x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer TS-G1310F

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer TS-G1310F
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer TS-G1310F
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer TS-G1310F
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/205842504.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237195568.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237195567.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/237195569.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/140546203.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer TS-G1310F TS-G1310F TS-G1310F Met de Pioneer TS-G1310F vul je elke auto met krachtige tonen. Deze speakers hebben een aanbevolen vermogen van 35 tot 230 watt en een gevoeligheid van 89 decibel. Hierdoor sluit je ze aan op bijna elke radio of versterker. Zet je favoriete nummer op en luister naar een stevig geluid. Het ontwerp is uitgerust met extra montage openingen. Dit zorgt voor een eenvoudige installatie. (1)
  • 00884938373845
  • 202287
  • 4682791
  • TS-G1310F
2
  • Technische details
    • Impedantie: 4 Ohm
  • Prestatie
    • Piekvermogen: 230 Watt
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • 29.00 39.00 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Pioneer TS-G1310F Autospeakers coax 13 cm - 230 W29.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de Pioneer TS-G1310F vul je elke auto met krachtige tonen. Deze speakers hebben een aanbevolen vermogen van 35 tot 230 watt en een ge...39.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • GLADEN ALPHA 165 C
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482998.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 C ALPHA 165 C ALPHA 165 C GLADEN ALPHA 165C 165mm coaxiale luidsprekersetDe Alpha speakerlijn is de instaplijn van Gladen, maar wel met de kwaliteit de we gewend zijn van deze Duitse audiofabrikant.Deze 16.5 cm coax speaker is makkelijk in te bouwen en speelt al goed op het vermo (1)
      GLADEN ALPHA 165 C
      • 04260242465258
      1
    • GLADEN ALPHA 165
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220482435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226170054.jpg?ts=1
      GLADEN GLADEN ALPHA 165 ALPHA 165 ALPHA 165 GLADEN ALPHA 165De Alpha speakerlijn is de instaplijn van Gladen, maar wel met de kwaliteit de we gewend zijn van deze Duitse audiofabrikant.Deze 16.5 cm composet is makkelijk in te bouwen en speelt al goed op het vermogen van de originele radio.Hoog re (1)
      GLADEN ALPHA 165
      • 04260242464961
      1
    • JBL Club 322F
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147003688.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237046098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187061992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171974277.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171974275.jpg?ts=1
      JBL JBL Club 322F Club 322F Club 322F JBL Luidsprekers Club 322F zijn zeer efficiënt en krachtig, leveren een groot geluid en zijn de ideale upgrade voor elk auto-hifi-geluidssysteem, zelfs bij in de fabriek ingebouwde auto-stereo-installaties met laag vermogen Het akoestisch gedempte, uv-bestendige 3,5 inch subwoofer membraan van de JBL Club 322F autoluidsprekers is ontworpen om een schone, resonerende geluidskwaliteit te leveren om je muziek in kristalheldere resonantievrije audiokwaliteit af te spelen Harman's Plus One-bassbox... (1)
      JBL Club 322F
      • 06925281960970
      • Club 322F
      • 6798035
      2
    • Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197541709.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423651.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423650.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120423649.jpg?ts=1
      Auna Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs 600 W max. vermogen; overeenkomstig met 2 x 150 W RMA, 3-weg-coaxiaaltechniek, Geweldige 94,3 dB geluidsdruk, Gematigd-stylishe metalen korf en markant paneel, Compleet geleverd (1)
      Auna NE-658 - Autospeakers - Zwart / Grijs
      • 04260130924249
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 22.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 22.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 22.49
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 21.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.69
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.69
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 31.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 31.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 26.19
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.19
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 24.29
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.19
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.19
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 29.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.59
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 27.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 27.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 29.69
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 32.09
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 32.09
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 32.09
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 29.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.39
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be