x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Plieger spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Plieger spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Plieger spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Plieger spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128606195.jpg?ts=1
Plieger Plieger spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm spiegel met geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm Plieger Up spiegel m. geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm m. schakelaar 0800238 (1)
  • 08712046281825
  • 0800238
1
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 100 cm
    • Hoogte: 65 cm
    • Diepte: 3.5 cm
  • Design
    • Materiaal: Glas
    • Soort spiegel: Scheer-/make-upspiegel
    • Vorm: Rechthoek
  • Functies
    • Spiegel opties: Ingebouwde verlichting
  • Algemene kenmerken
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • 273.06 273.06 EUR 1
    1
    • Sanitairkamer Sanitairkamer
      Plieger Up spiegel m. geïntegreerde LED verlichting boven 100x65cm m. schakelaar 0800238273.06, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Muuto Framed Spiegel Small
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84521237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141968784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146823891.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203502368.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227397960.jpg?ts=1
      Muuto Muuto Framed Spiegel Small Framed Spiegel Small Framed Spiegel Small Framed Spiegel Small Taupe/taupe Glas (l) 35 X (b) 17 X (d) 4 X (h) 15 Cm: maakt je interieur bijzonder! De lijst van de Framed spiegel small van Muuto is gemaakt van Metaal met een poedercoat. Het spiegelglas komt in 3 verschillende kleuren: grijs. taupe en roze. De spiegel heeft een breedte van 44 centimeter. een diepte van 4 centimeter en een hoogte van 59 centimeter. (1)
      Muuto Framed Spiegel Small
      • 05710562219035
      • 21903
      1
    • DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209603609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182411119.jpg?ts=1
      DECOR WALTHER DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Verlichte vierkante cosmetica wandspiegel Vision S met 5x vergroting De Vision S cosmeticaspiegel overtuigt door zijn moderne design en flexibiliteit. Het spiegelpaneel biedt een vijfvoudige vergroting. Rondom het frame zijn LED's geïntegreerd en hun kleurtemperatuur kan traploos worden ingesteld van 3.000 K tot 6.000 K via de schakelaar op de voet. Dankzij de geheugenfunctie blijft de laatst gekozen instelling na het opnieuw inschakelen behouden. Met de arm, die is uitgerust met verschillend... (1)
      DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom
      • 04250412882473
      1
    • Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch More to See Lite met aanraakgevoelige dimmer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218245898.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218245932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231248279.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch More to See Lite met aanraakgevoelige dimmer Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch More to See Lite met aanraakgevoelige dimmer Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch More to See Lite met aanraakgevoelige dimmer Extra informatie: Langdurige indirecte LED-verlichting (contour) LED-levensduur: meer dan 25.000 uur Aanraakgevoelige schakelaar voor lichtsterkte- en lichtregeling (uitgebreide bediening) (middenvoor) Omschakelen tussen verlichtingsmodi (2x bediening) Traploos instelbare lichtsterkte van daglichtwit (6500 K) tot warmwit (2700 K) Variabele verlichting Opslaan van de laatste lichtinstelling (memory-functie) Met fixeerset (1)
      Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch More to See Lite met aanraakgevoelige dimmer
      • 04062373819241
      2
    • Villeroy & Boch Spiegelkast Villeroy en Boch My View Now Met verlichting, 2 deuren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218245861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218245862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218245860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211042409.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Spiegelkast Villeroy en Boch My View Now Met verlichting, 2 deuren Spiegelkast Villeroy en Boch My View Now Met verlichting, 2 deuren Spiegelkast Villeroy en Boch My View Now Met verlichting, 2 deuren Extra informatie: Langdurige LED-verlichting (contour) 2 dubbelzijdige spiegeldeuren voor een optimaal overzicht Kastromp met spiegels aan de zijkanten - geschikt voor alle badkamers, reflecteert het licht in de hele ruimte Soft-close deursluiting 2 in hoogte verstelbare, gemakkelijk schoon te maken aluminium legplanken met opstaande rand voor de veiligheid 2 stopcontacten (binnen, linksonder) 1 stopcontact (buiten, rechtsonder) Met vast te lijmen vergrootspiegel: Vergroting x3 ... (1)
      Villeroy & Boch Spiegelkast Villeroy en Boch My View Now Met verlichting, 2 deuren
      • 04062373837337
      2
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 232.12
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 232.12
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 232.12
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 232.12
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 246.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 246.94
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 236.51
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 236.51
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 273.06
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 273.06
    • teamvergelijk@vergelijk.be