x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482754.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156453945.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/145533654.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102367480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/229572853.jpg?ts=1
Garmin Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D Drivesmart 55 EU LMT-D Drivesmart 55 EU LMT-D MAAK JE RIT EENVOUDIGER: Weg met de zorgen dankzij het 5.5-inch Garmin DriveSmart 55 MT-D GPS-navigatietoestel. Live verkeers- en kaartupdates zijn inbegrepen samen met bestuurderswaarschuwingen om veiliger rijden te bevorderen MAAK EEN EINDE AAN INTERFERENTIE: De GPS 15xH en 15xL beschikken beide over RS-232-poorten en bieden uitstekende EMI/RFI-prestaties, zodat u deze sensors in de buurt van mobiele computerapparatuur en draadloze communicatieapparatuur kunt gebruiken zonder bang te hoeven zijn voor interferentie KIJK VOORUIT: Een handige 'vooruitblikfunctie' toont de komende stops voor voedsel, brandstof en andere mijlpalen, zoals de komende steden, langs je route WAARSCHUWINGEN VOOR BESTUURDERS: Met het oog op veiliger rijden en situatiebewustzijn wordt je als bestuurder gewaarschuwd voor scherpe bochten, snelheidsveranderingen, spoorwegovergangen en meer KAARTDEKKING: Rijd zelfverzekerd met de nieuwste kaartupdates en voorgeladen wegenkaarten (5)
  • 00753759211899
  • 00753759170172
  • 5935773
  • 010-02037-13
  • 010-01682-13
  • 4008551
3
  • Technische details
    • Navigatie type: Auto, Vrachtwagen
    • Stem-bevelen: Ja
    • Draadloze technologie: Bluetooth, Wi-Fi
    • Type stroombron: Batterij/Accu
    • Tekst-naar-spraak lezer: Ja
    • Uitgebreide Nuttige Plaatsen: Ja
    • Verlicht display: Ja
    • Waterdicht: Nee
  • Kaart
    • Kaart dekking: Geheel Europa
  • Navigatie
    • Live Traffic Message Channel (TMC): Ja
    • Laan begeleiding: Ja
    • Snelheidslimiet: Ja
    • Auto re-route: Ja
    • Live service: Nee
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Ja
    • Display type: TFT
    • Resolutie: 1024 x 720
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Spraakactivering: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 140 mm
    • Diepte product: 21 mm
    • Gewicht product: 191.4 g
    • Hoogte: 84 mm
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 0 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
  • GPS-type
    • Camper/caravan: Nee
    • Fiets: Nee
    • Outdoor: Nee
    • Truck: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • 205.06 239.99 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      MAAK JE RIT EENVOUDIGER: Weg met de zorgen dankzij het 5.5-inch Garmin DriveSmart 55 MT-D GPS-navigatietoestel. Live verkeers- en kaartup...205.06, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Garmin Drivesmart 55 EU LMT-D222.39, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • Audiomixonline.be Audiomixonline.be
      Houd je route optimaal in het oog: het navigatiesysteem met frameloze 5,5 inch (13,97 cm) multitouch-glazen display toont kaarten en aanw...239.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • TomTom VIA 62 (EU48) Vast 6'' Touchscreen 280g Zwart navigator
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/243998408.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115161670.jpg?ts=1
      TomTom TomTom VIA 62 (EU48) Vast 6'' Touchscreen 280g Zwart navigator VIA 62 (EU48) Vast 6'' Touchscreen 280g Zwart navigator VIA 62 (EU48) Vast 6'' Touchscreen 280g Zwart navigator TomTom VIA 62 (EU48) navigator Vast 15,2 cm (6") Touchscreen 280 g Zwart (1)
      TomTom VIA 62 (EU48) Vast 6'' Touchscreen 280g Zwart navigator
      • 00636926084062
      2
    • TomTom Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103074383.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131103623.jpg?ts=1
      TomTom TomTom Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver TomTom Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver (1)
      TomTom Rider 400 EU navigator - Vast 10,9 cm (4.3") - Touchscreen - 280 g - Zwart, Zilver
      • 00636926075749
      • TTRIDER400EU
      1
    • TomTom Pro 5250 Truck (Europa)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103829046.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/115771748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135249090.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135249062.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135249098.jpg?ts=1
      TomTom TomTom Pro 5250 Truck (Europa) Pro 5250 Truck (Europa) Pro 5250 Truck (Europa) TomTom Telematics PRO 5250 EU (1)
      TomTom Pro 5250 Truck (Europa)
      • 00636926068505
      • 1KS0.002.00
      1
    • TomTom Rider 40 West-Europa
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111260985.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537641.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537642.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106537640.jpg?ts=1
      TomTom TomTom Rider 40 West-Europa Rider 40 West-Europa Rider 40 West-Europa TomTom Rider 40 - navigator - Touchscreen (1)
      TomTom Rider 40 West-Europa
      • 00636926073257
      • 00636926073264
      • Rider 40 West-Europa
      • TTRIDER40
      • 1GE0.054.00
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 164.46
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 164.46
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 164.46
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 164.46
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 164.46
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 189.99
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 164.46
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 164.46
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 164.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 164.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 164.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 147.60
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 147.60
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 147.60
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 147.60
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 147.60
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 147.60
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 147.60
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 199.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 199.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 147.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 201.34
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 201.34
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 201.34
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 201.34
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 211.73
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 211.73
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 211.73
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 211.73
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 211.73
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 205.06
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 205.06
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 205.06
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 205.06
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 205.06
      • Thu Dec 08 01:00:00 CET 2022 205.06
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 205.06
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 205.06
    • teamvergelijk@vergelijk.be