x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Omnitronic plafond speaker - inbouw - WPC-6R

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Omnitronic plafond speaker - inbouw - WPC-6R
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Omnitronic plafond speaker - inbouw - WPC-6R
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Omnitronic plafond speaker - inbouw - WPC-6R
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159351199.jpg
Omnitronic Omnitronic plafond speaker - inbouw - WPC-6R plafond speaker - inbouw - WPC-6R plafond speaker - inbouw - WPC-6R OMNITRONIC plafond speaker - inbouw - WPC-6R (1)
  • 04026397324372
2
  • 62.89 64.90 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      2-wegsysteem met 6,5 inch woofer en 0,5 inch tweeter Installatie via een aluminium buis (42 cm) met audiokabel aan de binnenkant Ideaal v...62.89, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      OMNITRONIC plafond speaker - inbouw - WPC-6R64.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157574927.jpg
      Auna Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood Set van 15 cm (6")autoluidsprekers, 2 x 600W maximaal vermogen / maximaal1200W totaal vermogen, 3-weg coaxiaal ontwerp, Rood-zwart metallic design (1)
      Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • 04260275621232
      1
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45127619.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45127615.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45127618.jpg
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      • 10001829
      1
      deal
    • Caliber Auto Speaker - 10cm - 80 Watt (CDS10G)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/111392768.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108657312.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172267419.jpg
      Caliber Caliber Auto Speaker - 10cm - 80 Watt (CDS10G) Auto Speaker - 10cm - 80 Watt (CDS10G) Auto Speaker - 10cm - 80 Watt (CDS10G) 10 CM 2-weg coaxiale luidsprekers (1)
      Caliber Auto Speaker - 10cm - 80 Watt (CDS10G)
      • 08714505040059
      • CDS10G
      • 934790
      1
      deal
    • GLADEN Alpha 100C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg
      GLADEN GLADEN Alpha 100C Alpha 100C Alpha 100C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
      GLADEN Alpha 100C
      • 04260242465234
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 62.89
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 64.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.90
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 62.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 62.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 62.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 62.89
    • teamvergelijk@vergelijk.be