, tablets of computers, Voor MP3-geschikte USB-Poort voor muziekweergave van geheugendragers als USB-sticks en MP3-spelers, UKW-Radiotuner met 20 voorkeuzezenders alsook AUX-ingang voor de aansluiting van externe audio-apparaten, Geschikt voor staande opstelling en wandmontage alsook besturing door middel van afstandsbediening of functietoetsen (2)
  • 04260435915003
1
deal
  • Design
    • Kleur: Wit
  • 69.99 81.99 EUR 1
    1
    • Electronic-star.be Electronic-star.be
      5.0 (1)
      Verticale CD-aandrijving met MP3-ondersteuning en gemotoriseerd paneel in aluminium-look, Bluetooth-interface voor muziekweergave van sma...
      69.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110804512.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111808967.jpg
      PEAQ PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset (2)
      PEAQ PMS310BT-SL DAB Micro Stereoset
      • 04049011141001
      • 4948533
      • PMS310BT-SL
      1
    • Nikkei NMD370
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160453958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167309633.jpg
      Nikkei Nikkei NMD370 NMD370 NMD370 Nikkei NMD370 - DVD speler - Home Entertainment Audio Set / Speakerset / Stereosysteem - Microset met USB-poort, Bluetooth, CD/DVD speler en Afstandbediening - Zwart (1)
      Nikkei NMD370
      • 08712837880039
      • 7216709
      1
    • Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116424792.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207341578.jpg
      Lotronic Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm (1)
      Lotronic Donsovertrek Ledikant Pebble Pink 110x150cm
      • 05420047130105
      • 15-2530BO
      1
      deal
    • OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/92327139.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618980.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218618148.jpg
      OneConcept OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3 Verticaal ingebouwde, voor MP3 geschikte CD-speler, Geïntegreerde Bluetooth-interface - voor het draadloos streamen van muziek via smartphone, laptop of MP3-speler, Voor MP3 geschikte USB- en SD-ingangen voor het rechtstreeks afspelen van MP3-titels van USB-massageheugens zoals USB-sticks en MP3-spelers, AUX-ingang voor het aansluiten van externe audio-componenten - zoals portable MP3- en CD-spelers of laptops., UKW/MW-radiotuner met 20 voorkeuzezenders, Geschikt voor vrijstaand en wandmontag... (1)
      OneConcept V-12-BT Bluetooth-stereoinstallatie USB SD CD MP3
      • 04260322377600
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 69.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be