x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer TS-1001i

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer TS-1001i
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer TS-1001i
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer TS-1001i
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223655947.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer TS-1001i TS-1001i TS-1001i Hoge kwaliteit Eersteklas prestaties. Eenvoudig aan te brengen. (1)
  • 04977729943153
  • 202052
  • TS-1001I
2
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
    • Gevoeligheid speaker: 88 dB
    • Frequentiebereik: 38 - 25000 GHz
    • Gescheiden componenten: Nee
    • Nominaal vermogen: 20 Watt
  • Prestatie
    • Piekvermogen: 110 Watt
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 31.50 31.50 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Hoge kwaliteit Eersteklas prestaties. Eenvoudig aan te brengen.31.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Pioneer TS-1001i31.50, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • GLADEN Alpha 100C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN Alpha 100C Alpha 100C Alpha 100C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
      GLADEN Alpha 100C
      • 04260242465234
      1
    • GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226170054.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET GLADEN ALPHA 165De Alpha speakerlijn is de instaplijn van Gladen, maar wel met de kwaliteit de we gewend zijn van deze Duitse audiofabrikant.Deze 16.5 cm composet is makkelijk in te bouwen en speelt al goed op het vermogen van de originele radio.Hoog re (1)
      GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • 04260242464961
      1
    • Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157574927.jpg?ts=1
      Auna Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood Set van 15 cm (6")autoluidsprekers, 2 x 600W maximaal vermogen / maximaal1200W totaal vermogen, 3-weg coaxiaal ontwerp, Rood-zwart metallic design (1)
      Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • 04260275621232
      1
      deal
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423649.jpg?ts=1
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      1
      deal
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 34.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 34.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 31.50
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 31.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be