x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    New Works spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • New Works Rise Shine Wandspiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/136090974.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/117684599.jpg
      New Works New Works Rise Shine Wandspiegel Rise Shine Wandspiegel Rise Shine Wandspiegel Goedemorgen! In de Rise & Shine wandspiegel van New Works bewonder jij nu elke ochtend jouw slaperige koppie. Door het gewicht blijft de spiegel in balans en verstel je hem gemakkelijk in hoogte. Handig voor gezinsleden met een lengteverschil! (1)
      New Works Rise Shine Wandspiegel
      • 05712826114117
      1
      376.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • Babyliss DEFAULT
        • babyliss
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • Babyliss (babyliss)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • House Doctor (house_doctor)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • A Simple Mess (a_simple_mess)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro (astro)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badstuber (badstuber)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BES LED (bes_led)
      • Best design (best_design)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chanel (chanel)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Cresta (cresta)
      • D-Bodhi (d_bodhi)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Emco (emco)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • Feliz (feliz)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Franke (franke)
      • Gallo (gallo)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Goods (goods)
      • Haceka (haceka)
      • Hi (hi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homedics (homedics)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keramag (keramag)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Laufen (laufen)
      • Le Studio (le_studio)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Lifestyle (lifestyle)
      • Light & Living (light_living)
      • Loft42 (loft42)
      • Loof (loof)
      • Looox (looox)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • MASCA (masca)
      • MD Interior (md_interior)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • MOOS (moos)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • New Works (new_works)
      • No name (no_name)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Orion (orion)
      • Petite friture (petite_friture)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Polysan (polysan)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Revlon (revlon)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Searchlight (searchlight)
      • Skagerak (skagerak)
      • Sky Style (sky_style)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Smoby (smoby)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Studio Frederik Roije (studio_frederik_roije)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Thebalux (thebalux)
      • Tiger (tiger)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Topline (topline)
      • Torna (torna)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • UMAGE (umage)
      • Umbra (umbra)
      • Valetti (valetti)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vipp (vipp)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Zack (zack)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_60)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_60_70)
      • 70 cm - 75 cm (hoogte_cm_70_75)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_75)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3.5 cm (diepte_in_cm_3.5)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Bamboe (bamboe)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Keramiek (keramiek)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • MFC (mfc)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Polyester (polyester)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be