x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

JVC CS-V618

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews JVC CS-V618
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties JVC CS-V618
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
JVC CS-V618
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144677847.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/129058631.jpg
JVC JVC CS-V618 CS-V618 CS-V618 16 cm 2-weg coaxiale luidsprekers met een draagvermogen 230 W max/30 W RMS Frequentiebereik: 42 - 20.000 Hz; Geluidsdrukniveau: 90 dB/W.m 16 cm conus-woofer van koolstof-mimmer-composietvezelmateriaal; ferriet-magneet (woofer); hybride surround Inbouwdiepte: 43,5 mm Omvang levering: bevestigingsschroeven (8x); luidsprekerkabel (2x); bevestigingsklemmen (8x) (1)
  • 04975769406492
  • 3280226
  • CSV618
2
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Inbouwdiepte: 43 mm
    • Speaker type: 2-weg
    • Geluidsdruk niveau (max): 90 dB
    • Gescheiden componenten: Nee
  • Prestatie
    • Piekvermogen: 230 Watt
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Vorm: Cirkel
  • Algemene kenmerken
    • Doorsnede (mm): 160 mm
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 550 g
  • Audio
    • Magneet gewicht: 153 g
  • Versterker
    • Versterker inclusief: Nee
  • 28.91 28.91 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      JVC CS-V618 - Autospeakers (16,5 cm)28.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      16 cm 2-weg coaxiale luidsprekers met een draagvermogen 230 W max/30 W RMS Frequentiebereik: 42 - 20.000 Hz; Geluidsdrukniveau: 90 dB/W.m...28.91, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pioneer TS-A6970F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128381618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223661037.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131470883.jpg
      Pioneer Pioneer TS-A6970F TS-A6970F TS-A6970F Pioneer TS-A6970F Autospeakers 4 weg 6 x 9 inch - 600 W (1)
      Pioneer TS-A6970F
      • 00884938409889
      • 04988028421723
      • TS-A6970F
      • 202359
      1
    • Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159622681.jpg
      Omnitronic Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x OMNITRONIC plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x (1)
      Omnitronic plafond speaker - inbouw - CS-3, white, 2x
      • 04026397612127
      1
    • Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160105143.jpg
      Omnitronic Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x OMNITRONIC Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x (1)
      Omnitronic Wall Bracket for ODP-204/206 black 2x
      • 04026397630510
      1
    • MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108325643.jpg
      MTX Audio MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt (1)
      MTX Audio TR50C autospeakers - 13cm - 2 weg - 220 Watt
      • 00715442171606
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 32.34
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 32.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 32.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 27.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 23.73
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 23.73
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 28.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 30.60
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 23.73
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 23.73
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 32.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 29.96
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 29.96
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 28.91
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 28.91
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 28.91
    • teamvergelijk@vergelijk.be