x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Plieger spiegel Charleston zilver 120x45 cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Plieger spiegel Charleston zilver 120x45 cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Plieger spiegel Charleston zilver 120x45 cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Plieger spiegel Charleston zilver 120x45 cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133457577.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/106559727.jpg?ts=1
Plieger Plieger spiegel Charleston zilver 120x45 cm spiegel Charleston zilver 120x45 cm spiegel Charleston zilver 120x45 cm Plieger Charleston 4mm rechthoekige spiegel met facetrand 120x45cm zilver 4350096 (1)
  • 08711238133188
  • 131749
  • 4350096
1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 120 cm
    • Hoogte: 120 cm
    • Gewicht: 5.2 kg
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Glas
    • Soort spiegel: Badkamerspiegels
    • Vorm: Rechthoek
  • Technische details
    • Plaatsing: Muur
    • Dikte: 4 mm
  • Functies
    • Spiegel opties: Vergrotende werking, Geen lijst
  • Algemene kenmerken
    • Ingebouwde verlichting: Nee
  • Overig
    • Frame: Nee
  • 70.95 70.95 EUR 1
    1
    • Sanitairkamer Sanitairkamer
      Plieger Charleston 4mm rechthoekige spiegel met facetrand 120x45cm zilver 435009670.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229547215.jpg?ts=1
      Hannah Home Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI Een leuke spiegel om sfeer te geven aan de kinderkamer! Over het merk: Hannah Home is gespecialiseerd in modieuze meubelen voor ieder wat wils met veel verschillende modellen en stijlen. Hannah Home is een unieke keuze voor wie op zoek is naar zowel elegantie als comfort in huis. Ons merk is toonaangevend op het gebied van design dat zowel een eigentijdse als moderne levensstijl weerspiegelt. Het heeft een breed assortiment dat voor elke ruimte producten biedt. (1)
      Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • 08683342398152
      1
      deal
    • Vestbjerg Ditte Spiegel - Ø 50 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/201569806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197308472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/197308474.jpg?ts=1
      Vestbjerg Vestbjerg Ditte Spiegel - Ø 50 cm Ditte Spiegel - Ø 50 cm Ditte Spiegel - Ø 50 cm Fleur jouw kamer op met de Ditte spiegel van Vestbjerg! Het frame is gemaakt van gepoedercoat ijzer. Hij is dankzij zijn look en grootte perfect voor in de slaapkamer of badkamer. Zo kun jij altijd in stijl jezelf klaarmaken dankzij de mooie spiegel. (1)
      Vestbjerg Ditte Spiegel - Ø 50 cm
      1
      deal
    • MOOS Benjamin Wandrek Spiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211184447.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211184448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211184449.jpg?ts=1
      MOOS MOOS Benjamin Wandrek Spiegel Benjamin Wandrek Spiegel Benjamin Wandrek Spiegel Je bent nooit meer iets kwijt met het Benjamin wandrek van MOOS. Hang en leg het alles op de handige haakjes en plank, gemaakt van staal. Perfect voor in de hal. Nog een laatste blik in de spiegel en je gaat met al je benodigdheden de deur uit. (1)
      MOOS Benjamin Wandrek Spiegel
      1
      deal
    • Villeroy & Boch Villeroy en boch More to see 14 spiegel 37x75x4 7cm met led verlichting
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147355570.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95608997.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en boch More to see 14 spiegel 37x75x4 7cm met led verlichting Villeroy en boch More to see 14 spiegel 37x75x4 7cm met led verlichting Villeroy en boch More to see 14 spiegel 37x75x4 7cm met led verlichting Belangrijkste kenmerken: Serie: More to See 14 Fabrikantnummer: A4293700 Kleur Front- en corpus: White Materiaal Front- en corpus: Acryl Breedte: 370 mm Hoogte: 750 mm Bevestiging wordt meegeleverd Led-verlichting 1x led / 3,9w A-a++ 2700 k (warmwit) tot 6500 k (daglichtwit) : (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en boch More to see 14 spiegel 37x75x4 7cm met led verlichting
      • 04051202337605
      • a4293700
      • A4293700
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 56.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 56.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 56.95
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 56.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 64.05
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.05
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 70.51
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.51
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.51
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.51
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 70.51
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 70.51
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 70.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 70.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 70.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 70.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be