x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer TS-G1030F

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer TS-G1030F
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer TS-G1030F
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer TS-G1030F
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/209329227.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/217382971.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146478900.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/233407783.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer TS-G1030F TS-G1030F TS-G1030F Maximaal opgenomen vermogen 210w Nominaal ingangsvermogen 30w Gevoeligheid 87db Upgrade de geluidskwaliteit in je auto (1)
  • 00884938373838
  • 202286
  • TS-G1030F
  • 4680561
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 30.35 48.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Maximaal opgenomen vermogen 210w Nominaal ingangsvermogen 30w Gevoeligheid 87db Upgrade de geluidskwaliteit in je auto30.35, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Pioneer TS-G1030F Autospeakers 3 weg 10 cm - 210 W37.69, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Pioneer TS-G1030F staat garant voor een krachtige en heldere geluidsweergave. Deze speakers hebben een aanbevolen vermogen van 30 tot ...48.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GLADEN Alpha 100C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482765.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141215825.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN Alpha 100C Alpha 100C Alpha 100C 10 cm coaxiale luidsprekerset met glasvezel conus en 13 mm softdome tweeter. Bij GLADEN is de instap-lijn niet te vergelijken met andere entry-level producten. De MC speakers zijn voorzien van:Glasvezel membraan3 Ohm 25 mm spreekspoelRubber surround13 (1)
      GLADEN Alpha 100C
      • 04260242465234
      1
    • GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226170054.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET ALPHA 165 COMPO-SET GLADEN ALPHA 165De Alpha speakerlijn is de instaplijn van Gladen, maar wel met de kwaliteit de we gewend zijn van deze Duitse audiofabrikant.Deze 16.5 cm composet is makkelijk in te bouwen en speelt al goed op het vermogen van de originele radio.Hoog re (1)
      GLADEN ALPHA 165 COMPO-SET
      • 04260242464961
      1
    • Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157574927.jpg?ts=1
      Auna Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood Set van 15 cm (6")autoluidsprekers, 2 x 600W maximaal vermogen / maximaal1200W totaal vermogen, 3-weg coaxiaal ontwerp, Rood-zwart metallic design (1)
      Auna SBC-6131 - Autospeakers - Zwart / Rood
      • 04260275621232
      1
      deal
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423649.jpg?ts=1
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 28.09
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.21
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 28.06
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 27.78
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 27.63
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 27.10
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 27.06
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 27.06
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 27.05
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 26.76
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 26.76
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 28.78
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 26.76
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 26.76
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 26.57
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.57
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 26.53
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.53
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.53
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 26.53
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.53
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 26.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 26.49
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 27.74
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 27.74
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 27.26
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 27.74
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 27.74
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 27.18
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 28.69
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.69
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.69
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 28.69
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 27.18
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 27.18
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 27.18
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 27.60
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 27.18
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 28.01
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.01
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 28.01
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 27.66
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 27.66
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 28.01
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 27.52
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 27.52
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 27.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 27.75
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 28.72
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 28.72
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 27.41
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.41
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 28.83
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 28.29
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 21.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 30.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 21.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 30.35
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.35
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.35
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.35
    • teamvergelijk@vergelijk.be