x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Aqualine spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Aqualine LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135305297.jpg
      Aqualine Aqualine LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar (1)
      Aqualine LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar
      • 08590913856495
      1
      most_sold
      165.00 EUR
    • Aqualine Verlichte spiegel 60x80cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136133400.jpg
      Aqualine Aqualine Verlichte spiegel 60x80cm Verlichte spiegel 60x80cm Verlichte spiegel 60x80cm (1)
      Aqualine Verlichte spiegel 60x80cm
      • 08590913816697
      1
      159.00 EUR
    • Aqualine LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135305275.jpg
      Aqualine Aqualine LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar (1)
      Aqualine LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar
      • 08590913856488
      1
      238.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • Babyliss DEFAULT
        • babyliss
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • Babyliss (babyliss)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Serax (serax)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • Adema (adema)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • BSE (bse)
      • By boo (by_boo)
      • Chanel (chanel)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Cresta (cresta)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Emco (emco)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Frama (frama)
      • Franke (franke)
      • Functionals (functionals)
      • Gallo (gallo)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hi (hi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homedics (homedics)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • Jjdk (jjdk)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • LaForma (laforma)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Looox (looox)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • MASCA (masca)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • Orion (orion)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Polysan (polysan)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Searchlight (searchlight)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Smoby (smoby)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Tiger (tiger)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Topline (topline)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Zack (zack)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_40)
      • 40 cm - 60 cm (hoogte_cm_40_60)
      • 60 cm - 80 cm (hoogte_cm_60_80)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_80)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 1.0 cm (diepte_in_cm_1.0)
      • 2.0 cm (diepte_in_cm_2.0)
      • 2.5 cm (diepte_in_cm_2.5)
      • 3.0 cm (diepte_in_cm_3.0)
      • 4.0 cm (diepte_in_cm_4.0)
      • 5.0 cm (diepte_in_cm_5.0)
      • 5.5 cm (diepte_in_cm_5.5)
      • 16.0 cm (diepte_in_cm_16.0)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Cirkel (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be