x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/168369749.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150413412.jpg
Diono Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart Everett NXT Booster Autostoel - Zwart Everett NXT Booster Autostoel - Zwart Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart (1)
  • 00677726112081
1
  • Technische details
    • Type zitting : Autogordel stoeltje
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Kinderen
  • 153.06 153.06 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Diono Everett NXT Booster Autostoel - Zwart153.06, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Recaro Mako 2
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197199004.jpg
      Recaro Recaro Mako 2 Mako 2 Mako 2 i-Size / 100 tot 150 cm lichaamslengte, leeftijd: ca. 3,5 tot 12 jaar Hoe comfortabeler de rit, hoe beter de reis. Daarom hebben we veel zorg besteed aan het ontwerp van het Mako 2 autostoel, een geoptimaliseerde versie van zijn voorganger Mako. Het comfort was niet vanzelfsprekend, maar kwam pas tot stand door de ontwikkeling van een speciaal ergonomisch zitschuim dat zich perfect aanpast aan de lichaamsbouw van jouw kind. De hoofdsteun en zithoek kunnen eenvoudig worden aangepast aan het op... (1)
      Recaro Mako 2
      • 08050038144094
      1
    • Babygo Autostoel Nova black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131260587.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168000898.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131260591.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/131260588.jpg
      Babygo Babygo Autostoel Nova black Autostoel Nova black Autostoel Nova black Als je voor de Babygo Nova SPS Isofix Autostoel kiest, dan kies je letterlijk voor langdurig gebruik. De stoel is namelijk te gebruiken vanaf de geboorte tot maar liefst 12 jaar! Het is dus een groep 0 stoel, maar ook een groep 1, 2 én 3 autostoel. Daarbij is deze stoel tegen de rijrichting in als met de rijrichting mee te plaatsen, en is hij360° draaibaar. In de groep 0+ (0-13 kg) fase plaats je de autostoel altijd met bevestiging van ISOFIX-connectors en top tether of autogordel tegen de ri... (2)
      Babygo Autostoel Nova black
      • 04260332054287
      • 2303
      1
    • Axkid Autostoel One Granite Melange
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167208398.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173894892.jpg
      Axkid Axkid Autostoel One Granite Melange Autostoel One Granite Melange Autostoel One Granite Melange Voor kinderen van 61 tot 125 cm; van 0 tot 7 jaar; tot 23 kg Gemakkelijk te bedienen De nieuwe Slide design op de rails maakt het voor de passagiers en uw kind gemakkelijker om comfortabel te zitten. Innovatieve lichtgewicht constructie- Design Weegt 30% minder dan andere autostoelen op de markt en is gemaakt van minder plastic. Snelle en veilige installatie gegarandeerd Klik gewoon op AXKID in de Isofix haak van uw voertuig, klap de steunpoot uit en laat de rotatievergrendeling los, en u ben... (1)
      Axkid Autostoel One Granite Melange
      • 07350057584606
      1
    • Peg-Pérego Autostoel Viaggio 1 Duo-Fix K Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/176777465.jpg
      Peg-Pérego Peg-Pérego Autostoel Viaggio 1 Duo-Fix K Black Autostoel Viaggio 1 Duo-Fix K Black Autostoel Viaggio 1 Duo-Fix K Black Viaggio 1 Duo-Fix K PEG-PEREGO Groep 1: 9 kg - ongeveer 18 kg / 1 jaar - ongeveer 4 jaar Details: · Adjustable Side Impact Protection (ASIP) en meegroeiende rugleuning · Gordels en hoofdsteun verstelbaar in 7 standen · 5-punts veiligheidsgordel met verstelbare schouderband kussen · De zitting kan worden aangepast aan 4 verschillende comfortabele hellingshoeken · 2 manieren om in de auto te monteren: - 3-puntsveiligheidsgordel van de auto - Met de ISOFIX basis 0+ 1 K (wordt apart verkocht) Tec... (1)
      Peg-Pérego Autostoel Viaggio 1 Duo-Fix K Black
      • 08005475347089
      • 8005475347089
      1
      deal
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 155.06
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 155.06
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 153.06
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 153.06
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 153.06
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 153.06
    • teamvergelijk@vergelijk.be