x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpine SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpine SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpine SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpine SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147059909.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/210044803.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/117104115.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/207367273.jpg
Alpine Alpine SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs SXE-1025S - Speaker set - 10 cm - Grijs Actief/Passieve Luidsprekers: Passief Actief/passief: passief Ingebouwd/extern: Ingebouwde passieve Categorie: Paar luidsprekers Aangepaste pasvorm: Ja (1)
  • 07425736167118
  • 04958043515554
  • SXE-1025S
  • SXE1025S
2
  • Technische details
    • Gevoeligheid speaker: 90 dB
    • Speaker type: 2-weg
    • Gescheiden componenten: Nee
  • Luidsprekers
    • Tweeter: Ja
  • Prestatie
    • Piekvermogen: 180 Watt
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 34.68 41.10 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Actief/Passieve Luidsprekers: Passief Actief/passief: passief Ingebouwd/extern: Ingebouwde passieve Categorie: Paar luidsprekers Aangepas...34.68, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Actief/Passieve Luidsprekers: Passief Actief/passief: passief Ingebouwd/extern: Ingebouwde passieve Categorie: Paar luidsprekers Aangepas...41.10, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pioneer TS-A6970F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128381618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223661037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131470883.jpg
      Pioneer Pioneer TS-A6970F TS-A6970F TS-A6970F Pioneer TS-A6970F Autospeakers 4 weg 6 x 9 inch - 600 W (1)
      Pioneer TS-A6970F
      • 00884938409889
      • 04988028421723
      • TS-A6970F
      • 202359
      1
    • Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159622681.jpg
      Omnitronic Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x OMNITRONIC plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x (1)
      Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x
      • 04026397612127
      1
    • Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160105143.jpg
      Omnitronic Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x OMNITRONIC Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x (1)
      Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • 04026397630510
      1
    • MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108325643.jpg
      MTX Audio MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt (1)
      MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • 00715442171606
      1
    • min
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 42.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 34.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 34.68
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 34.68
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 34.68
    • teamvergelijk@vergelijk.be