x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Plieger spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Plieger spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Plieger spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Plieger spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/146595469.jpg?ts=1
Plieger Plieger spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal spiegel 90x60cm met geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal Plieger Duo spiegel m. geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal 90x60cm PL0800257 (1)
  • 08712046282006
  • 0800257
1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 90 cm
    • Hoogte: 60 cm
  • Design
    • Kleur: Transparant
    • Materiaal: Glas
    • Vorm: Rechthoek
  • Functies
    • Spiegel opties: Ingebouwde verlichting
  • Algemene kenmerken
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • 454.95 454.95 EUR 1
    1
    • Sanitairkamer Sanitairkamer
      Plieger Duo spiegel m. geïntegreerde LED verlichting 2x verticaal 90x60cm PL0800257454.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229547215.jpg?ts=1
      Hannah Home Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI Een leuke spiegel om sfeer te geven aan de kinderkamer! Over het merk: Hannah Home is gespecialiseerd in modieuze meubelen voor ieder wat wils met veel verschillende modellen en stijlen. Hannah Home is een unieke keuze voor wie op zoek is naar zowel elegantie als comfort in huis. Ons merk is toonaangevend op het gebied van design dat zowel een eigentijdse als moderne levensstijl weerspiegelt. Het heeft een breed assortiment dat voor elke ruimte producten biedt. (1)
      Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • 08683342398152
      1
      deal
    • HK Living HKliving mirror pillar L clear
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203443776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812676.jpg?ts=1
      HK Living HK Living HKliving mirror pillar L clear HKliving mirror pillar L clear HKliving mirror pillar L clear mirror pillar L clear Lengte:35 Breedte: 35 Hoogte: 110 kleur: Clear Materiaal: Glass, MDF Artikelnummer: AOA0904 (1)
      HK Living HKliving mirror pillar L clear
      • 08718921045469
      1
    • Sissy-Boy Zwarte ronde spiegel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187568500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187568501.jpg?ts=1
      Sissy-Boy Sissy-Boy Zwarte ronde spiegel Zwarte ronde spiegel Zwarte ronde spiegel Zwarte grote ronde spiegel met een ijzeren omlijsting. De spiegel heeft een diameter van 90 cm en is 4 cm diep. (1)
      Sissy-Boy Zwarte ronde spiegel
      1
    • J-Line Spiegel 6 Ronden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172666008.jpg?ts=1
      J-Line J-Line Spiegel 6 Ronden Spiegel 6 Ronden Spiegel 6 Ronden Spiegeltje, spiegeltje, aan de wand... Deze prachtige spiegel is de mooiste van het land! Deze wandspiegel is perfect voor aan iedere muur in jouw interieur. Hang de spiegel op in de woonkamer, slaapkamer of hal voor een final check voordat je de deur uitgaat. Deze spiegel is afkomstig van het toonaangevende merk J-Line. (1)
      J-Line Spiegel 6 Ronden
      • 05400924055653
      1
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 391.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 391.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 391.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 391.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 391.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 434.65
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 434.65
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 403.47
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 403.47
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 403.47
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 454.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 454.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be