x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Caliber CDS13G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Caliber CDS13G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Caliber CDS13G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Caliber CDS13G
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200630192.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158347161.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158347160.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/184110754.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/187317513.jpg
Caliber Caliber CDS13G CDS13G CDS13G Inbouwdiepte: 49 mm 4 Impedantie. Montagegat: 115 mm 100 W max., 40 W RMS Gevoeligheid: 88 dB/W/m (1)
  • 08714505040073
  • 935804
  • CDS13G
3
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Gevoeligheid speaker: 88 dB
    • Inbouwdiepte: 49 mm
    • Speaker type: 2-weg
    • Gescheiden componenten: Nee
  • Luidsprekers
    • Tweeter: Ja
  • Prestatie
    • Piekvermogen: 100 Watt
  • Design
    • Kleur: Zilver, Zwart
    • Vorm: Cirkel
  • Gewicht en omvang
    • Diameter bevestigingsgat: 115 mm
    • Diepte: 11.5 cm
    • Doorsnede (cm): 13 cm
    • Lengte: 11.5 cm
  • Subwoofer
    • Meegeleverde Subwoofer: Nee
  • Versterker
    • Versterker inclusief: Nee
  • 29.95 39.98 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Inbouwdiepte: 49 mm 4 Impedantie. Montagegat: 115 mm 100 W max., 40 W RMS Gevoeligheid: 88 dB/W/m29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Caliber CDS13G - Autospeaker 13cm met Rooster - 100 Watt32.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt Belgie MediaMarkt Belgie
      3.5409360651735327 (5)
      32.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pioneer TS-A6970F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128381618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223661037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131470883.jpg
      Pioneer Pioneer TS-A6970F TS-A6970F TS-A6970F Pioneer TS-A6970F Autospeakers 4 weg 6 x 9 inch - 600 W (1)
      Pioneer TS-A6970F
      • 00884938409889
      • 04988028421723
      • TS-A6970F
      • 202359
      1
    • Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160105143.jpg
      Omnitronic Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x OMNITRONIC Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x (1)
      Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • 04026397630510
      1
    • MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108325643.jpg
      MTX Audio MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt (1)
      MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • 00715442171606
      1
    • MTX Audio TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168334401.jpg
      MTX Audio MTX Audio TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt MTX Audio TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt (1)
      MTX Audio TR40C autospeakers - 10cm - 2 weg - 180 Watt
      • 00715442171613
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 29.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 29.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be