x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/153681806.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor Pioneer Sound Tune-app - Pioneer Sound Tune-app brengt high-end audio naar de basisluidsprekers. Alle handelingen worden eenvoudig via een compatibele smartphone uitgevoerd en een groot aantal instellingen zijn toegankelijk van live simulatie-instellingen tot 31-bands equalizer-instellingen via de Sound-Tune-app. Gemaakt voor iPhone. Met de directe iPhone-besturing kun je je i-apparaat direct vanaf je dashboard beheren en genieten van superieur geluid. Compatibel met Android: Sluit en luister... (1)
  • 04988028457272
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 169.00 177.99 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Pioneer DEQ-S1000A2 Universele Auto-Soundprocessor169.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Pioneer Sound Tune-app - Pioneer Sound Tune-app brengt high-end audio naar de basisluidsprekers. Alle handelingen worden eenvoudig via ee...177.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GLADEN Alpha 100C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN Alpha 100C Alpha 100C Alpha 100C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
      GLADEN Alpha 100C
      • 04260242465234
      1
    • GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226170054.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET GLADEN ALPHA 165De Alpha speakerlijn is de instaplijn van Gladen, maar wel met de kwaliteit de we gewend zijn van deze Duitse audiofabrikant.Deze 16.5 cm composet is makkelijk in te bouwen en speelt al goed op het vermogen van de originele radio.Hoog re (1)
      GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • 04260242464961
      1
    • Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157574927.jpg?ts=1
      Auna Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood Set van 15 cm (6")autoluidsprekers, 2 x 600W maximaal vermogen / maximaal1200W totaal vermogen, 3-weg coaxiaal ontwerp, Rood-zwart metallic design (1)
      Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • 04260275621232
      1
      deal
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423649.jpg?ts=1
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 159.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be