x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sealskin veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sealskin veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sealskin veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sealskin veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223790046.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95603369.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/131668441.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116309374.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/85178251.jpg?ts=1
Sealskin Sealskin veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen veiligheidsmat Doby 50 x 50 cm zwart 312003419 online kopen Deze zwarte Doby veiligheidsmat van Sealskin is een antislip mat voor in de douche. De mat is gemaakt van PVC en blijft goed op zijn plek liggen dankzij de zuignappen aan de onderkant. Hierdoor is het een stuk veiliger om in en uit de douche te stappen. De mat kan eenvoudig worden gereinigd, doordat hij op 30 graden kan worden gewassen. (1)
  • 08711131281443
  • 312003419
  • 406108
7
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Rubber
  • Technische details
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Gebruiksgemak: Antislipoppervlak
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 50 cm
    • Lengte: 50 cm
    • Hoogte: 50 cm
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Lengte x Breedte: 50 cm x 50 cm cm
  • 19.98 36.90 EUR 7
    7
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Sealskin Doby Veiligheidsmat 50x50 cm - Rubber - Zwart19.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Antislipmat Sealskin Doby Zwart (50 x 50 cm) online. Bekijk alle Overige Huishoudaccesoires van het merk Sealskin bij Etrias.
      20.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Badkamerstore Badkamerstore
      Deze handige Antislipmat Doby is afkomstig van het kwaliteitsmerk Sealskin. De antislipmat biedt veiligheid in uw badkamer! U kunt de han...
      20.90, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon Amazon
      Extra veiligheid in de badkamer Gemaakt van stevig rubber Blijft stevig op de juiste plek liggen door zuignappen aan de onderzijde Kan ge...23.58, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      Deze zwarte Doby veiligheidsmat van Sealskin is een antislip mat voor in de douche. De mat is gemaakt van PVC en blijft goed op zijn plek...23.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Stap veilig in en uit jouw douchecabine met de Sealskin Doby veiligheidsmat. Deze vierkante antislipmat van 50x50 cm is aan de onderzijde...27.90, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Sanitairkamer Sanitairkamer
      De rubberen Veilmarine Doby antislipmat geeft extra grip in de douchebak of badkuip. De mat is verkrijgbaar in zwart en wit In twee maten...36.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • kela Badmat Leana 65 X 55 Cm Katoen Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223781492.jpg?ts=1
      kela kela Badmat Leana 65 X 55 Cm Katoen Wit Badmat Leana 65 X 55 Cm Katoen Wit Badmat Leana 65 X 55 Cm Katoen Wit Deze fijne badmat is afkomstig uit de Leana serie van het merk Kela. De badmat is vervaardigd van 100% katoen en is daarmee zeer duurzaam en van goede kwali... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      kela Badmat Leana 65 X 55 Cm Katoen Wit
      • 04025457235252
      3
    • Sealskin Twist Badmat 60x120cm Polyester Blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128467232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/107209393.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/96484156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222950071.jpg?ts=1
      Sealskin Sealskin Twist Badmat 60x120cm Polyester Blauw Twist Badmat 60x120cm Polyester Blauw Twist Badmat 60x120cm Polyester Blauw Creëer een oase van rust in de badkamer met de badmatten en toiletmatten uit de serie Twist. De mooie rustige kleuren en het heerlijk zachte materiaal zijn niet alleen prachtig om te zien, maar ook nog eens erg comfortabel. Verkrijgbaar in diverse formaten en kleuren, dus voor iedere badkamer geschikt. Bijna alle bad- en toiletmatten van Sealskin kunnen in de wasmachine gewassen worden op 30 graden. Bekijk voor het wassen altijd eerst de wasvoorschriften op het product! Was de bad- en toiletm... (1)
      Sealskin Twist Badmat 60x120cm Polyester Blauw
      • 08719401355344
      • 264614421
      • 264872
      • 416631
      • 264641421
      2
    • Sealskin Badmat Soffice Taupe 60x90 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133391555.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128466727.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128466724.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128466725.jpg?ts=1
      Sealskin Sealskin Badmat Soffice Taupe 60x90 cm Badmat Soffice Taupe 60x90 cm Badmat Soffice Taupe 60x90 cm Extra zacht Blijft na het wassen mooi van kleur en vorm Klassiek lijnenpatroon Levendige uitstraling Sterke polyester microfibers (1)
      Sealskin Badmat Soffice Taupe 60x90 cm
      • 08717821444518
      • 294363667
      • 515509
      • 91842
      3
    • Cawö Badmat Luxus 1000 Keerbare Badmat
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149131262.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91238243.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182402630.jpg?ts=1
      Cawö Cawö Badmat Luxus 1000 Keerbare Badmat Badmat Luxus 1000 Keerbare Badmat Badmat Luxus 1000 Keerbare Badmat Bestel Badmat Cawö Uni Keerbaar Zilver-60 x 100 cm online. Bekijk alle Badmatten van het merk Cawo bij Etrias. (1)
      Cawö Badmat Luxus 1000 Keerbare Badmat
      • 04011638739220
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 17.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 17.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 19.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 18.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 18.44
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 18.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 18.44
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 18.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.44
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 19.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 19.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 19.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 18.94
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 18.94
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 18.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 19.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 19.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 19.98
    • teamvergelijk@vergelijk.be