x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sanicare spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    552 - 4
    • Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 100 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151731648.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151721449.jpg
      Sanicare Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 100 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Spiegel met "Cool White" Leds 100 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Spiegel met "Cool White" Leds 100 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Deze Sanicare spiegel is voorzien van een horizontale strook met LED verlichting. De verlichting heeft een moderne witte tint en is te bedienen met een handsensor aan de onderkant van de spiegel. Je kan de verlichting uit/aan zetten en dimmen. De spiegels hebben een luxe omlijsting, welke beschikbaar is in meerdere kleuren. Daarnaast kan je de spiegels bestellen in alle gangbare maten. Specificaties: Cool White LED verlichting Sensor bediening Luxe omlijsting (1)
      Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 100 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart
      • 07439656854812
      1
      deal
      473.70 EUR
    • Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 120 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151731607.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151721444.jpg
      Sanicare Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 120 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Spiegel met "Cool White" Leds 120 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Spiegel met "Cool White" Leds 120 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart Deze Sanicare spiegel is voorzien van een horizontale strook met LED verlichting. De verlichting heeft een moderne witte tint en is te bedienen met een handsensor aan de onderkant van de spiegel. Je kan de verlichting uit/aan zetten en dimmen. De spiegels hebben een luxe omlijsting, welke beschikbaar is in meerdere kleuren. Daarnaast kan je de spiegels bestellen in alle gangbare maten. Specificaties: Cool White LED verlichting Sensor bediening Luxe omlijsting (1)
      Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 120 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting zwart
      • 07439656854829
      1
      deal
      503.95 EUR
    • Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 80 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151731693.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151721445.jpg
      Sanicare Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 80 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting chroom Spiegel met "Cool White" Leds 80 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting chroom Spiegel met "Cool White" Leds 80 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting chroom Deze Sanicare spiegel is voorzien van een horizontale strook met LED verlichting. De verlichting heeft een moderne witte tint en is te bedienen met een handsensor aan de onderkant van de spiegel. Je kan de verlichting uit/aan zetten en dimmen. De spiegels hebben een luxe omlijsting, welke beschikbaar is in meerdere kleuren. Daarnaast kan je de spiegels bestellen in alle gangbare maten. Specificaties: Cool White LED verlichting Sensor bediening Luxe omlijsting (1)
      Sanicare Spiegel met "Cool White" Leds 80 cm. Sensor schakelaar 1 x horizontale strook omlijsting chroom
      • 07439656853884
      1
      deal
      437.45 EUR
    • Sanicare Q mirror spiegel met chroom omlijsting 80x70cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151721430.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151731680.jpg
      Sanicare Sanicare Q mirror spiegel met chroom omlijsting 80x70cm Q mirror spiegel met chroom omlijsting 80x70cm Q mirror spiegel met chroom omlijsting 80x70cm De Q mirror serie van Saniclear is nu ook beschikbaar met zwarte omlijsting! Zwart sanitair is dé trend van het moment en u kunt deze stijl nu ook toepassen op de spiegel. Combineer de spiegel bijvoorbeeld met een mooi zwart meubel of zwarte accessoires. U kunt de spiegel mooi compleet maken door hem compleet te maken met spiegelverlichting. Deze vind u onder de toebehoren. De spiegel is 70cm hoog en verkrijgbaar in verschillende breedtematen. De dikte is slechts 2 centimeter! De spiegel word... (1)
      Sanicare Q mirror spiegel met chroom omlijsting 80x70cm
      • 07439656853822
      1
      deal
      228.50 EUR
    1 23
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Bliss DEFAULT
        • bliss
      • Serax DEFAULT
        • serax
      • Hay DEFAULT
        • hay
      • Pomax DEFAULT
        • pomax
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Serax (serax)
      • HAY (hay)
      • Pomax (pomax)
      • Babyliss (babyliss)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • &Klevering (_klevering)
      • Adema (adema)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Allibert (allibert)
      • Aquanova (aquanova)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Basic Line (basic_line)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best design (best_design)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blinq (blinq)
      • Bliss (bliss)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • BSE (bse)
      • By-Boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Delabie (delabie)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Emco (emco)
      • Fantasia (fantasia)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Franke (franke)
      • Functionals (functionals)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Haceka (haceka)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Ideavit (ideavit)
      • Ink (ink)
      • Intersan (intersan)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Keramag (keramag)
      • Keuco (keuco)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Laufen (laufen)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • Linie (linie)
      • Loof (loof)
      • Looox (looox)
      • Macom (macom)
      • MD Interior (md_interior)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Proline (proline)
      • PT Living (pt_living)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Revlon (revlon)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Schneider (schneider)
      • Seletti (seletti)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Thebalux (thebalux)
      • Tiger (tiger)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Topline (topline)
      • Torna (torna)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Van Heck (van_heck)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Woodynox (woodynox)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Scheer-/make-upspiegels (scheer_make_upspiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 75 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 75 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 3.5 cm - 15 cm (diepte_in_cm_2)
      • ≥ 15 cm (diepte_in_cm_3)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Cirkel (cirkel)
      • Vierkant (vierkant)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be