x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Westfalia spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Westfalia Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148171693.jpg
      Westfalia Westfalia Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm (1)
      Westfalia Verhitte buitenspiegel 23,5 x 14 cm
      • 04250641862512
      2
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • Xenos DEFAULT
        • xenos
      • HAY DEFAULT
        • hay
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Xenos (xenos)
      • HAY (hay)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • BaByliss (babyliss)
      • Allibert (allibert)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Alessi (alessi)
      • Aliseo (aliseo)
      • Alterna (alterna)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Astro (astro)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Basic (basic)
      • Beauty (beauty)
      • Bellson (bellson)
      • Ben (ben)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Beter (beter)
      • Bette (bette)
      • Beurer (beurer)
      • Bewonen (bewonen)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boss & Wessing (boss_wessing)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By boo (by_boo)
      • C.K. (c_k_)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Chanel (chanel)
      • Childhome (childhome)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Compactor (compactor)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creavit (creavit)
      • Cresta (cresta)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Deknudt Mirrors (deknudt_mirrors)
      • Delabie (delabie)
      • DELIFE (delife)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Doiy (doiy)
      • Douglas (douglas)
      • Dulaire (dulaire)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Duverger (duverger)
      • Eglo (eglo)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FIGR1 (figr1)
      • Flexworld (flexworld)
      • Franke (franke)
      • Gallo (gallo)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • GROHE (grohe)
      • Grundig (grundig)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Haushalt (haushalt)
      • Henzo (henzo)
      • Hewi (hewi)
      • HK Living (hk_living)
      • HOMCOM (homcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Homedics (homedics)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Ascott (house_of_ascott)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Impulsion (impulsion)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intersan (intersan)
      • J-Line (j_line)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jsc (jsc)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Keuco (keuco)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • Kunstspiegel (kunstspiegel)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Laufen (laufen)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Linie (linie)
      • Loft42 (loft42)
      • Looox (looox)
      • Madam Stoltz (madam_stoltz)
      • Magnum (magnum)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MiMi Innovations (mimi_innovations)
      • MOEBE (moebe)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muuto (muuto)
      • Neuer (neuer)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orange85 (orange85)
      • Orion (orion)
      • OTTO (otto)
      • Parya (parya)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Present Time (present_time)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Revlon (revlon)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Room mates (room_mates)
      • Rossignol (rossignol)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • Sanibell (sanibell)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • SaniGoods (sanigoods)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Sass & Belle (sass_belle)
      • Schaere (schaere)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Seletti (seletti)
      • Sibel (sibel)
      • Silk'n (silk_n)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sortio Home (sortio_home)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder (spinder)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • Trendhopper (trendhopper)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Vamos (vamos)
      • Van Heck (van_heck)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Van Marcke (van_marcke)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wimex (wimex)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woood (woood)
      • Woud (woud)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Zack (zack)
      • Zilt (zilt)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
      • Staande spiegel (staande_spiegel)
      • Toiletspiegels (toiletspiegels)
      • Tuinspiegel (tuinspiegel)
      • Wandspiegel (wandspiegel)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 2.5 cm (diepte_in_cm_1)
      • 2.5 cm - 3.5 cm (diepte_in_cm_2)
      • 3.5 cm - 4.5 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 4.5 cm (diepte_in_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 25 cm (doorsnede_2)
      • 25 cm - 40 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 40 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Met lijst (met_lijst)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • PVC (pvc)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be