x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Van Heck spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Van Heck Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158013445.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106545886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158013590.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158013591.jpg
      Van Heck Van Heck Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit Van Heck Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit (1)
      Van Heck Traditional spiegel 138x100x19cm Massief hout en enkele delen MDF wit
      • 08718903019884
      • FT130SP-MP150
      1
      344.12 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Xenos (xenos)
      • HAY (hay)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • BaByliss (babyliss)
      • Allibert (allibert)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Anel Babygoods (anel_babygoods)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro (astro)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Beauty (beauty)
      • Bellson (bellson)
      • Ben (ben)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Beter (beter)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • C.K. (c_k_)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chanel (chanel)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Coart By Artikel (coart_by_artikel)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creavit (creavit)
      • Cresta (cresta)
      • Ct (ct)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Decofun (decofun)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Deknudt Mirrors (deknudt_mirrors)
      • Delabie (delabie)
      • DELIFE (delife)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eglo (eglo)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • FIGR1 (figr1)
      • Flexworld (flexworld)
      • Forzalaqua (forzalaqua)
      • Franke (franke)
      • Gallo (gallo)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Giftwebshop (giftwebshop)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • GROHE (grohe)
      • Grundig (grundig)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Haushalt (haushalt)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • Henzo (henzo)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Imagicom (imagicom)
      • Impulsion (impulsion)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • J-Line (j_line)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kek Amsterdam (kek_amsterdam)
      • Kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Keuco (keuco)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Laufen (laufen)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Linie (linie)
      • Loft42 (loft42)
      • Looox (looox)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magnum (magnum)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MiMi Innovations (mimi_innovations)
      • Minions (minions)
      • MOEBE (moebe)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orange85 (orange85)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Parya (parya)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Revlon (revlon)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room mates (room_mates)
      • RoomMates (roommates)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • SaniGoods (sanigoods)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Seletti (seletti)
      • Sibel (sibel)
      • Silk'n (silk_n)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Sortio Home (sortio_home)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Spongebob (spongebob)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • Urban Nature Culture (urban_nature_culture)
      • Vamos (vamos)
      • Van Heck (van_heck)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walltastic (walltastic)
      • Walplus (walplus)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Woud (woud)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yogi & Yogini (yogi_yogini)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
      • Staande spiegel (staande_spiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Tuinspiegel (tuinspiegel)
      • Wandspiegel (wandspiegel)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 2.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 2.5 cm - 3.5 cm (diepte_in_cm_2)
      • 3.5 cm - 4 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 4 cm (diepte_in_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 20 cm (doorsnede_2)
      • 20 cm - 40 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 40 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Met lijst (met_lijst)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be