x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Interlink sas spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Interlink sas Westerland Spiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91416622.jpg
      Interlink sas Interlink sas Westerland Spiegel Westerland Spiegel Westerland Spiegel Geen enkele hal is compleet ingericht zonder spiegel. Even je haar checken voordat je naar buiten gaat of bij binnenkomst kijken of alles nog wel recht zit, een spiegel is onmisbaar. Het meubelmerk Interlink SAS heeft een spiegel ontworpen passend bij een landelijke of romantische woonsmaak. (1)
      Interlink sas Westerland Spiegel
      • 04010340214933
      1
      most_sold
      129.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • House Doctor DEFAULT
        • house_doctor
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Babyliss (babyliss)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Adema (adema)
      • Aliseo (aliseo)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro Gaming (astro_gaming)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Braxton (braxton)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chanel (chanel)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cresta (cresta)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Emco (emco)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Frama (frama)
      • Franke (franke)
      • Functionals (functionals)
      • Gallo (gallo)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hi (hi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homedics (homedics)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Loof (loof)
      • Looox (looox)
      • M2 (m2)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • MASCA (masca)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • New Works (new_works)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Orion (orion)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Polysan (polysan)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocky (rocky)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Searchlight (searchlight)
      • Serax (serax)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smedbo (smedbo)
      • Smoby (smoby)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Tiger (tiger)
      • Tine k home (tine_k_home)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Topline (topline)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 40 cm (hoogte_cm_40)
      • 40 cm - 60 cm (hoogte_cm_40_60)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_60_70)
      • ≥ 70 cm (hoogte_cm_70)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • 1.0 cm (diepte_in_cm_1.0)
      • 2.0 cm (diepte_in_cm_2.0)
      • 2.5 cm (diepte_in_cm_2.5)
      • 3.0 cm (diepte_in_cm_3.0)
      • 4.0 cm (diepte_in_cm_4.0)
      • 5.0 cm (diepte_in_cm_5.0)
      • 8.0 cm (diepte_in_cm_8.0)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Cirkel (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Brons (brons)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be