x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128565799.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/232120553.jpg?ts=1
Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm Villeroy en Boch More To See spiegel met LED verlichting 160x75cm Belangrijkste kenmerken: Serie: More to See Fabrikantnummer: A4041200 Kleur: Materiaal: Glas Afmetingen: 1200 x 750 x 50/130 mm Extra informatie: Villeroy en Boch More to See Spiegel Afmetingen: 1200 x 750 x 50/130 mm Montageset meegeleverd met LED-verlichting Aansluiting op wandcontactdoos Geleverd met: 1 Lamp 1x LED / 10W; A-A++; 5700 K (daglicht wit) (1)
  • 04051202218898
  • A4041600
  • a4041600
1
deal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 160 cm
    • Hoogte: 75 cm
  • Design
    • Kleur: Multi, Zilver
    • Materiaal: Glas
    • Soort spiegel: Badkamerspiegels
    • Vorm: Rechthoek
  • Functies
    • Spiegel opties: Ingebouwde verlichting, Geen lijst
  • Algemene kenmerken
    • Ingebouwde verlichting: Ja
  • Overig
    • Frame: Nee
  • Technische details
    • Dikte: 50 mm
  • 1453.75 2089.16 EUR 1
    1
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: More to See Fabrikantnummer: A4041200 Kleur: Materiaal: Glas Afmetingen: 1200 x 750 x 50/130 mm Extr...
      1453.75, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209603609.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182411119.jpg?ts=1
      DECOR WALTHER DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Vision S LED cosmeticaspiegel chroom Verlichte vierkante cosmetica wandspiegel Vision S met 5x vergroting De Vision S cosmeticaspiegel overtuigt door zijn moderne design en flexibiliteit. Het spiegelpaneel biedt een vijfvoudige vergroting. Rondom het frame zijn LED's geïntegreerd en hun kleurtemperatuur kan traploos worden ingesteld van 3.000 K tot 6.000 K via de schakelaar op de voet. Dankzij de geheugenfunctie blijft de laatst gekozen instelling na het opnieuw inschakelen behouden. Met de arm, die is uitgerust met verschillend... (1)
      DECOR WALTHER Vision S LED cosmeticaspiegel chroom
      • 04250412882473
      1
    • Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/228561916.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209224815.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229827846.jpg?ts=1
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame Extra informatie: LED-verlichting met lange levensduur (contour) LED-levensduur: meer dan 25.000 uur Aanraakgevoelige schakelaar voor helderheids- en lichtregeling (uitgebreide bediening) (middenvoor) Omschakelen tussen verlichtingsmodi (2x bediening) Traploos instelbare helderheid van daglichtwit (6500 K) tot warmwit (2700 K) Variabele verlichting Opslaan van de laatste lichtinstelling (memory-functie) Met aluminium frame Met bevestigingsset (1)
      Villeroy & Boch Badkamerspiegel met Verlichting Villeroy en Boch Subway 3.0 met aanraakgevoelige dimmer, frame
      • 04065467163671
      1
      deal
    • Countryfield Luxury Label Spiegel Leony L Gold
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178950268.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212626932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212626930.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212626931.jpg?ts=1
      Countryfield Countryfield Luxury Label Spiegel Leony L Gold Luxury Label Spiegel Leony L Gold Luxury Label Spiegel Leony L Gold Deze gouden ananas spiegel van Luxury Label is een speelse toevoeging in het interieur. De spiegel is gemaakt van metaal en is 82 cm hoog. Materiaal:metaal/nickel Montage:gemonteerd Overige info:goud Hoogte:82 cm Breedte:42 cm Diepte:4 cm (1)
      Countryfield Luxury Label Spiegel Leony L Gold
      • 08718317752414
      1
    • Present Time PT Idyllic Spiegel L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207490010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185172625.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/186146190.jpg?ts=1
      Present Time Present Time PT Idyllic Spiegel L PT Idyllic Spiegel L PT Idyllic Spiegel L De Idyllic Bamboe spiegel van het merk PT Living is een prachtige hangende spiegel gemaakt van bamboe. Hierdoor heeft de spiegel een natuurlijke en stijlvol... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Present Time PT Idyllic Spiegel L
      • 08714302660078
      • PT3389WD
      2
      deal
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 1312.30
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1312.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1312.30
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 1234.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1351.79
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1453.75
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1453.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be