x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer TS-A6990F

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer TS-A6990F
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer TS-A6990F
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer TS-A6990F
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223656432.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237314697.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158397065.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer TS-A6990F TS-A6990F TS-A6990F auto sound fit APP - auto geluid simulator applicatie voor een verbeterde in-car geluidservaring Impp - geniet van een uitstekende midbass respons met de blauwe injectie gegoten polypropyleen kegel Open & glad - open en soepel levert vloeiende frequentierespons en een uitgebreid geluid ST a ge Type pasvorm: Universeel (1)
  • 00884938409926
  • 202364
  • TS-A6990F
2
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 86.99 109.00 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      auto sound fit APP - auto geluid simulator applicatie voor een verbeterde in-car geluidservaring Impp - geniet van een uitstekende midbas...86.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      auto sound fit APP - auto geluid simulator applicatie voor een verbeterde in-car geluidservaring Impp - geniet van een uitstekende midbas...109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423649.jpg?ts=1
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      1
      deal
    • GLADEN ALPHA 100 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 100 C ALPHA 100 C ALPHA 100 C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
      GLADEN ALPHA 100 C
      • 04260242465234
      1
    • GLADEN ALPHA 165 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482998.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 C ALPHA 165 C ALPHA 165 C 16,5 cm 2-weg compo-luidspreker, 3 ohm Systemen met hoog rendement 25 mm high-efficiency tweeter GFP 432 fiber membraan Zero Point Dust-CapNomex centreerspin Zacht met 2 HT-instelmogelijkheden Technische gegevens 165 mm middenbass2 x 110 / 75 watt 3 ohm impedantie (1)
      GLADEN ALPHA 165 C
      • 04260242465258
      2
    • Vision CS-1900P luidsprekers
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155383639.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155694842.jpg?ts=1
      Vision Vision CS-1900P luidsprekers CS-1900P luidsprekers CS-1900P luidsprekers Paar actieve Bluetooth-plafondluidsprekers van 70 W. (1)
      Vision CS-1900P luidsprekers
      • 04883105000009
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 69.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 77.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 69.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 79.24
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 79.24
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 87.31
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 78.92
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 78.92
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 78.92
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 78.92
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 78.92
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 80.24
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 80.24
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 80.32
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 80.32
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 78.50
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 78.50
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 82.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 82.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 85.78
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 85.78
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 85.78
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 85.78
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 85.78
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 85.78
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 85.78
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 86.94
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 86.94
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 86.94
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 85.14
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 85.14
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 85.14
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 85.14
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 82.64
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 80.48
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 81.14
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 80.23
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 80.23
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 86.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 86.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 86.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be