x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913108.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913288.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913292.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/212913290.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147485087.jpg
Panasonic Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart SC-UA30E-K Urban Audio System 300 watt Rms met Bluetooth, radio, USB Zwart Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System mit Bluetooth, schwarz (1)
  • 05025232882496
  • SC-UA30E-K
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Technische details
    • Aux-ingang: Ja
    • Speaker type: 2-weg
    • USB 2.0 poort(en): 1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 26.5 cm
    • Diepte: 27.2 cm
    • Gewicht product: 8000 g
    • Hoogte: 60.6 cm
  • Luidsprekers
    • Tweeter: Ja
    • Woofer: Ja
  • 182.35 259.40 EUR 2
    2
    • Gotdeal Gotdeal
      Het Panasonic Urban Audio System SC-UA30 is de ster op je feest! Zing samen met je vrienden karaoke of speel je favoriete nummers heel ee...182.35, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Panasonic SC-UA30E-K Urban Audio System mit Bluetooth, schwarz259.40, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Ices IBT-6 Tags
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98419106.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223760846.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103952895.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137799170.jpg
      Ices Ices IBT-6 Tags IBT-6 Tags IBT-6 Tags Ices IBT-6 - Bluetooth speaker toren - Tags (1)
      Ices IBT-6 Tags
      • 08711902037835
      • IBT-6TAGS
      • 8711902037835
      2
    • Lenco IBT-6 Liberty
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155185276.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223680089.jpg
      Lenco Lenco IBT-6 Liberty IBT-6 Liberty IBT-6 Liberty Ices IBT-6 - Bluetooth Speaker toren - NY Liberty (1)
      Lenco IBT-6 Liberty
      • 08711902037637
      • IBT-6RONY
      • 8711902037637
      • IBT-6 NY Liberty
      2
    • Lenco IBT-6 Roma
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223692660.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146767801.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137537126.jpg
      Lenco Lenco IBT-6 Roma IBT-6 Roma IBT-6 Roma Bluetooth torenluidspreker met 5 luidsprekers, LCD-display, zwart, zilver design met vrijheidsbeeld Muziek afspelen via Bluetooth, USB, SD-kaart of ook via AUX-ingang (3,5 mm) mogelijk Krachtig: 2.1 luidsprekersysteem met subwoofer, muziekvermogen 40 watt RMS Oplaadfunctie: met USB-lader (5 volt/1 A), laad je smartphone of tablet meteen weer op Omvang levering: Luidsprekertoren, afstandsbediening, handleiding (1)
      Lenco IBT-6 Roma
      • 08711902037613
      • 8711902037613
      • IBT-6 Roma
      • IBT-6ROMA
      2
    • Imperial DABMAN I450 CD zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165904045.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165904048.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218675461.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226692590.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158313531.jpg
      Imperial Imperial DABMAN I450 CD zilver DABMAN I450 CD zilver DABMAN I450 CD zilver DAB + & RDS FM- en internetradio, UPnP / DLNA-compatibel, Bluetooth-ontvangstfunctie 2x 3 (7,62 cm) stereoluidsprekers met elk 7 W vermogen, subwoofer en multi-geluidseffect dankzij de equalizer Alles-in-één hifi-radio met verlicht 7,1 cm (2,8 ) TFT-kleurendisplay Weergave van audiobestanden via geïntegreerde cd-speler en USB (mp3 etc.) Bediening mogelijk via de gratis AirMusic Control-app met iOS- en Android-smartphones Leveringsomvang: DABMAN i450 CD, schroefbare telescoopantenne, draadant... (1)
      Imperial DABMAN I450 CD zilver
      • 04024035248004
      • 22-248-00
      • 4024035248004
      • 6750583
      4
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 182.44
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 182.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 182.44
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 166.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 166.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 182.35
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 182.35
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 182.35
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 182.35
    • teamvergelijk@vergelijk.be