x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/91004875.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166283173.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/231389522.jpg?ts=1
Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm Villeroy en Boch More To See spiegel met geïntegreerde LED verlichting horizontaal 3 voudig dimbaar 60x75x4.7cm Met de rechthoekige badkamerspiegel More To See 14 creëert Villeroy & Boch een spiegelconcept met geïntegreerde verlichting Met behulp van slim geplaatste verlichtingselementen wordt in de badkamer een persoonlijke lichtsfeer gecreëerd. De duurzame en energiezuinige LED-lichtband aan de bovenrand van de spiegel is vrij instelbaar van daglichtwit tot warmwit en kan in drie standen worden gedimd. De lichtkleur is hierbij altijd op het hoogste niveau bij het inschakelen, en de kleurtemperatuur v... (1)
  • 04051202293208
  • A4296000
2
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Hoogte: 75 cm
  • Design
    • Kleur: Zilver, Multi
    • Materiaal: Glas
    • Soort spiegel: Badkamerspiegels
    • Vorm: Rechthoek
  • Technische details
    • Plaatsing: Muur
    • Aantal lampen: 1
    • Dikte: 47 mm
  • Functies
    • Spiegel opties: Ingebouwde verlichting, Geen lijst
  • Algemene kenmerken
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Overig
    • Frame: Nee
    • Breedte (cm): 60 cm
  • 754.95 1025.57 EUR 2
    2
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Met de rechthoekige badkamerspiegel More To See 14 creëert Villeroy & Boch een spiegelconcept met geïntegreerde verlichting Met behulp va...754.95, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: Fabrikantnummer: A4296000 Kleur Front- en corpus: White Materiaal Front- en corpus: Spaanplaat Breed...
      799.58, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228561916.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209224815.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229827846.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Extra informatie: LED-verlichting met lange levensduur (contour) LED-levensduur: meer dan 25.000 uur Aanraakgevoelige schakelaar voor helderheids- en lichtregeling (uitgebreide bediening) (middenvoor) Omschakelen tussen verlichtingsmodi (2x bediening) Traploos instelbare helderheid van daglichtwit (6500 K) tot warmwit (2700 K) Variabele verlichting Opslaan van de laatste lichtinstelling (memory-functie) Met aluminium frame Met bevestigingsset (1)
      Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame
      • 04065467163671
      1
      deal
    • Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229547215.jpg?ts=1
      Hannah Home Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI Een leuke spiegel om sfeer te geven aan de kinderkamer! Over het merk: Hannah Home is gespecialiseerd in modieuze meubelen voor ieder wat wils met veel verschillende modellen en stijlen. Hannah Home is een unieke keuze voor wie op zoek is naar zowel elegantie als comfort in huis. Ons merk is toonaangevend op het gebied van design dat zowel een eigentijdse als moderne levensstijl weerspiegelt. Het heeft een breed assortiment dat voor elke ruimte producten biedt. (1)
      Hannah Home | Wandspiegel Rendier hout bruin 55x8x55 cm wandspiegels | NADUVI
      • 08683342398152
      1
      deal
    • WOMO-DESIGN Wandspiegel Met Massief Houten Lijst 60x90 Cm Mangohout Womo Design
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209225639.jpg?ts=1
      WOMO-DESIGN WOMO-DESIGN Wandspiegel Met Massief Houten Lijst 60x90 Cm Mangohout Womo Design Wandspiegel Met Massief Houten Lijst 60x90 Cm Mangohout Womo Design Wandspiegel Met Massief Houten Lijst 60x90 Cm Mangohout Womo Design Elk stuk is uniek! De elegante wandspiegel van WOMO-DESIGN is een stijlvol accessoire voor uw huis. Alle afzonderlijke onderdelen van de spiegel worden met de hand gesneden en bewerkt. Het frame van mangohout is zeer robuust en van hoge kwaliteit. Het hoogwaardig verwerkte materiaal maakt van deze spiegel een gegarandeerde blikvanger. Het geeft uw woonkamer een warme en aangename sfeer. De wandspiegel van WOMO-DESIGN verandert elke muur in iets heel bijzonders. Met dit buitengewone ontwerp wo... (1)
      WOMO-DESIGN Wandspiegel Met Massief Houten Lijst 60x90 Cm Mangohout Womo Design
      • 04064649037106
      1
      deal
    • HK Living HKliving mirror pillar L clear
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203443776.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812675.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211812676.jpg?ts=1
      HK Living HK Living HKliving mirror pillar L clear HKliving mirror pillar L clear HKliving mirror pillar L clear mirror pillar L clear Lengte:35 Breedte: 35 Hoogte: 110 kleur: Clear Materiaal: Glass, MDF Artikelnummer: AOA0904 (1)
      HK Living HKliving mirror pillar L clear
      • 08718921045469
      1
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 657.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 657.95
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 724.59
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 724.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 724.59
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 724.59
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 724.59
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 724.59
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 724.59
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 724.59
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 754.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 635.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 745.61
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 754.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 754.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 754.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 754.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 754.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 799.58
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 799.58
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 754.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 754.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be