x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vierkant spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Chanel Mirror Duo - make-up spiegel voor tas
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138894345.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144323048.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/97509738.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/138894352.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/123812535.jpg
      Chanel Chanel Mirror Duo - make-up spiegel voor tas Mirror Duo - make-up spiegel voor tas Mirror Duo - make-up spiegel voor tas Buy online Chanel MIROIR Double facettes Mirror Duo Ultra Slim, compact Mirror that is easy to Carry around Two sides, normaal en Magnifying, for different usage normaal Side voor discreet RE Touching Magnifying zijde voor Precision Application Dit product is 100% origineel with EAN code. (European Article Number) (3)
      Chanel Mirror Duo - make-up spiegel voor tas
      • 03145891375008
      2
      most_sold
      32.90 EUR
    • Diamond Line Badkamerspiegel Jolie 60x60cm Geintegreerde LED Verlichting Verwarming Anti Condens Touch Lichtschakelaar Dimbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127249691.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/129810807.jpg
      Diamond Line Diamond Line Badkamerspiegel Jolie 60x60cm Geintegreerde LED Verlichting Verwarming Anti Condens Touch Lichtschakelaar Dimbaar Badkamerspiegel Jolie 60x60cm Geintegreerde LED Verlichting Verwarming Anti Condens Touch Lichtschakelaar Dimbaar Badkamerspiegel Jolie 60x60cm Geintegreerde LED Verlichting Verwarming Anti Condens Touch Lichtschakelaar Dimbaar Met de Badkamerspiegel Jolie 60x60 DC2654 heeft u nooit meer last van een beslagen spiegel in de badkamer. De spiegel van 60x60 cm is namelijk voorzien van geïntegreerde verwarming, zodat de spiegel niet meer zal beslaan. Zo kunt u altijd direct van de spiegel gebruik maken, wanneer u uit de douche komt. Daarnaast helpt de spiegelverwarming ook mee aan het verwarmen van uw badkamer. Spiegel met touch schakelaar Naast geïntegreerde verwarming is de Badkamerspiegel Jolie 60x60 DC2654 ook voor... (1)
      Diamond Line Badkamerspiegel Jolie 60x60cm Geintegreerde LED Verlichting Verwarming Anti Condens Touch Lichtschakelaar Dimbaar
      • 07433603591560
      1
      199.00 EUR
    • Dutchbone Poke Spiegel M
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521384.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521381.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521382.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521383.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521380.jpg
      Dutchbone Dutchbone Poke Spiegel M Poke Spiegel M Poke Spiegel M Zonder smaakvolle spiegel als woonaccessoire hoor je er tegenwoordig niet meer bij. Met de Dutchbone Poke spiegel weet je in ieder geval zeker dat jouw interieur helemaal hip is. Het donkergrijze, ijzeren frame past goed in een industriële woonstijl. (1)
      Dutchbone Poke Spiegel M
      • 08718548032620
      1
      53.10 EUR
    • Spinder Design Donna Spiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521395.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116551646.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105311402.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/101307839.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136093252.jpg
      Spinder Design Spinder Design Donna Spiegel Donna Spiegel Donna Spiegel Als je haar maar goed zit! Dat kun je voortaan snel even checken met de Spinder Design Donna Spiegel aan de muur! Deze handige spiegel voor aan de wand is ideaal voor in de hal of de slaapkamer. Zo ga je voortaan altijd pico bello de deur uit! (1)
      Spinder Design Donna Spiegel
      • 08712077098553
      1
      139.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Babyliss (babyliss)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Adema (adema)
      • Aliseo (aliseo)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Braxton (braxton)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chanel (chanel)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cresta (cresta)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Emco (emco)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Frama (frama)
      • Franke (franke)
      • Functionals (functionals)
      • Gallo (gallo)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hi (hi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homedics (homedics)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Loof (loof)
      • Looox (looox)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • MASCA (masca)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • New Works (new_works)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Orion (orion)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Polysan (polysan)
      • Praya (praya)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocky (rocky)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Searchlight (searchlight)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smedbo (smedbo)
      • Smoby (smoby)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Tiger (tiger)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Topline (topline)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_40)
      • 40 cm - 60 cm (hoogte_cm_40_60)
      • 60 cm - 75 cm (hoogte_cm_60_75)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_75)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 1 cm (diepte_in_cm_1.0)
      • 2 cm (diepte_in_cm_2.0)
      • 3 cm (diepte_in_cm_3.0)
      • 4 cm (diepte_in_cm_4.0)
      • 5 cm (diepte_in_cm_5.0)
      • 8 cm (diepte_in_cm_8.0)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Cirkel (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be