x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Aqualine spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Aqualine EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136133249.jpg
      Aqualine Aqualine EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm (1)
      Aqualine EKOSET Spiegel met verlichting 50x75x12cm
      • 08590913570544
      1
      163.00 EUR
      Aqualine Aqualine LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar (1)
      Aqualine LED-Spiegel 100x80cm, knopschakelaar
      • 08590913856488
      1
      238.00 EUR
      Aqualine Aqualine LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar (1)
      Aqualine LED Lichtspiegel 60x80cm, knopschakelaar
      • 08590913856495
      1
      165.00 EUR
      Aqualine Aqualine LED Lichtspiegel 50x70cm met knopschakelaar LED Lichtspiegel 50x70cm met knopschakelaar LED Lichtspiegel 50x70cm met knopschakelaar LED Lichtspiegel 50x70cm met knopschakelaar (1)
      Aqualine LED Lichtspiegel 50x70cm met knopschakelaar
      • 08590913856464
      1
      184.00 EUR
      Aqualine Aqualine LED-Spiegel 50x80cm, glazen planchet, knopschakelaar LED-Spiegel 50x80cm, glazen planchet, knopschakelaar LED-Spiegel 50x80cm, glazen planchet, knopschakelaar LED-Spiegel 50x80cm, glazen planchet, knopschakelaar (1)
      Aqualine LED-Spiegel 50x80cm, glazen planchet, knopschakelaar
      • 08590913856471
      1
      179.00 EUR
    • Aqualine EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136133249.jpg
      Aqualine Aqualine EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit (1)
      Aqualine EKOSET-spiegel met verlichting 60x75x12cm, wit
      • 08590913842375
      1
      164.00 EUR
    • Aqualine KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136133133.jpg
      Aqualine Aqualine KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm (1)
      Aqualine KORIN LED Spiegel met licht 52x70x12cm
      • 08590913858789
      1
      173.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • BaByliss DEFAULT
        • babyliss
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HAY (hay)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • BaByliss (babyliss)
      • Chanel (chanel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Allibert (allibert)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro (astro)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Basic Line (basic_line)
      • Be pure (be_pure)
      • Beauty (beauty)
      • Beliani (beliani)
      • Bellson (bellson)
      • Ben (ben)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • C.K. (c_k_)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Coart By Artikel (coart_by_artikel)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Creavit (creavit)
      • Cresta (cresta)
      • Ct (ct)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Decofun (decofun)
      • Decor (decor)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Deknudt Mirrors (deknudt_mirrors)
      • Delabie (delabie)
      • DELIFE (delife)
      • Dermarolling (dermarolling)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Eglo (eglo)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FIGR1 (figr1)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Franke (franke)
      • Gallo (gallo)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Generic (generic)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Giftwebshop (giftwebshop)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • GROHE (grohe)
      • Grundig (grundig)
      • Haceka (haceka)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Henzo (henzo)
      • Heritage Bathrooms (heritage_bathrooms)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Imagicom (imagicom)
      • Impulsion (impulsion)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Keuco (keuco)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Label51 (label51)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Linie (linie)
      • Loft42 (loft42)
      • Looox (looox)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magnum (magnum)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Marvel Comics (marvel_comics)
      • Maxxtools (maxxtools)
      • MD Interior (md_interior)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orange85 (orange85)
      • Orion (orion)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Parya (parya)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room mates (room_mates)
      • RoomMates (roommates)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • SaniGoods (sanigoods)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schaere (schaere)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Sibel (sibel)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Sky Style (sky_style)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • Thebalux (thebalux)
      • Tiger (tiger)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Topline (topline)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Vamos (vamos)
      • Van Heck (van_heck)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Walltastic (walltastic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Xenos (xenos)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
      • Staande spiegel (staande_spiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Tuinspiegel (tuinspiegel)
      • Wandspiegel (wandspiegel)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 78 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 78 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 3.5 cm - 4 cm (diepte_in_cm_2)
      • ≥ 4 cm (diepte_in_cm_3)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 25 cm (doorsnede_2)
      • 25 cm - 40 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 40 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Met lijst (met_lijst)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Papier (papier)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be