x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Light & Living spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Light & Living Spiegel Ritual, antiek zwart+brons
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145970137.jpg
      Light & Living Light & Living Spiegel Ritual, antiek zwart+brons Spiegel Ritual, antiek zwart+brons Spiegel Ritual, antiek zwart+brons Spiegels zijn super stijlvol in elke ruimte. In de woonkamer, hal, slaapkamer, badkamer of op het toilet. Spiegels heb je nooit genoeg en ze laten je ruimte ook nog eens groter lijken. Deze toffe spiegel Ritual van het trendy Nederlandse merk Light&Living heeft een strak design en is een echte blikvanger. Hij is 65 cm hoog, 65,5 cm breed en 12 cm diep. Het frame is gemaakt van metaal en heeft een mooie antiek zwart bronzen kleur. Hierdoor past hij perfect in elke woonstijl. Weet jij al waar j... (1)
      Light & Living Spiegel Ritual, antiek zwart+brons
      • 08717807216122
      • LL-7305520
      1
      98.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Serax (serax)
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • Babyliss (babyliss)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • &Klevering (_klevering)
      • Adema (adema)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • BSE (bse)
      • By-Boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Emco (emco)
      • Fantasia (fantasia)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Franke (franke)
      • Functionals (functionals)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Haceka (haceka)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Intersan (intersan)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keramag (keramag)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie (linie)
      • Loof (loof)
      • Looox (looox)
      • MD Interior (md_interior)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proline (proline)
      • PT Living (pt_living)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Schneider (schneider)
      • Seletti (seletti)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Thebalux (thebalux)
      • Tiger (tiger)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Topline (topline)
      • Torna (torna)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 75 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 3.5 cm - 15 cm (diepte_in_cm_2)
      • ≥ 15 cm (diepte_in_cm_3)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Cirkel (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be