x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bruynzeel spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Bruynzeel spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166466470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166466469.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147323864.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166466472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158013178.jpg?ts=1
      Bruynzeel Bruynzeel spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting Bruynzeel spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichtingSpiegels zijn een essentieel onderdeel van iedere badkamer. Naast de praktische functie, zorgt de Bruynzeel spiegel er ook voor dat de badkamer een groter en ruimtelijker gevoel krijgt. Je maakt je dagelijkse routine een stuk aangenamer met deze spiegel van Bruynzeel. StijlvolDeze Bruynzeel spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting is een echte eye-catcher voor in jouw badkamer of toilet. Door de spiegeling lijkt de ruim... (1)
      Bruynzeel spiegelpaneel 90x70cm met horizontale tl verlichting
      • 08711452027522
      • 232205
      1
      173.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • Babyliss DEFAULT
        • babyliss
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Serax (serax)
      • Babyliss (babyliss)
      • HAY (hay)
      • Looox (looox)
      • 4Goodz (4goodz)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Allibert (allibert)
      • Alterna (alterna)
      • Anel Babygoods (anel_babygoods)
      • AnLi Style (anli_style)
      • Aquanova (aquanova)
      • Aro (aro)
      • Astro (astro)
      • Atmosphera (atmosphera)
      • Atmosphere (atmosphere)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Bazar Bizar (bazar_bizar)
      • Beauty (beauty)
      • Beaux (beaux)
      • Ben (ben)
      • Benson (benson)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Beter (beter)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blokker (blokker)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Bosign (bosign)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Bron (bron)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By Lassen (by_lassen)
      • By-Boo (by_boo)
      • Camry (camry)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casuelle (casuelle)
      • CATA (cata)
      • CF label (cf_label)
      • Channel distribution (channel_distribution)
      • Childhome Collections (childhome_collections)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Coart By Artikel (coart_by_artikel)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Creative Collection (creative_collection)
      • Creavit (creavit)
      • Cresta (cresta)
      • Crosswater (crosswater)
      • Cstore (cstore)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Decofun (decofun)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Decorationable (decorationable)
      • Decortie (decortie)
      • Delabie (delabie)
      • DELIFE (delife)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Doiy (doiy)
      • Domoclip (domoclip)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Dôme Déco (do_me_de_co)
      • Efalock (efalock)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Flexworld (flexworld)
      • FlinQ (flinq)
      • FLOKOO (flokoo)
      • Frama (frama)
      • Franke (franke)
      • Frost (frost)
      • Functionals (functionals)
      • Furnilux (furnilux)
      • FÉST (fe_st)
      • Geberit (geberit)
      • Gedy (gedy)
      • Geesa (geesa)
      • Generic (generic)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giftwebshop (giftwebshop)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Graham & Brown (graham_brown)
      • GROHE (grohe)
      • H&S (h_s)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Henzo (henzo)
      • Hi (hi)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • Hoover (hoover)
      • Hotbath (hotbath)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • Housevitamin (housevitamin)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Imagicom (imagicom)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intersan (intersan)
      • Intra (intra)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jokey (jokey)
      • KAILA (kaila)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Keuco (keuco)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Label51 (label51)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie (linie)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Loft42 (loft42)
      • Macabane (macabane)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magnum (magnum)
      • Mars & More (mars_more)
      • Maxaro (maxaro)
      • MD Interior (md_interior)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MiMi Innovations (mimi_innovations)
      • Mioli Decor (mioli_decor)
      • Mirrors & More (mirrors_more)
      • ML-Design (ml_design)
      • Mondex (mondex)
      • Mondiart (mondiart)
      • MOOS (moos)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muhle (muhle)
      • MUST Living (must_living)
      • Muuto (muuto)
      • Nedis (nedis)
      • Nemo (nemo)
      • Neuer (neuer)
      • New Works (new_works)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Non-Branded (non_branded)
      • Nordal (nordal)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • NUORI (nuori)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • OYOY (oyoy)
      • Parya (parya)
      • Pauleen (pauleen)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Philips (philips)
      • Physa (physa)
      • Planes (planes)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • Proline (proline)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • QUVIO (quvio)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Revlon (revlon)
      • Richmond (richmond)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room mates (room_mates)
      • Room05 (room05)
      • RoomMates (roommates)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Saniselect (saniselect)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Sealskin (sealskin)
      • Seletti (seletti)
      • Serafini (serafini)
      • Sibel (sibel)
      • Silk'n (silk_n)
      • Silkline (silkline)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smedbo (smedbo)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Spiru (spiru)
      • SSI Design (ssi_design)
      • STEELLISH (steellish)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Tiger (tiger)
      • Torna (torna)
      • Trolls (trolls)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valera (valera)
      • Valetti (valetti)
      • Van esch (van_esch)
      • Van Heck (van_heck)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • Vical (vical)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Voordeeldrogisterij (voordeeldrogisterij)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • W7 (w7)
      • Walltastic (walltastic)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Woud (woud)
      • Xellanz (xellanz)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Hand mirror (hand_mirror)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 0 cm (0)
      • 1 cm (1)
      • 2 cm (2)
      • 3 cm (3)
      • 4 cm (4)
      • 5 cm (5)
      • 6.5 cm (6_5)
      • 7 cm (7)
      • 8 cm (8)
      • 9 cm (9)
      • 10 cm (10)
      • 11 cm (11)
      • 13 cm (13)
      • 14 cm (14)
      • 15 cm (15)
      • 16 cm (16)
      • 17 cm (17)
      • 18 cm (18)
      • 18.5 cm (18_5)
      • 19 cm (19)
      • 23 cm (23)
      • 25 cm (25)
      • 27.8 cm (27_8)
      • 28 cm (28)
      • 29 cm (29)
      • 30 cm (30)
      • 33 cm (33)
      • 34 cm (34)
      • 36 cm (36)
      • 38 cm (38)
      • 39 cm (39)
      • 40 cm (40)
      • 40.5 cm (40_5)
      • 41 cm (41)
      • 42 cm (42)
      • 44 cm (44)
      • 45 cm (45)
      • 46 cm (46)
      • 47 cm (47)
      • 48 cm (48)
      • 50 cm (50)
      • 51.2 cm (51_2)
      • 53 cm (53)
      • 56 cm (56)
      • 57 cm (57)
      • 58 cm (58)
      • 59 cm (59)
      • 60 cm (60)
      • 61 cm (61)
      • 61.5 cm (61_5)
      • 66 cm (66)
      • 67.5 cm (67_5)
      • 68 cm (68)
      • 69 cm (69)
      • 70 cm (70)
      • 73 cm (73)
      • 75 cm (75)
      • 76 cm (76)
      • 77 cm (77)
      • 80 cm (80)
      • 82 cm (82)
      • 90 cm (90)
      • 94 cm (94)
      • 100 cm (100)
      • 110 cm (110)
      • 120 cm (120)
      • 122 cm (122)
      • 180 cm (180)
      • 189 cm (189)
      • 194 cm (194)
      • 197 cm (197)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Geen lijst (geen_lijst)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3 cm (diepte_in_cm_1)
      • 3 cm - 3.5 cm (diepte_in_cm_2)
      • 3.5 cm - 4 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 4 cm (diepte_in_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 25 cm (doorsnede_2)
      • 25 cm - 55 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 55 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 16 (16)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyester (polyester)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steigerhout (steigerhout)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zeegras (zeegras)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be