x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

GLADEN Alpha 100C

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews GLADEN Alpha 100C
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties GLADEN Alpha 100C
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
GLADEN Alpha 100C
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg
GLADEN GLADEN Alpha 100C Alpha 100C Alpha 100C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
  • 04260242465234
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 80.00 80.00 EUR 1
    1
    • Audiomixonline.be Audiomixonline.be
      10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere ...80.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Pioneer TS-A6970F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128381618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223661037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131470883.jpg
      Pioneer Pioneer TS-A6970F TS-A6970F TS-A6970F Pioneer TS-A6970F Autospeakers 4 weg 6 x 9 inch - 600 W (1)
      Pioneer TS-A6970F
      • 00884938409889
      • 04988028421723
      • TS-A6970F
      • 202359
      1
    • Pioneer TS-G1020F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/205837273.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158264958.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199441044.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158264957.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105346403.jpg
      Pioneer Pioneer TS-G1020F TS-G1020F TS-G1020F Pioneer TS-G1020F Autospeakers 2 weg 10 cm - 210 W (1)
      Pioneer TS-G1020F
      • 00884938373807
      • 7968
      • 1025513
      • TS-G1020F
      • 4682621
      2
    • Velleman BR120w Speakerset
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96077659.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159886157.jpg
      Velleman Velleman BR120w Speakerset BR120w Speakerset BR120w Speakerset BR120w Speakerset (1)
      Velleman BR120w Speakerset
      • 05410329440763
      2
    • JVC CS-HX 539
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156223046.jpg
      JVC JVC CS-HX 539 CS-HX 539 CS-HX 539 13 cm 3-weg coaxiale luidspreker: 320W max / 40W RMS: Frequentiebereik: 30 - 25.000Hz Geluidsdrukniveau: 87 dB/W.m: 13 cm "Mica Cone" woofer: 52 mm Poly-Ether tweeter Ferrite magneet (woofer): neodymium magneet (tweeter) Hybride membraan: Inbouwdiepte: 44 mm Omvang levering: CS-HX539, bevestigingsschroeven (8x), luidsprekerkabel, bevestigingsklemmen (8x) (1)
      JVC CS-HX 539
      • 04975769425660
      • CSHX539
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 80.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 80.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 80.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 80.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be