x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Blauwe spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Zone Denmark Zone Make up spiegel Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112873990.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156228919.jpg
      Zone Denmark Zone Denmark Zone Make up spiegel Zwart Zone Make up spiegel Zwart Zone Make up spiegel Zwart Zone Denmark Zone Make up spiegel Zwart - van Zone Denmark in de categorie Badkamerspiegel. (1)
      Zone Denmark Zone Make up spiegel Zwart
      • 05708760573820
      3
      33.90 EUR
    • Mica Decorations Arles Spiegel - 25 x 14 x 40 cm - Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166097796.jpg
      Mica Decorations Mica Decorations Arles Spiegel - 25 x 14 x 40 cm - Blauw Arles Spiegel - 25 x 14 x 40 cm - Blauw Arles Spiegel - 25 x 14 x 40 cm - Blauw Mica Decorations Arles staande spiegel Deze compacte staande spiegel is stijlvol en decoratief. Plaats hem bijvoorbeeld op een dressoir of op een tafeltje en kleed je interieur aan. Specificaties: Kleur: blauw, goud Geslacht: unisex Materiaal: staal, glas Afmetingen: 25 x 14 x 40 cm (L x B x H) (1)
      Mica Decorations Arles Spiegel - 25 x 14 x 40 cm - Blauw
      • 08718861745825
      2
      44.23 EUR
    • Bloomingville Spiegel Blauw 16cm.H
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167156510.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167156511.jpg
      Bloomingville Bloomingville Spiegel Blauw 16cm.H Spiegel Blauw 16cm.H Spiegel Blauw 16cm.H Deze spiegel Hazhin van het merk Bloomingville is prachtig voor in jouw interieur. De wandspiegel is blauw van kleur en gemaakt van metaal. Een geweldige spiegel die een plekje heeft verdiend tussen ons aanbod. En hopelijk heeft de wandspiegel ook een plekje verdiend in jouw interieur! (1)
      Bloomingville Spiegel Blauw 16cm.H
      • 05711173195510
      1
      18.85 EUR
    • Puik Art Keyker 2.0 Spiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521348.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/103940676.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521347.jpg
      Puik Art Puik Art Keyker 2.0 Spiegel Keyker 2.0 Spiegel Keyker 2.0 Spiegel Spiegel met magneetbord Keyker blauw - Puik Art - van Trendybywave in de categorie Spiegel. (1)
      Puik Art Keyker 2.0 Spiegel
      • 08719189001662
      1
      164.90 EUR
    • Bloomingville Spiegel Blauw Glas 25x35 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167155743.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167155742.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133314229.jpg
      Bloomingville Bloomingville Spiegel Blauw Glas 25x35 cm Spiegel Blauw Glas 25x35 cm Spiegel Blauw Glas 25x35 cm Mirror on the wall Deze spiegel geeft jouw kale muur een boost. Bovendien laat deze wandspiegel je interieur groter ogen. De spiegel is gemaakt van glas en heeft een blauwe kleur. Deze wandspiegel heeft een afmeting van 25 x 35 x 3 cm en is afkomstig van het merk Bloomingville. (1)
      Bloomingville Spiegel Blauw Glas 25x35 cm
      • 05711173201143
      1
      48.45 EUR
    • Wants and Needs Spiegel Metaal Blauw 70 X 4 X 70
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171186981.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171186982.jpg
      Wants and Needs Wants and Needs Spiegel Metaal Blauw 70 X 4 X 70 Spiegel Metaal Blauw 70 X 4 X 70 Spiegel Metaal Blauw 70 X 4 X 70 WAUW! Deze mooie spiegel van ons eigen merk Wants&Needs verdient gewoon een plekje in jouw interieur. De wandspiegel zal prachtig staan op bijvoorbeeld de badkamer, op het toilet, op de slaapkamer of in de hal. Overal in je woning zal deze wandspiegel van pas komen, je wil natuurlijk overal je uiterlijk kunnen checken. Spiegels laten je woning bovendien optisch groter ogen. Wacht daarom niet langer en breng deze mooie spiegel bij je thuis! (1)
      Wants and Needs Spiegel Metaal Blauw 70 X 4 X 70
      • 08719533097358
      1
      130.00 EUR
    • Normann Copenhagen Horizon Spiegel Horizontaal
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521420.jpg
      Normann Copenhagen Normann Copenhagen Horizon Spiegel Horizontaal Horizon Spiegel Horizontaal Horizon Spiegel Horizontaal Horizon Horizontal Spiegel Lichtblauw (b) 80 X (d) 21,5 X (h) 40 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Horizon Horizontal spiegel van Normann Copenhagen heeft een breedte van 80 centimeter en een hoogte van 40 centimeter. Hij is gemaakt van glas en staal met een poedercoat die in 3 verschillende kleuren verkrijgbaar is: grijs, wit en lichtblauw. (1)
      Normann Copenhagen Horizon Spiegel Horizontaal
      • 05712396014770
      • 600986
      1
      145.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Xenos (xenos)
      • HAY (hay)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • BaByliss (babyliss)
      • Allibert (allibert)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Alchemy Gothic (alchemy_gothic)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro (astro)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Bellson (bellson)
      • Ben (ben)
      • Benson (benson)
      • Beper (beper)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Beter (beter)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bosign (bosign)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Brabantia (brabantia)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • Camry (camry)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Cenocco (cenocco)
      • Chanel (chanel)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creavit (creavit)
      • Cresta (cresta)
      • Crosswater (crosswater)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Decor (decor)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Deknudt Mirrors (deknudt_mirrors)
      • Delabie (delabie)
      • DELIFE (delife)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Doiy (doiy)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douglas (douglas)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eastbrook (eastbrook)
      • Eglo (eglo)
      • Eleganza (eleganza)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FIGR1 (figr1)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Frama (frama)
      • Franke (franke)
      • Gallo (gallo)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Generic (generic)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • GROHE (grohe)
      • Grundig (grundig)
      • Guerlain (guerlain)
      • Haceka (haceka)
      • Hair Doctor (hair_doctor)
      • Handicare (handicare)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Haushalt (haushalt)
      • HaverCo (haverco)
      • HBM Machines (hbm_machines)
      • Henzo (henzo)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Hsk (hsk)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Impulsion (impulsion)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Laufen (laufen)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Linie (linie)
      • Loft42 (loft42)
      • Looox (looox)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magnum (magnum)
      • Mars & More (mars_more)
      • MARTA (marta)
      • MD Interior (md_interior)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Meraki (meraki)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOEBE (moebe)
      • MOOS (moos)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Neuer (neuer)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • Plant&More (plant_more)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Revlon (revlon)
      • Richmond (richmond)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room mates (room_mates)
      • Roon (roon)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • SaniGoods (sanigoods)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sibel (sibel)
      • Sigel (sigel)
      • Silk'n (silk_n)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • TecTake (tectake)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Vamos (vamos)
      • Van Heck (van_heck)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Xellanz (xellanz)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Hand mirror (hand_mirror)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 0 cm (0)
      • 2 cm (2)
      • 2.2 cm (2_2)
      • 2.8 cm (2_8)
      • 3 cm (3)
      • 3.5 cm (3_5)
      • 4 cm (4)
      • 5 cm (5)
      • 6.5 cm (6_5)
      • 8 cm (8)
      • 10 cm (10)
      • 12 cm (12)
      • 13 cm (13)
      • 15 cm (15)
      • 16 cm (16)
      • 17 cm (17)
      • 18 cm (18)
      • 19 cm (19)
      • 20 cm (20)
      • 22 cm (22)
      • 25 cm (25)
      • 27.8 cm (27_8)
      • 28 cm (28)
      • 29 cm (29)
      • 30 cm (30)
      • 35 cm (35)
      • 36 cm (36)
      • 38 cm (38)
      • 40 cm (40)
      • 42 cm (42)
      • 45 cm (45)
      • 47 cm (47)
      • 48 cm (48)
      • 50 cm (50)
      • 55 cm (55)
      • 57 cm (57)
      • 58 cm (58)
      • 59 cm (59)
      • 60 cm (60)
      • 61.5 cm (61_5)
      • 62 cm (62)
      • 65 cm (65)
      • 66 cm (66)
      • 67.5 cm (67_5)
      • 68 cm (68)
      • 69 cm (69)
      • 70 cm (70)
      • 73 cm (73)
      • 77 cm (77)
      • 80 cm (80)
      • 90 cm (90)
      • 94 cm (94)
      • 100 cm (100)
      • 120 cm (120)
      • 140 cm (140)
      • 160 cm (160)
      • 189 cm (189)
      • 197 cm (197)
      • 415 cm (415)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 2.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 2.5 cm - 3.5 cm (diepte_in_cm_2)
      • 3.5 cm - 5 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 5 cm (diepte_in_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 25 cm (doorsnede_2)
      • 25 cm - 40 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 40 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Geen lijst (geen_lijst)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 12 (12)
      • 100 (100)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be